Προς το περιεχόμενο

Garmin Vivosmart 3 + Powerbank Yenkee 6000mAh, 53€, @Κωτσόβολος


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/wearables/activity-trackers/191536-garmin-vivosmart-3-large-black

- Βασικά Χαρακτηριστικά: Παρακολουθεί το επίπεδο ευεξίας / καρδιακούς παλμούς / βήματα, ορόφους, θερμίδες, λεπτά έντασης, ύπνο / αδιάβροχο

- Συμβατό με Λειτουργικό: Android, iOS, Windows

- Διάρκεια Μπαταρίας: Μέχρι 5 ημέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η low end wearables της Garmin είναι όλα για πέταμα! Μακρυά! Ειδικά αυτό, αν κι αδιάβροχο, ο ιδρώτας μου μετά από μια πορεία 6 ωρών με το ποδήλατο το κατέστρεψε. Η εγγύηση δεν το κάλυψε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Η low end wearables της Garmin είναι όλα για πέταμα! Μακρυά! Ειδικά αυτό, αν κι αδιάβροχο, ο ιδρώτας μου μετά από μια πορεία 6 ωρών με το ποδήλατο το κατέστρεψε. Η εγγύηση δεν το κάλυψε!

Αδερφέ αν σε βοήθησε να κάνεις 6 ώρες ποδήλατο να το πάρω κι ας χαλάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Μακιαβέλλι είπε

Αδερφέ αν σε βοήθησε να κάνεις 6 ώρες ποδήλατο να το πάρω κι ας χαλάσει. 

Διάβασε καλύτερα! Δεν είπα πως με βοήθησε. Τίποτα δεν σε βοηθά να κάνεις ποδήλατο πέρα από τα πόδια σου και την αντοχή σου (εγώ κάνω διαδρομές από 60 χμ και πάνω). Το πήρα για να καταγράψω την άσκησή μου. Πεταμένα χρήματα! στο 50άρικο, ότι είπε ο φίλος μας ο @Arkin παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Διάβασε καλύτερα! Δεν είπα πως με βοήθησε. Τίποτα δεν σε βοηθά να κάνεις ποδήλατο πέρα από τα πόδια σου και την αντοχή σου (εγώ κάνω διαδρομές από 60 χμ και πάνω). Το πήρα για να καταγράψω την άσκησή μου. Πεταμένα χρήματα! στο 50άρικο, ότι είπε ο φίλος μας ο @Arkin παραπάνω.

Απλά αυτοσαρκαζομαι που βαριέμαι την αερόβια συμφορουμιτη! Μην αρπαζεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Μακιαβέλλι είπε

Απλά αυτοσαρκαζομαι που βαριέμαι την αερόβια συμφορουμιτη! Μην αρπαζεσαι.

Δεν αρπάζομαι φίλε! Μην το παρεξηγήσει κανείς και πάει και πάρει κατι τέτοιο με τη προοπτική πως θα βελτιώσει τις επιδόσεις του στο ποδήλατο! :)

(Btw, δοκίμασε ποδήλατο κανονικό, όχι στατικό. Άλλη εμπειρία με τις εικόνες γύρω σου να αλλάζουν στους δικούς σου ρυθμούς)

Επεξ/σία από spectaculator
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...