Προς το περιεχόμενο

[Κονσολα] Nintendo Switch (Red/Blue Joy Con) + Crash Bandicoot N Sane Trilogy 310€ (248€ με επιστροφη Eurobank) @ Γερμανος


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/7/2019 στις 4:29 ΜΜ, epsilon753 είπε

Για να μην το μπαχαλεψουμε το θέμα, κάποιος που γνωρίζει ας απαντήσει σε 3 σειρές μέσα αν αυτό παίρνει custom firmware η ένα άλλο executer πως στο καλό λέγεται και αν δεν παίρνει τίποτα από αυτά, αν αναμένεται να συμβεί κάτι τέτοιο στο μέλλον.

Ας απαντήσει κάποιος που το κατέχει το θέμα.

Πολύ καλή η προσφορά. Ειδικά αν το πάρει και κανείς χωρίς ΦΠΑ χρησιμοποιώντας τις σχετικές διατάξεις του νόμου, ειναι εξαιρετική!

αυτό που μου έστειλαν εμένα σήμερα μπορεί να πάρει cfm από οτι είδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβαλες το serial number στα site που το ελέγχουν και σου έβγαλε πως δεν είναι σίγουρα patched;

https://ismyswitchpatched.com/

Επεξ/σία από epsilon753
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sorry για το offtopic, αλλά για να σας φύγει η απορία σχετικά με το εάν "λειτουργεί" η επιστροφή στις Eurobank κάρτες σας, απλά πηγαίντε σε έναν Σκλαβενίτη και ψωνίστε κάτι 

Εάν η κάρτας έχει επιστροφή, στο απόκομμα από το POS θα σας λέει "κερδίσατε τάδε ποσό επιστροφής"

Επεξ/σία από AristidisZ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Sorry για το offtopic, αλλά για να σας φύγει η απορία σχετικά με το εάν "λειτουργεί" η επιστροφή στις Eurobank κάρτες σας, απλά πηγαίντε σε έναν Σκλαβενίτη και ψωνίστε κάτι 

Εάν η κάρτας έχει επιστροφή, στο απόκομμα από το POS θα σας λέει "κερδίσατε τάδε ποσό επιστροφής"

https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/ta-euro-mou

Ολες οι καρτες εχουν επιστροφη απλα συγκεκριμενα καποιες φορες στον γερμανο ζητουσε να κατεβασεις και το επιστροφη app στο κινητο και να την περασεις εκει την καρτα, δεν ξερω αν οντως ειχε σημασια ή απλα ηταν marketing γιατι το ειχα ηδη κανει

Επεξ/σία από paparockas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παρελθον καποια στιγμη ειχε βγει καποια προσφορα που εγραφε πραγματι στους ορους οτι ισχυει μονο για οσους εχουν το επιστροφη app.

Αρα ή ηταν αυτη ή μετα απο αυτη ο συγκεκριμενος υπαλληλος ελεγε σε ολους να κατεβασουν το app επειδη ετσι ηξερε απο παλιοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Xander είπε

Κάποιος που το πήρε μέσα από το site να μας πει αν του μπήκε η επιστροφή. Αν και στο site λέει ότι θα πιστωθει μέχρι 31/8

εγώ που το πήρα δεν μου έγινε η επιστροφή ακόμα παρόλο που μου είπαν στην τράπεζα οτι θα γινόταν εντος 2 ημερών 

μόλις κοίταξα στην ιστοσελίδα κ λέει 

Για τις αγορές σας από τo eshop www.germanos.gr θα κερδίζετε 1% €πιστροφή μετά από 3-4 εργάσιμες ημέρες που αντιστοιχεί στο μόνιμο ποσοστό €πιστροφή των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και το υπόλοιπο ποσοστό έως του συνολικού 20% της προσφοράς, θα πιστωθεί σε ενεργή κάρτα που συμμετέχει στο πρόγραμμα έως και τις 31/08/2019.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, lysopaine said:

εγώ που το πήρα δεν μου έγινε η επιστροφή ακόμα παρόλο που μου είπαν στην τράπεζα οτι θα γινόταν εντος 2 ημερών 

μόλις κοίταξα στην ιστοσελίδα κ λέει 

Για τις αγορές σας από τo eshop www.germanos.gr θα κερδίζετε 1% €πιστροφή μετά από 3-4 εργάσιμες ημέρες που αντιστοιχεί στο μόνιμο ποσοστό €πιστροφή των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και το υπόλοιπο ποσοστό έως του συνολικού 20% της προσφοράς, θα πιστωθεί σε ενεργή κάρτα που συμμετέχει στο πρόγραμμα έως και τις 31/08/2019.

Πλήρωσες κανονικά με την κάρτα σου μέσω του site εε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...