Προς το περιεχόμενο

Κάρτα μνήμης 32 GB στα 2.30 € @aliexpress


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, Xacti είπε

Ποια από τις 4 επιλογές διαλέξατε? Αξίζει να πληρώσω για tracking? Και αν αξίζει να πληρώσω τα 2πλά για 2-4 μέρες διαφορά?

Screenshot_20190716-154612.png

Free shipping

31 λεπτά πριν, di maria kun είπε

το παλικαρι ξερει τι σας λεει/την πηρα για απλη χρηση για να βλκεπω ταινιες στο ταμπλετ που ειναι 16ρι και φουλαρε μονο με τις εφαρμογες,μονιμως ζοριζεται να την διαβασει το πσ απο καλωδιο/απο sd reader διαβαζει αλλα για μια τανια κανει 20 λεπτα να την  αντιγραψει/επισης οταν την επεξεργαζομαι μεσα απο το ταμπλετ και διαγραφω μια ταινια πατωντας παλι ανανεωση μου την ξαναβγαζει εκει(δεν κανει διαγραφει δηλ)και τελος το χειροτερο στο αμαξι στο sd πλειρ οπως και να βαλω τα τραγουδια σε οποιο φορματ παιζει μονο το πρωτο μισο απο το δευτερο και τελος,μου εβγαλε την ψυχη πηρα μια kingston εχω με 3,61 κλας 10(βεβαια την 16ρα)και ηρεμησα,που θελω να καταληξω ειναι τοσο φθηνες οι ποιοτικες sd που δεν αξιζει ουτε 1 ευρω μια τετοια

Lol,,,🤔

7 ώρες πριν, dchatz είπε

πιο κάτω, στα 2,08 μου τη βγαζει

Ναι και εγώ στα 2,08€ την πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, Arkin said:

Προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν τα δεδομενα μου σε τετοιες καρτες μνημης. 

Οταν παιζει στα 4.50 ευρω η 32αρα evo plus της samsung απο Ελλαδα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο για να γλιτωσει καποιος 2 ευρω. Και με τι ταχυτητες παντα περα απο την αξιοπιστια.

https://www.skroutz.gr/s/11603300/Samsung-Evo-Plus-microSDHC-32GB-U1-with-Adapter.html

Δεν ξερω για την καρτα του θεματος, αλλα ουτε και αυτες της συγκεκριμενης σελιδας. Ξερω ομως καλα οτι κυκλοφορουν ουκ ολιγες μαιμουδες, ακομα και σε παλια και γνωστα καταστηματα. Επειδη πολυ καλα λες πως δεν πρεπει να εμπιστευομαστε οτι ναι ναι καρτες μνησεις, να προσεχει αντιστοιχος ο κοσμος και απο επιτηδειους οπου λυμαινονται ανενοχλητοι στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξαναγοραζω νο νεημ κάρτα μνήμης. Ούτως ή άλλως βρίσκεις επωνυμες σε προσιτές τιμές.  Είχα πάρει 64αρα, δούλευε κανονικά και σε μια πτώση κινητού κρασαρε! Έχασα όλα τα αρχεία. Με φορμάτ έφτιαξε αλλά την ζημιά την έπαθα. Πήρα Σαμσουνγκ 128 με 23 ευρώ από Ελλαδα. Λογικοτατη τιμή για να μπλέξεις με άλλες ή από Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, eko13 said:

Δεν ξαναγοραζω νο νεημ κάρτα μνήμης. Ούτως ή άλλως βρίσκεις επωνυμες σε προσιτές τιμές.  Είχα πάρει 64αρα, δούλευε κανονικά και σε μια πτώση κινητού κρασαρε! Έχασα όλα τα αρχεία. Με φορμάτ έφτιαξε αλλά την ζημιά την έπαθα. Πήρα Σαμσουνγκ 128 με 23 ευρώ από Ελλαδα. Λογικοτατη τιμή για να μπλέξεις με άλλες ή από Κίνα.

δεν εμπιστευομαι καμια καρτα, δεν πα να ειναι και η καλυτερη καρτα στον κοσμο,

παντα backup σε υπολογιστη, σε usb stick, σε ssd & μερικα απο αυτα στο google drive,

τρελος θα σαι μου φαινεται που θα εμπιστευτω ενα και μοναδικο μεσο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δεν θα την χρησιμοποιήσετε για τίποτα με έστω και λίγη σημασία. Παρόλα αυτά τέτοιες καρτουλες μου έχουν λύσει τα χέρια όταν θέλω να δώσω αρχεία(μουσική, φωτογραφίες κλπ) σε φίλους που δεν ψήνονται για cloud. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, black66.gr είπε

1,99 έχει αν μπεις από το app.

Μπήκα από το  app αλλά δεν μου έβγαζε την 32gb!!!Είχε όλες τις άλλες αλλά δεν είχε αυτή που ήθελα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, G.makrihairis είπε

Μπήκα από το  app αλλά δεν μου έβγαζε την 32gb!!!Είχε όλες τις άλλες αλλά δεν είχε αυτή που ήθελα.....

Είναι η τελευταία στη σειρά μετά την 64gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/7/2019 στις 1:22 ΜΜ, FatMan είπε

Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε 10 τέτοιες κάρτες πάνω σε έναν τέτοιο αντάπτορα :-) (Υ.Γ. πλάκα κάνω, με τις τωρινές τιμές των SSD δεν συμφέρει)

https://www.aliexpress.com/item/32555370970.html

 

Στις 16/7/2019 στις 1:22 ΜΜ, FatMan είπε

Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε 10 τέτοιες κάρτες πάνω σε έναν τέτοιο αντάπτορα :-) (Υ.Γ. πλάκα κάνω, με τις τωρινές τιμές των SSD δεν συμφέρει)

https://www.aliexpress.com/item/32555370970.html

 

Στις 16/7/2019 στις 1:22 ΜΜ, FatMan είπε

Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε 10 τέτοιες κάρτες πάνω σε έναν τέτοιο αντάπτορα :-) (Υ.Γ. πλάκα κάνω, με τις τωρινές τιμές των SSD δεν συμφέρει)

https://www.aliexpress.com/item/32555370970.html

 

Για κάποιο λόγο επειδη το έκανα από κινητό το έκανε παράθεση πολλές φορές. Sorry παίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εμένα που πήρα 5 τεμάχια μου λέει ότι εστάλει " China Post Registered Air Mail " και μου έδωσε και κανονικό tracking. to tracking προς το παρόν στα ελτα βγαινει αγνωστο και στο 17track η μεταφραση των κινεζικων βγάζει

Logistics order has been created
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...