Προς το περιεχόμενο

[Κονσολα] Nintendo Switch (Red/Blue Joy Con) + Crash Bandicoot N Sane Trilogy 310€ (248€ με επιστροφη Eurobank) @ Γερμανος


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγο εκτός θέματος, αλλά να ρωτήσω κάτι για την επιστροφή. Στην περίπτωση που επιλέγεις να πάρεις κάτι από το e-shop του Γερμανού, αλλά επιλέξεις παραλαβή από κατάστημα με πληρωμή σε αυτό με κάρτα (το έχει πλέον στην ίδια επιλογή, πληρωμή κατάστημα μετρητά/κάρτα), γιατί δεν γίνεται η επιστροφή, αφού η κάρτα περνάει από το POS του Γερμανού κανονικά, όπως όταν θα αγόραζες ένα προϊόν από το συγκεκριμένο κατάστημα. Με αυτή την ιδιαιτερότητα πρέπει αρκετός κόσμος να έχει χάσει την επιστροφή, δεν ξέρω γιατί το έχουν τόσο περίπλοκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή ερώτηση γιατί το 1% περνάει αμέσως . Τι φοβάται η τράπεζα μη το επιστρέψεις ... με τις παραλαβές από κατάστημα έχουν γίνει στραβές αλλά κουριερ δε μπορώ να κάθομαι να περιμένω συνήθως προτιμώ να πάω κατάστημα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, άλλο αυτό με το πως αποδίδει την προσφορά, που πρώτα δίνει το 1% και μετά από μέρες το υπόλοιπο ποσοστό επιστροφής.

Εγώ λέω στην περίπτωση που έχεις να παραλάβεις προϊόν που το παρήγγειλες από το e-shop τους, να το πάρεις από το κατάστημα με πληρωμή σε αυτό με κάρτα. Σε αυτή την περίπτωση δεν παίρνεις την προσφορά 20% επιστροφή, ούτε το 1% που ισχύει γενικά. Λες και δεν αγοράζεις από τον Γερμανό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1% περνάει αμέσως το βλέπεις στην απόδειξη . Το + 19% είναι που σε κάνει να ψωνίσεις από εκεί και αυτό θέλει δηλωμένη κάρτα στο επιστροφή app KAI τους όρους που περιγράφουν στο site . Πάλι καλά γιατί παλιά δε τους γράφανε καθαρά .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lak10 είπε

ειχα δωσει pre order το lite αλλα το ακυρωσα για αυτη την προσφορα εχω και την επιστροφη app ετοιμη να ρωτησω το οτι εβαλα 6 δοσεις παιζει ρολο?

Οχι οι δοσεις δεν παιζουν ρολο. Το μαγαζι πληρωνεται κανονικα στην τραπεζα χρωστας οποτε και την επιστροφη την παιρνεις κανονικα.

Το lite για να αξιζε σε σχεση με αυτη τη προσφορα θα επρεπε να κανει 150 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lak10 είπε

ειχα δωσει pre order το lite αλλα το ακυρωσα για αυτη την προσφορα εχω και την επιστροφη app ετοιμη να ρωτησω το οτι εβαλα 6 δοσεις παιζει ρολο?

Όχι. Απάξ και εισαι στο πρόγραμμα πόντων και γίνει η αγορά μέσω κάρτας που συμμετέχει στο πρόγραμμα, δεν εχει σημασία αν θα βάλεις δόσεις ή όχι. Οι πόντοι θα πιστωθούν κανονικά.

2 ώρες πριν, efo355 είπε

Οχι οι δοσεις δεν παιζουν ρολο. Το μαγαζι πληρωνεται κανονικα στην τραπεζα χρωστας οποτε και την επιστροφη την παιρνεις κανονικα.

Το lite για να αξιζε σε σχεση με αυτη τη προσφορα θα επρεπε να κανει 150 ευρω

Η τιμολογιακή πολιτική ενός προϊόντος μιας πολυεθνικής εταιρίας δεν βασίζεται σε μία τυχαία προσφορά ενός δικτύου καταστημάτων και ειδικά σε μια χώρα με ανύπαρκτη αγοραστική δύναμη σε σχέση με τον παγκόσμιο χάρτη. Μέχρι τις γιορτές είμαι σχεδόν σίγουρος πως και το Lite θα βρεθεί σε παρόμοια προσφορά και θα υπάρξει επιστροφή άρα και μια τιμολόγηση κοντά στα 180-190 ευρώ. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nivou είπε

Όχι. Απάξ και εισαι στο πρόγραμμα πόντων και γίνει η αγορά μέσω κάρτας που συμμετέχει στο πρόγραμμα, δεν εχει σημασία αν θα βάλεις δόσεις ή όχι. Οι πόντοι θα πιστωθούν κανονικά.

Η τιμολογιακή πολιτική ενός προϊόντος μιας πολυεθνικής εταιρίας δεν βασίζεται σε μία τυχαία προσφορά ενός δικτύου καταστημάτων και ειδικά σε μια χώρα με ανύπαρκτη αγοραστική δύναμη σε σχέση με τον παγκόσμιο χάρτη. Μέχρι τις γιορτές είμαι σχεδόν σίγουρος πως και το Lite θα βρεθεί σε παρόμοια προσφορά και θα υπάρξει επιστροφή άρα και μια τιμολόγηση κοντά στα 180-190 ευρώ. 

Pε φιλε να στο πω απλα, κλαιν για τη τιμολογιακη πολιτικη κάθε εταιρίας εμένα με ενδιαφερει ποσο κοστίζει τώρα το προϊόν.  Ολοι αναλυτες μου γινατε εδω μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, efo355 είπε

Pε φιλε να στο πω απλα, κλαιν για τη τιμολογιακη πολιτικη κάθε εταιρίας εμένα με ενδιαφερει ποσο κοστίζει τώρα το προϊόν.  Ολοι αναλυτες μου γινατε εδω μέσα

Βασικά το κακό εδώ μέσα είναι ότι ο καθένας πετάει ότι του κατέβει. Και για να στο πω και εγώ απλά, μιλάς για ένα προϊόν που δεν έχει βγει ακόμα την αγορά και για το πόσο κάνει "τώρα". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό που θέλουν να πουν  είναι ότι το Lite είναι ένα πετσοκομμένο πολύ χειρότερο σαν επιλογή και δε στέκεται σα vfm . Οπότε μιλάμε για αυτό που υπάρχει αλλιώς περιμένουμε το pro ίσως ; :P Πάντως από όλες τις κάρτες που βάζουν μόνο η euro έχει καλή έκπτωση οι άλλες δίνουν τρίχες  "ποντους"

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ πως το συγκεκριμένο ΔΕΝ είναι patched για όποιον ενδιαφέρεται και συνεπώς παίρνει CFW.

Εξαιρετική προσφορά που ουσιαστικά παίρνεις στην τιμή του Lite το κανονικό και μάλιστα με ένα πολύ καλό παιχνίδι. Στα θετικά το γεγονός ότι παίρνει CFW.

Ευχαριστώ τον TS @paparockas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Αυτό που θέλουν να πουν  είναι ότι το Lite είναι ένα πετσοκομμένο πολύ χειρότερο σαν επιλογή και δε στέκεται σα vfm . Οπότε μιλάμε για αυτό που υπάρχει αλλιώς περιμένουμε το pro ίσως ; :P Πάντως από όλες τις κάρτες που βάζουν μόνο η euro έχει καλή έκπτωση οι άλλες δίνουν τρίχες  "ποντους"

Πριν ένα 2μηνο είχε ακριβώς την ίδια επιστροφή η Εθνική σε συνεργασία με τον Γερμανό. Δεν είναι ότι κάνει καλύτερες επιστροφές σε πόντους η Eurobank. Τρέχουν κατα καιρούς διάφορες προσφορές από διάφορες τράπεζες για περιορισμένο χρόνο με 20πλάσιους πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είμαι άσχετος με την κάρτα Eurobank 

Εχω κάρτα, συμμετέχω στην επιστροφή.

1.Εάν πάω να το πάρω από το κατάστημα ισχύει η επιστροφή; 

2α.Η επιστροφή γίνεται σε πόντους; 

2β. 60€ πόντοι θα έχει η κάρτα οπότε θα μπορώ να πάρω παιχνίδι και να μου αφαιρέσει τα 60€; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...