Προς το περιεχόμενο

Apple Watch Series 4 (20% Επιστροφη Germanos)


waterpolistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι ως άσχετος; 

Η "επιστροφή eurobank" σου επιστρέφει χρήματα στον λογαριασμό ή είναι κάτι σαν επιβράβευση/πόντοι για άλλες αγορές; 

Για διαφωτίστε με. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι χρήματα που μένουν στο πρόγραμμα επιστροφή και εξαργυρώνονται σε άλλες αγορές.

Σα να έχεις ένα extra πορτοφόλι φαντάσου. Όταν μαζεύονται 10 ευρώ (νομίζω) και πας να πληρώσεις με πιστ. κάρτα που συμμετέχει στο πρόγραμμα σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις (ΕΚΟ, Σκλαβενίτης,Γερμανός κ.λπ.) σου λέει στο μηχάνημα οτι έχεις τόση επιστροφή, αν πεις οκ την αφαιρούν απο το πληρωτέο. 

Επίσης όλες οι κάρτες eurobank που έχεις στο όνομά σου μαζεύουν σε κοινό πορτοφόλι.

https://www.eurobank.gr/el/epistrofi

Επεξ/σία από giopa62
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια γιατι και εμενα με ενδιαφερει να παρω apple watch με το προγραμμα επιστροφη. Δεν εχω ομως πιστωτικη της eurobank αλλα χρεωστικη.

Γινεται και με χρεωστικη;

αν μπορει καποιος να με διαφωτισει :)

 

edit: Το βρηκα, γινεται και με χρεωστικες εως 04/08/2019

Επεξ/σία από inso107pm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι γίνεται κανονικά. Αρκεί η κάρτα να συμμετέχει στο πρόγραμμα, δηλαδή να έχει επάνω της το λογότυπο "επιστροφή".

5 λεπτά πριν, inso107pm είπε

παιδια γιατι και εμενα με ενδιαφερει να παρω apple watch με το προγραμμα επιστροφη. Δεν εχω ομως πιστωτικη της eurobank αλλα χρεωστικη.

Γινεται και με χρεωστικη;

αν μπορει καποιος να με διαφωτισει :)

 

Επεξ/σία από Sansarion
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, modesto είπε

Γίνεται και με ηλεκτρονική παραγγελία η επιστροφή ή μόνο στα φυσικά καταστήματα;

Απ' ότι λέει γίνεται και ονλινε ναι, αλλά έχει ένα ενδεχόμενο σε συναλλαγή ονλαιν να περνάει το 1% της επιστροφής τώρα και το υπόλοιπο 19% μπορεί και σε 45-50 μέρες. Ενώ στο κατάστημα ίσως γίνεται επιτόπου. Καλό να το ρωτήσεις άμα είναι. Μου το χει κάνει η eurobank με Γερμανό το Πάσχα εμένα. Περίμενα 1,5 μήνα

Λινκ

Επεξ/σία από zygorito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zygorito είπε

Απ' ότι λέει γίνεται και ονλινε ναι, αλλά έχει ένα ενδεχόμενο σε συναλλαγή ονλαιν να περνάει το 1% της επιστροφής τώρα και το υπόλοιπο 19% μπορεί και σε 45-50 μέρες. Ενώ στο κατάστημα ίσως γίνεται επιτόπου. Καλό να το ρωτήσεις άμα είναι. Μου το χει κάνει η eurobank με Γερμανό το Πάσχα εμένα. Περίμενα 1,5 μήνα

Λινκ

Σε ευχαριστώ, στην ιστοσελίδα λίγο πριν την παραγγελία λέει τώρα που το είδα μόνο στην ηλεκτρονική παραγγελία αποδίδονται πόντοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά, μπορεί ηλίθια ερώτηση αλλά λίγο τα έχω μπερδεμένα. Στην τιμή που δείχνει είναι έτοιμη η επιστροφή του 20%; Ή πρέπει να την υπολογίσω; Δηλαδή στο ρολόι που κάνει 399 με την τελική που δείχνει βγάζω άλλο 20%;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ επειδή ήθελα τιμολόγιο, δεν τα κατάφερα με τπτ μέσω ιντερνετ. Τελικά το πήρα με παραγγελία από κατάστημα την Παρασκευή 26/8 και μου είπαν θα έρθει την Δευτέρα 29/8. Την Δευτέρα μου είπαν χτες. Χτες μου είπαν ότι θα έρθει αύριο Παρασκευή..

Και στο μεταξύ στο site ήταν ετοιμαπαράδωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για καποιον λογο, δεν εμφανιζει πλεον το κειμενο που ελεγε αγοραστε τωρα και κερδιστε ταδε ευρω σε επιστροφη. (στο site του γερμανου οταν εβλεπες apple watch οποιοδηποτε μοντελο).. Το σταματησαν; εγραφε μεχρι 04-08-2019

Βεβαια στο site eπιστροφη της eurobank λεει για συνολικες αγορες πανω απο 249€ με χρεωστικες και πιστωτικες που ειναι στο προγραμμα επιστροφη...

Επεξ/σία από inso107pm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...