Προς το περιεχόμενο

[Κονσολα] Nintendo Switch (Red/Blue Joy Con) + Crash Bandicoot N Sane Trilogy 310€ (248€ με επιστροφη Eurobank) @ Γερμανος


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, xpac είπε

Εγώ που είμαι άσχετος με την κάρτα Eurobank 

Εχω κάρτα, συμμετέχω στην επιστροφή.

1.Εάν πάω να το πάρω από το κατάστημα ισχύει η επιστροφή; 

2α.Η επιστροφή γίνεται σε πόντους; 

2β. 60€ πόντοι θα έχει η κάρτα οπότε θα μπορώ να πάρω παιχνίδι και να μου αφαιρέσει τα 60€; 

1. Ισχυει, (αν κανεις αγορα online και πληρωμη στο καταστημα το χανεις)

2. Η επιστροφη γινεται κατευθειαν σε ευρω οσα λεει

3. Θα πληρωσεις αρχικα το ποσο και μετα απο καποιο διαστημα θα πιστωθουν τα λεφτα τις επιστροφης αν θυμαμαι καλα λεει στο site μεχρι τελος αυγουστου το μεγιστο θα τα παρεις δεν ειμαι σιγουρος, επισης για σιγουρια κατεβασε το app επιστροφη στο κινητο και δηλωσε την καρτα που θα κανεις την αγορα, το ηθελε σε παλια προσφορα και πολλοι το χασανε λογο αυτου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, paparockas είπε

τα απο καποιο διαστημα θα πιστωθουν τα λεφτα τις επιστροφης αν θυμαμαι καλα λεει στο site μεχρι τελος αυγουστου το μεγιστο θα τα παρεις δεν ειμαι σιγουρος

Αυτό ισχύει για την συγκεκριμένη? Γιατί έχω αγοράσει πσ4 Nintendo Switch και ένα σωρο αλλά πράγματα ανά περίοδους προώθητικης της ίδιας τράπεζας και οι πόντοι μπαίνουν άμεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, costacurta είπε

Αυτό ισχύει για την συγκεκριμένη? Γιατί έχω αγοράσει πσ4 Nintendo Switch και ένα σωρο αλλά πράγματα ανά περίοδους προώθητικης της ίδιας τράπεζας και οι πόντοι μπαίνουν άμεσα. 

Κανονικα θα επρεπε να πιστωθουν επιτοπου αλλα επειδη μιλαμε για γερμανο που εχει κακο ιστορικο με τις επιστροφες το εκανα γενικο οπως αναφερουν στο site, παρεπιπτοντως ακομα περιμενω να πιστωθουν τα δικα μου απτην αγορα iPhone 6s που ειχα κανει στην προσφατη προσφορα, ουτε το 1% επιστροφη δεν βαζουν χωρις φασαρια οι χαβαλεδες

D25E3F91-BBFF-4ABC-8EA3-F1FBF249DD3D.png

Επεξ/σία από paparockas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, paparockas είπε

Κανονικα θα επρεπε να πιστωθουν επιτοπου αλλα επειδη μιλαμε για γερμανο που εχει κακο ιστορικο με τις επιστροφες το εκανα γενικο οπως αναφερουν στο site, παρεπιπτοντως ακομα περιμενω να πιστωθουν τα δικα μου απτην αγορα iPhone 6s που ειχα κανει στην προσφατη προσφορα, ουτε το 1% επιστροφη δεν βαζουν χωρις φασαρια οι χαβαλεδες

D25E3F91-BBFF-4ABC-8EA3-F1FBF249DD3D.png

Κανένα κακό ιστορικό για το οποίο ευθύνεται η Γερμανός. Η έκπτωση περνά άμεσα και αν δεν περασει επικοινωνείς με την τράπεζα γιατί είναι προφανές ότι είναι δικό της λάθος και το διορθώνουν. 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 hours ago, Lanc3r said:

Ερώτηση προς τους κατόχους της προσφοράς.
το παιχνίδι είναι σε retail ή eshop code μορφή? 🤔

Είναι σε κανονική cartridge μορφή. 

 

Προς ενημέρωση εμένα μου πιστώθηκε ολόκληρη η επιστροφή, το είδα μέσω της εφαρμογής. Η αγορά έγινε 15/7

Επεξ/σία από Xander
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Xander είπε

Είναι σε κανονική cartridge μορφή. 

Προς ενημέρωση εμένα μου πιστώθηκε ολόκληρη η επιστροφή, το είδα μέσω της εφαρμογής. Η αγορά έγινε 17.7

Ειχες δηλωμενη την καρτα στο app?

Ιντερνετικη παραγγελια με παραδοση σπιτι σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, vadergr said:

Ειχες δηλωμενη την καρτα στο app?

Ιντερνετικη παραγγελια με παραδοση σπιτι σου?

Ναι το είχα κάνει παλιότερα. 

 

Σωστά παραγγελία μέσα από το eshop, πληρωμή με χρεωστική eurobank και αποστολή σπίτι μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερός και γρήγορος ο Γερμανός αυτή τη φορα, να τα λέμε και αυτά.

Η αγορά έγινε 15 βράδυ, το προϊόν το είχα 17 πρωί και σήμερα 19 μπήκε και η επιστροφή στην κάρτα. 

Το παιχνίδι σφραγισμένο σε physical μορφή αξίας πλέον 30 ευρώ στις αλυσίδες και 25 ευρώ στο Σκρουτζ.

Η τιμή της κονσόλας βγαίνει περίπου στα 220 ευρώ. Από τις καλύτερες τελευταίες προσφορές στο φόρουμ μας. Και πάλι τα εύσημα στον @paparockas

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, vadergr said:

Προς όσους παραλαβατε,το παιχνίδι ήταν μέσα στη μεγάλη συσκευασία της κονσόλας η ανεξάρτητη εξωτερικά?

Μέσα στην συσκευασία του switch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά σχετικά με την επιστροφή της eurobank, το portal της πληρωμής στο site ήταν της εθνικής και ακόμα δεν έχει πιστωθεί ούτε το 1% της αγοράς. Εσείς πότε πήρατε το 1%? Και πληρώσετε και εσείς μέσω του portal της εθνικής Και πήρατε την επιστροφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Παιδιά σχετικά με την επιστροφή της eurobank, το portal της πληρωμής στο site ήταν της εθνικής και ακόμα δεν έχει πιστωθεί ούτε το 1% της αγοράς. Εσείς πότε πήρατε το 1%? Και πληρώσετε και εσείς μέσω του portal της εθνικής Και πήρατε την επιστροφή?

Παρε τηλεφωνο στην eurobank, και εγω ειχα ιδιο θεμα με μια αγορα online πριν κανα μηνα, κανουν ενα αιτημα αυτοι στο γερμανο και τα πιστωνουν. Εμενα εγινε σε 3-4 μερες απτην μερα που πηρα τηλεφωνο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το portal πληρωμής είναι της Εθνικής, την επιστροφή 20% από το switch την πήρα σε 4 μέρες μέσα.

Πάντως εξαιρετικό μηχανηματάκι το switch. Αγόρασα με το καλημέρα Mario Odyssey και Mario Rabbids τα οποία και τα δύο είναι φοβερά. Breath of the Wild και Mario Kart 8 τα έχω αγορασμένα στο Wii U και τσιγκουνεύομαι να ξαναδώσω λεφτά για τα ίδια παιχνίδια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Την ίδια μέρα που κάνατε παραγγελία σας το έστειλαν με courier η άργησαν για την αποστολή? Τρώγομαι Τώρα για να το παραλάβω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...