Προς το περιεχόμενο

Μετά το pocophone τι;


alan boy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, SeXBOX είπε

Εφ όσων είσαι ικανοποιημένος δεν μου πέφτει λόγος εμένα! Σαν κινητό τι λέει; εγώ είμαι σε Mi 9 τώρα και θα ήθελα κάτι με μεγαλύτερη μπαταρία και ισάξια κάμερα.

Καταλαβαίνω και απορώ πως η Xiaomi βάζει μπαταρίες μικρότερες των 3500mAh όταν το redmi note 3 είχε 4000 πριν 2 χρόνια. Ειδικά με amoled οθόνες. Εγώ γι αυτο αποφεύγω Mi 9 SE Mi 9 Mi 8 Κτλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

57 λεπτά πριν, Rodes είπε

Καταλαβαίνω και απορώ πως η Xiaomi βάζει μπαταρίες μικρότερες των 3500mAh όταν το redmi note 3 είχε 4000 πριν 2 χρόνια. Ειδικά με amoled οθόνες. Εγώ γι αυτο αποφεύγω Mi 9 SE Mi 9 Mi 8 Κτλπ.

Και να ήταν μόνο η μπαταρία; 

έρχεται το mi9 lite που τα έχει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, alan boy είπε

Έφυγε παραγγελία σήμερα για το mate 20 pro 

Αναμονή τώρα 

Καλησπέρα φίλε μου, με το καλό να παραλάβεις!

Ρώτησες αν υπάρχει περίπτωση να λάβεις συσκευή με την προβληματική οθόνη ή θεωρούν δεδομένο ότι δεν υπάρχει πλέον τέτοιο ενδεχόμενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, efkola είπε

Καλησπέρα φίλε μου, με το καλό να παραλάβεις!

Ρώτησες αν υπάρχει περίπτωση να λάβεις συσκευή με την προβληματική οθόνη ή θεωρούν δεδομένο ότι δεν υπάρχει πλέον τέτοιο ενδεχόμενο;

Δεν υπάρχει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ρωτήσα αν έχει εγγύηση απο Ευρώπη και μου είπαν ναι. 

Οπότε αν γίνει η στραβή( που πλέον σπάνια γίνεται) θα το αναλάβει η αντιπροσωπεία. 

Βασικά αφού πάρεις το τηλ υπάρχει μια εφαρμογή που σου δείχνει ποια οθόνη φοράει. Νομίζω οι LG ήταν οι προβληματικες.

Επισης κάποιος μου είπε πρώτου ανοίξω τη συσκευασία με το ιμει του κινητού να πάρω τηλ στην αντιπροσωπεία κ να ρωτήσω αν καλύπτεται από εγγύηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, alan boy είπε

Τους ρωτήσα αν έχει εγγύηση απο Ευρώπη και μου είπαν ναι. 

Οπότε αν γίνει η στραβή( που πλέον σπάνια γίνεται) θα το αναλάβει η αντιπροσωπεία. 

Βασικά αφού πάρεις το τηλ υπάρχει μια εφαρμογή που σου δείχνει ποια οθόνη φοράει. Νομίζω οι LG ήταν οι προβληματικες.

Επισης κάποιος μου είπε πρώτου ανοίξω τη συσκευασία με το ιμει του κινητού να πάρω τηλ στην αντιπροσωπεία κ να ρωτήσω αν καλύπτεται από εγγύηση. 

Σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...