Προς το περιεχόμενο

Δελικάρης 2+1 δώρο ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ


MontzOlee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα ,

στο site του Δελικαρη παίζει καλή προσφορά σε ρούχα.

Ολα είναι 2+1 Δώρο..

Από τιμές τώρα  , πολλά από τα ρούχα είναι κοντά στην τιμή των σκρουτζομαγαζων ομως με το 2+1 της προσφορας εννοείται πως συμφέρει από το site  μιας και οι τιμές είναι πολύ καλες κ γίνεται συγκεντρωτική παραγγελία όσον αφορά τα έξοδα αποστολής τα οποία είναι : από  70€ Και πάνω δωρεάν , σε λιγότερα από 70€ - 3€ χρέωση + 2€ η αντικαταβολή σε κάθε περίπτωση.

Εγω έριξα μια παραγγελία πάντως και είπα να το μοιραστώ..

https://www.delikaris-sport.gr/

Επεξ/σία από MontzOlee
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόστος

 Για παραγγελίες άνω των 50€ τα μεταφορικά είναι ΔΩΡΕΑΝ.  Για παραγγελίες κάτω από 50€ η χρέωση είναι 3€. Η αντικαταβολή σε κάθε περίπτωση χρεώνετε με 2€.

 Σε περιπτώσεις που το βάρος του δέματος υπερβαίνει το κανονικό (3 kg και κάτω) και η πρόσβαση στο επιθυμητό μέρος παράδοσης είναι δύσκολή το κόστος παράδοσης μπορεί να αυξηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Ολα είναι 2+1 Δώρο.

Δηλαδή? παίρνω 2 ίδια και μου δίνει και τρίτο ίδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
14 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Παίρνεις 3 και το φθηνότερο (εκτός αν όλα έχουν ακριβώς ίδια αξία τότε ένα από αυτα) είναι δωρεάν

Ναι το έκανα και στο καλάθι αφαιρεί το πιο φθηνό. Οπότε το πιο έξυπνο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις 3 πράγματα ίσης αξίας (ή στο περίπου). Δηλαδή με 2 μπλουζάκια των 30 και ένα των 10 πληρώνεις 60 ενώ με 3 των 30 πληρώνεις πάλι 60. (νομίζω, δεν το έψαξα και πολύ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
16 λεπτά πριν, petritis31 είπε

ειναι μονο για ρουχα η μπορεις κ σε παπουτσια?

μόνο ρούχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Doubt είπε

Δεληκάρης

Οι παλιότεροι δεν κάνουν λάθη σε τέτοια ονόματα.

Ισχύει!

Blame Greeklish φίλε , το έγραψα όπως το είδα.. 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χθες στα καλά casual μπλουζάκια που βλέπονται και δεν πχ καμιά καγκουροσταμπα nike τη μισή μπλουζα...νούμερα ούτε για δείγμα εκτός κάτι XL. Σε τιμές είναι κανονικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα 3 reebox XL μπλουζάκια 15 ευρώ έκαστο και εδωσα 30 ευρώ. Ίδια μάρκα αλλά χρώματα πριν κάνα 6μηνο τα είχα πληρώσει 18 το ένα, τώρα κοινώς βγήκε το ένα στο 10ρικο. Μια χαρά προσφορά για αθλητικα-γυμναστηριακα ενδύματα

Ευχαριστώ για την πληροφορία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες πηρα 3 μπλουζακια Nike Dri Fit που  κανα μηνα πηρα 1 απο τη Nike 29 ευρο και το ιδιο το ειχαν 22 ευρω

Πηρα λοιπον 3 πληρωσα 44 δηλαδη οντως τα 2 και μου ηρθαν και τσαμπα σπιτι την επομενη κιολας μερα !

Έχει και κουπονι για την πρωτη παραγγελια 10% αλλα δεν συνδιαζεται με την προσφορα 2+1 

μου ειπαν οτι αν παρετε πχ 3 μπλουζες και 1 ζευγαρι παπουτσια το 10% θα παει στα παπουτσια επισης το δωρεαν ρουχο ειναι να ξερετε το πιο φηνο απο τα 3 που θα παραγγείλετε

Επεξ/σία από spilios6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...