Προς το περιεχόμενο

Mining και bitcoin


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, έχω δει ότι υπάρχουν αρκετά θέματα στο φόρουμ ανα καιρούς αλλά δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί η απορία μου.. Βρέθηκα σε ένα bitcoin atm σήμερα και είδα πως έχει φτάσει τα 10παρα κάτι χιλιάρικα η συναλλαγή σε ευρώ! Η απορία μου είναι, αξίζει να ασχοληθεί κάποιος να στήσει mining rig για bitcoin ή είναι μικρό το κέρδος και δεν έχει νόημα; μιλάω για Ελλάδα πάντα, αλλα αν έχει κάποιος εμπειρία από εξωτερικό παρακαλώ ας μου απαντήσει. 

 

**Ζητώ συγνώμη από τους moderators, αν έχει απαντηθεί ήδη κλείστε μου η μετακινήστε το θέμα **

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην αφηνεις ουτε το 0.01%.

100% οχι

Υπαρχει bitcoin club στο insomnia αν εχεις τετοιες αποριες.

Τα crypto threads στα κανονικα forum του insomnia τα αποφευγουμε γιατι μαζευουν πολλους haters και γινονται κουραστικα

Επεξ/σία από Bspus
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιά όσο δεν ταν τόσο ψιλά άξιζε, ουσιαστικά ναι μεν ρίσκαρες αλλά όπως είδες στην συγκεκριμένη,ενη περίπτωση ρίσκο ήταν λαχείο

 

στην σημερινή μορφή ετσι όπως είναι τόσο ψιλά που είναι μονό και μόνο ένα πράγμα εξυπηρετεί, άντε όχι ένα αλλα είναι το κύριο πράγμα... παρανομες συναλλαγές (οπλα ναρκωτικά κλπ)

 

να βγάλεις κατι δεν μπορείς απο το μηδέν να ξεκινήσεις δεν μπορείς κοινός δεν μπορείς

 

κοινος για εναν απλο άνθρωπο 100% οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...