Προς το περιεχόμενο

Πράσινο φως για το Matrix 4 με Keanu Reeves και Carrie-Anne Moss


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, omega είπε

Έχω παρατηρήσει ότι σφίγγεσαι πολύ με την σεξουαλική ζωή και προτίμηση μερικών ανθρώπων και ζορίζεσαι παρα πολύ στο βαθμό που δεν μπορείς να μαζέψεις πλέον το άγχος και την ακατάσχετο πανικό σου . Φιλικά πάντα να ξέρεις ότι τα άτομα με τα οποια ασχολείσαι μέχρι τώρα και μελλοντικά, ζουν μια πολύ πιο υγιή και χαρούμενη ζωή από ότι εσύ.

έχω παρατηρήσει ότι σφίγγεσαι πολύ με την γνώμη μου και τι πιστεύω.....
τώρα σε πειράζει και το χιούμορ μου ρε φίλε ;;;
ασχολήσου με κάτι άλλο SJW του πληκτρολογίου  και άσε τον κάθε άνθρωπο να έχει την γνώμη του έστω και για μερικούς λανθασμένη....
και υγειά πάνω από όλα 

  • Like 10
  • Thanks 2
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Bluedive είπε

Για να δούμε. Έχω μια εμπιστοσύνη στις επιλογές του  Reeves.

- Replicas

- The day the Earth stood still

- The Watcher

- Sweet November

- The Lake house

 

να συνεχίσω;;;

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, jmirko15 είπε

Μετά το Sense8 που βγάλανε δεν παίζει να κάτσω να ασχοληθώ με το επόμενο Matrix tbh..

ενώ το Sense8 ειχε και γαμώ τα σενάρια από μεγάλους δημιουργούς οπως J. Michael Straczynski και τις Wachowskis έχωσαν με το ζόρι πολλές ατζεντες και σε ορισμένα σημεία ήταν πολύ ανυπόφορο.....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

έχω παρατηρήσει ότι σφίγγεσαι πολύ με την γνώμη μου και τι πιστεύω.....
τώρα σε πειράζει και το χιούμορ μου ρε φίλε ;;;
ασχολήσου με κάτι άλλο SJW του πληκτρολογίου  και άσε τον κάθε άνθρωπο να έχει την γνώμη του έστω και για μερικούς λανθασμένη....
και υγειά πάνω από όλα 

Ο ρατσισμός, η ημιμάθεια, το μισος ΔΕΝ είναι χιούμορ. Αν το θεωρείς χιούμορ, newsflash...έχεις κάκιστη αισθηση του χιούμορ.
Δεν χρειάζεται να είναι ο άλλος SJW  για να ενοχλείται με το πως φέρεσαι σε συγκεκριμένες ομάδες. 
Δεν κρίνω το αν είναι gay/straight/λευκός/colored ο άνθρωπος που απευθύνεσαι αλλα με ενοχλεί ο τρόπος που μιλάς για αυτές τις μερίδες κόσμου.
Όσο φέρεσαι έτσι, άλλο τόσο θα απαντάω. Δυστυχώς άνθρωποι σαν εσένα έχουν ακόμα βήμα και άποψη σε αυτή την κοινωνία.

1 λεπτό πριν, Zengar Zombolt είπε

ενώ το Sense8 ειχε και γαμώ τα σενάρια από μεγάλους δημιουργούς οπως J. Michael Straczynski και τις Wachowskis έχωσαν με το ζόρι πολλές ατζεντες και σε ορισμένα σημεία ήταν πολύ ανυπόφορο.....

Τέτοιες εννοείς ? Ναι έχεις δίκιο. πλαστικουρα πράμα

 

download.jpg

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Confused 10
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ethereum είπε

δεν έχω δει ούτε ένα και δεν σκοπεύω να δω και το καινούργιο :)

Ευτυχώς υπάρχει η φυσική επιλογή του Δαρβίνου (για την οποία δεν διάβασες ούτε σκοπεύεις να διαβάσεις)
άρα το μέλλον της ανθωπότητας δεν κινδυνεύει...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, omega είπε

Ο ρατσισμός, η ημιμάθεια, το μισος ΔΕΝ είναι χιούμορ. Αν το θεωρείς χιούμορ, newsflash...έχεις κάκιστη αισθηση του χιούμορ.
Δεν χρειάζεται να είναι ο άλλος SJW  για να ενοχλείται με το πως φέρεσαι σε συγκεκριμένες ομάδες. 
Δεν κρίνω το αν είναι gay/straight/λευκός/colored ο άνθρωπος που απευθύνεσαι αλλα με ενοχλεί ο τρόπος που μιλάς για αυτές τις μερίδες κόσμου.
Όσο φέρεσαι έτσι, άλλο τόσο θα απαντάω. Δυστυχώς άνθρωποι σαν εσένα έχουν ακόμα βήμα και άποψη σε αυτή την κοινωνία.

Τέτοιες εννοείς ? Ναι έχεις δίκιο. πλαστικουρα πράμα

download.jpg

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± buy sense humor

και το τελειώνω γιατί βγαίνουμε off-topic και δεν αξίζει τον κόπο
καλή συνεχεία φίλε και υγεία πάνω από όλα

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, panosno1com είπε

Φημες δηλαδη οτι ο κιανου θα αντικατασταθεί απο καποιον κυριο liquidtroll και το ματριξ θα ειναι ο αφεντικος?

Όποιος το καταλάβει αυτό μάλλον αφιερώνει πολλές ώρες στο insomnia και χρίζει αποτοξίνωσης! (i get it) :D

Ελπίζω μόνο να μην είναι η Carrie-Anne Moss η personal assistance. 😨

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ.. Έχοντας δει αρκετά δείγματα των αδερφών περιμένουμε μια ακόμα ανατρεπτική ιστορία. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι η τριλογία Matrix είναι τόσο καλή, ώστε ακόμα και οι ίδιοι οι δημιουργοί του θα αντιμετωπίσουν τεράστια πρόκληση αλλά πραγματικά ελπίζω να βγάλουν κάτι ανάλογο και πολύ τολμηρό. Η τριλογία τελείωσε με το Matrix να συνεχίζει την ύπαρξή του αφού ο σκοπός του "Διαλεχτού" (The One) ήταν η διαιώνισή του, κάτι το οποίο πέτυχε. 

 

Αν δεν έχετε να μοιραστείτε κάτι ωφέλιμο, απλά μην γράφετε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ethereum είπε

δεν έχω δει ούτε ένα και δεν σκοπεύω να δω και το καινούργιο :)

Καλησπερα, το κανεις αυτο και στην ζωη σου εκτος ιντερνετ;
Δηλαδη σε καθε περιπτερο ή μαγαζι που περνας μπαινεις μεσα και λες "δεν εχω ψωνισει ποτε απο εδω και ουτε σημερα θα ψωνισω". 
 

  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, polakis21 είπε

Ο βακοφσκι που εγινε η βακοφσκι. Τι να πει κανεις...

 

Το πρόβλημα που ακριβως ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...