Προς το περιεχόμενο

Apple Watch Series 4 (20% Επιστροφη Germanos)


waterpolistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 minutes ago, thomasko7 said:

Καλησπέρα !!!με android  κινητο συνεργάζεται το ρολογακι???

Nope... Ούτως ή άλλως έληξε η προσφορά με την επιστροφή της Eurobank....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κάνω μια ερώτηση αν κάποιος γνωρίζει. Πήρα το 40αρι. Το άνοιξα. 
Μπορω να το γυρίσω και να πάρω το 44αρι;

με το μαλακό μην μου τα χώσετε πολύ :) 

Επεξ/σία από inso107pm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, inso107pm said:

Να κάνω μια ερώτηση αν κάποιος γνωρίζει. Πήρα το 42αρι. Το άνοιξα. 
Μπορω να το γυρίσω και να πάρω το 44αρι;

με το μαλακό μην μου τα χώσετε πολύ :) 

42άρι? Apple Watch 3? Εννοείς πήρες το 40άρι. Όχι δεν μπορείς να το επιστρέψεις από την στιγμή που το ξεσφράγισες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το δοκίμασες στο χέρι να δεις πως κάθεται ? Δεν πήγες σε κάποιο κατάστημα να το δεις από κοντά ? Μου φένεται πολύ αψήφιστα έκανες μια αγορά αξίας....

Δυστυχώς από την στιγμή που άνοιξε η συσκευασία θεωρείται μεταχειρισμένο άσχετα αν έχει φορεθεί ή όχι , το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να το πουλήσεις ελάχιστα πιο κάτω από την τιμή που μπορεί να το πάρει κάποιος σφραγισμένο και με τα χρήματα να πάρεις αυτό που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχω λεπτό καρπό και είναι οριακό. Απλά λέω αν γίνεται. Είχα δοκιμάσει και τα δυο. Δηλαδη η πολιτική επιστροφής δεν ισχύει για τα smartwatch?

Επεξ/σία από inso107pm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, inso107pm είπε

Παιδιά έχω λεπτό καρπό και είναι οριακό. Απλά λέω αν γίνεται. Είχα δοκιμάσει και τα δυο. Δηλαδη η πολιτική επιστροφής δεν ισχύει για τα smartwatch?

Από πού το πήρες? Τι ακριβώς αναγράφει στις πληροφορίες για την επιστροφή προϊόντων?Αν δεν το άνοιγες μπορούσες να κάνεις χρήση του δικαιώματος υπαναχώρησης αλλά  δυστυχώς το άνοιξες και ως συνήθως η επιστροφή αναφέρει να "Η υπαναχώρηση αυτή είναι αναιτιολόγητη και χωρίς καμία επιβάρυνση και αν το είδος έχει ήδη παραδοθεί ο πελάτης οφείλει να επιστρέψει το προϊόν ακριβώς στην κατάσταση που το παρέλαβε, με το σύνολο των εξαρτημάτων του, των εντύπων που το συνοδεύουν και της συσκευασίας του σε άριστη κατάσταση"

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις σε πρώτη φάση είναι να μιλήσεις με το κατάστημα να δεις τι θα σου απαντήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, inso107pm είπε

Παιδιά έχω λεπτό καρπό και είναι οριακό. Απλά λέω αν γίνεται. Είχα δοκιμάσει και τα δυο. Δηλαδη η πολιτική επιστροφής δεν ισχύει για τα smartwatch?

Η πολιτικη επιστροφων δεν ισχυει για πολλα προιοντα ετσι απλα για ανοιγμενες συσκευες,αλλιως αν ηταν τοσο απλα τα πραγματα θα ειχε γεμισει η αγορα με ανοιχτες συσκευες.

Στην μονη περιπτωση που θα μπορουσες να επιστρεψεις ανοιγμενη συσκευη θα ηταν αν ειχες αγορασει το 40ρι και για παραδειγμα μεσα στο κουτι ειχε το 44ρι ξερω γω ή αν ειχες αγορασει το λευκο και μεσα στο κουτι ειχε αλλο χρωμα πχ.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xgol είπε

Αν το πηρες ονλαιν το γυρνας πισω χωρις κανενα θεμα.

Οπως εγραψα και πιο πισω ακομα και αγορα online να παρει,μονο σε περιπτωση λαθος περιγραφης εχει το δικαιωμα να γυρισει πισω ανοιγμενη συσκευη.

Δεν ειναι οτι αγορασε πχ ρουχα ή παπουτσια και δεν του κανουν και τα γυρναει πισω για να τα αλλαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, JIMBOAthens είπε

Με ανοιγμένη συσκευασία? Σε καμία περίπτωση....

Από πού προκύπτει αυτό?

Έχω την αίσθηση ότι αν απλά ανοιχθεί η συσκευασία δε μπορεί να σου αρνηθεί κανείς επιστροφή.

Πρέπει να είναι απλά σε άριστη κατάσταση. Θεωρώ ότι δε θα υπάρχει κανένα θέμα να το επιστρέψεις.

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Από πού προκύπτει αυτό?

Έχω την αίσθηση ότι αν απλά ανοιχθεί η συσκευασία δε μπορεί να σου αρνηθεί κανείς επιστροφή.

Πρέπει να είναι απλά σε άριστη κατάσταση. Θεωρώ ότι δε θα υπάρχει κανένα θέμα να το επιστρέψεις.

Ο συμφορουμιτης οχι μονο εχει ανοιξει την συσκευασια αλλα το εχει φορεσει κιολας το ρολοι οπως λεει πιο πισω. Δεν ειναι πχ οτι εκοψε την ταινια και τελος.

Αυτο που λετε εσεις ειναι να εφαρμοσει τακτικη ρουχων(αν τον βολευει ή οχι)σε smartwatch,που κανονικα δεν παιζει.

Γιαυτο πας σε καποια αλυσιδα και δοκιμαζεις οποιο iwatch εχει εκει,για να δεις τι σε βολευει και τι οχι(οπως και στα κινητα αναλογα το μεγεθος τους).

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ο συμφορουμιτης οχι μονο εχει ανοιξει την συσκευασια αλλα το εχει φορεσει κιολας το ρολοι οπως λεει πιο πισω. Δεν ειναι πχ οτι εκοψε την ταινια και τελος.

Αυτο που λετε εσεις ειναι να εφαρμοσει τακτικη ρουχων(αν τον βολευει ή οχι)σε smartwatch,που κανονικα δεν παιζει.

Γιαυτο πας σε καποια αλυσιδα και δοκιμαζεις οποιο iwatch εχει εκει,για να δεις τι σε βολευει και τι οχι(οπως και στα κινητα αναλογα το μεγεθος τους).

Το γυρναει χωρις καμια αιτιολόγηση. Απλα δε του έκανε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, xgol είπε

Το γυρναει χωρις καμια αιτιολόγηση. Απλα δε του έκανε. 

Εαν υπαρχει καπου γραπτα το παραπανω για να μπορει να το δειξει στο καταστημα,ας το ανεβασει καποιος απο εσας σε καποιο link προς ενημερωση του συμφορουμιτη που να το λεει αυτο που λετε ξεκαθαρα ακομα.

Γνωριζω πολυ καλα τα περι εξ αποστασεως ηλεκτρονικων αγορων τα οποια ομως αφορουν συνηθως ειτε σε καποιο τυπογραφικο λαθος στο site που εγινε η παραγγελια,ειτε σε αυτο που παρελαβε τελικα αν ηταν διαφορετικο.

Γιατι αν παει στο καταστημα και τους το επιστρεψει και τους πει οτι''το εφερα πισω γιατι ετσι μου ειπαν καποιοι σε ενα forum''θα γελασουν.

Γιατι αν ειναι ετσι τοσο απλα τα πραγματα,να παω να αγορασω καμια 10ρια τηλεορασεις ιντερνετικα,να τις ανοιξω να τις δουλεψω για 1 μερα και μετα να τις επιστρεψω ανοιγμενες στο καταστημα και να κρατησω μονο αυτη που μου αρεσε......

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...