Προς το περιεχόμενο

Κάρτα μνήμης 32 GB στα 2.30 € @aliexpress


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν τα δεδομενα μου σε τετοιες καρτες μνημης. 

Οταν παιζει στα 4.50 ευρω η 32αρα evo plus της samsung απο Ελλαδα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο για να γλιτωσει καποιος 2 ευρω. Και με τι ταχυτητες παντα περα απο την αξιοπιστια.

https://www.skroutz.gr/s/11603300/Samsung-Evo-Plus-microSDHC-32GB-U1-with-Adapter.html

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ισχυει οτι παντα πρεπει να παιρνουμε μπακαπ ανεξαρτητου μαρκας , παντως φαινεται καλη περιπτωση για τιποτα pi,ειτε orange ειτε raspberry. θα την τσιμπησω να σε καλα TS.

Επεξ/σία από afairesths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν τα δεδομενα μου σε τετοιες καρτες μνημης. 

Οταν παιζει στα 4.50 ευρω η 32αρα evo plus της samsung απο Ελλαδα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο για να γλιτωσει καποιος 2 ευρω. Και με τι ταχυτητες παντα περα απο την αξιοπιστια.

https://www.skroutz.gr/s/11603300/Samsung-Evo-Plus-microSDHC-32GB-U1-with-Adapter.html

4.5 μόνο για όσους Αθηναίους πάνε από το μαγαζί. Αλλιώς η τιμή  αλλάζει.

 

ΥΓ: Παρατηρώ εδώ και καιρό, όταν κάποιος βάζει προσφορά από έξω (κυρίως amazon) πέφτετε πολλοί πάνω του και λέτε ότι δεν αναφέρονται τα μεταφορικά. Αντιθέτω όταν βάζετε τιμές από skrοutz το παραβλέπεται λες και όλοι μένουν Αθήνα και μάλιστα δίπλα σε αυτά τα υποτιθέμενα καταστήματα (γιατί σε αρκετές περιπτώσεις είναι μόνο eshop).

  • Like 11
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

32 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

4.5 μόνο για όσους Αθηναίους πάνε από το μαγαζί. Αλλιώς η τιμή  αλλάζει.

ΥΓ: Παρατηρώ εδώ και καιρό, όταν κάποιος βάζει προσφορά από έξω (κυρίως amazon) πέφτετε πολλοί πάνω του και λέτε ότι δεν αναφέρονται τα μεταφορικά. Αντιθέτω όταν βάζετε τιμές από skrοutz το παραβλέπεται λες και όλοι μένουν Αθήνα και μάλιστα δίπλα σε αυτά τα υποτιθέμενα καταστήματα (γιατί σε αρκετές περιπτώσεις είναι μόνο eshop).

Καλα, το αστειο ειναι οταν τα μεταφορικα ειναι 5 φορες παραπανω απο την αξια του προιοντος! 

εχει τυχει να ψαχνω καποιο ανταπτορα, ή τιποτα ledakia και να ειανι 1 ευρω το προιον, και 5 μεταφορικα! 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε 10 τέτοιες κάρτες πάνω σε έναν τέτοιο αντάπτορα :-) (Υ.Γ. πλάκα κάνω, με τις τωρινές τιμές των SSD δεν συμφέρει)

https://www.aliexpress.com/item/32555370970.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο app του aliexpress την έχει ακόμα πιο φθηνά, στα 1,98 ευρώ.
Συμφωνώ οτι δεν είναι να την εμπιστεύεσαι για αποθήκευση δεδομένων, αλλά για ότι-να-ναι χρήση είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FatMan είπε

Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε 10 τέτοιες κάρτες πάνω σε έναν τέτοιο αντάπτορα :-) (Υ.Γ. πλάκα κάνω, με τις τωρινές τιμές των SSD δεν συμφέρει)

https://www.aliexpress.com/item/32555370970.html

Ασταμάτητοι οι Κινέζοι.
Βγάζουν gadget για το οτιδήποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα αρκετο καιρο να μπω στο alliexpress οποτε σημερα που μπηκα μου εδωσε ενα κουπονι 4$ για οποιαδηποτε αγορα απο 5$ και πανω.πηρα 3 καρτουλες με 2,90$.

δεν με χαλασε καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ποια από τις 4 επιλογές διαλέξατε? Αξίζει να πληρώσω για tracking? Και αν αξίζει να πληρώσω τα 2πλά για 2-4 μέρες διαφορά?

Screenshot_20190716-154612.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Arkin είπε

Προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν τα δεδομενα μου σε τετοιες καρτες μνημης. 

Οταν παιζει στα 4.50 ευρω η 32αρα evo plus της samsung απο Ελλαδα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο για να γλιτωσει καποιος 2 ευρω. Και με τι ταχυτητες παντα περα απο την αξιοπιστια.

https://www.skroutz.gr/s/11603300/Samsung-Evo-Plus-microSDHC-32GB-U1-with-Adapter.html

το παλικαρι ξερει τι σας λεει/την πηρα για απλη χρηση για να βλκεπω ταινιες στο ταμπλετ που ειναι 16ρι και φουλαρε μονο με τις εφαρμογες,μονιμως ζοριζεται να την διαβασει το πσ απο καλωδιο/απο sd reader διαβαζει αλλα για μια τανια κανει 20 λεπτα να την  αντιγραψει/επισης οταν την επεξεργαζομαι μεσα απο το ταμπλετ και διαγραφω μια ταινια πατωντας παλι ανανεωση μου την ξαναβγαζει εκει(δεν κανει διαγραφει δηλ)και τελος το χειροτερο στο αμαξι στο sd πλειρ οπως και να βαλω τα τραγουδια σε οποιο φορματ παιζει μονο το πρωτο μισο απο το δευτερο και τελος,μου εβγαλε την ψυχη πηρα μια kingston εχω με 3,61 κλας 10(βεβαια την 16ρα)και ηρεμησα,που θελω να καταληξω ειναι τοσο φθηνες οι ποιοτικες sd που δεν αξιζει ουτε 1 ευρω μια τετοια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...