Προς το περιεχόμενο

[Ηχεια] Creative Τ30 70€ @ e-shop.gr


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.e-shop.gr/creative-t30-wireless-20-speakers-with-nfc-p-PER.540264

Σκρουτζ απο 89€ https://www.skroutz.gr/s/3972061/Creative-T30.html

Τελευται φορα τα ειχε βαλει το eshop 80€, το ιδιο και απτο επισημο site
https://en.creative.com/p/speakers/creative-t30-wireless

Επεξ/σία από paparockas
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς τον φίλο μου τον Νυχτερίδα! Είμαστε συνάδελφοι μου φαίνεται 😅
Στο τσακ με κρατάει η τσέπη μου να τα παραγγείλω μιας και τα έχω τρομερή αδυναμία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τα Τ20 εδω κι εναν χρονο ειναι πολυ ποιοτικα ηχεια,αν θυμαμαι καλα τα ειχα παρει 75 ευρω...Η προσφορα αξιζει...creative η κορυφη της κορυφης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα έχω, στα χρήματα αυτά είναι πάρα πολύ καλή περίπτωση. Κάπου τόσο τα είχα πάρει και εγώ από αντίστοιχη προσφορά του e-shop. 

Edit: Τώρα που το ξαναβλέπω τα είχα πάρει 10€ ακριβότερα. :) 

Ιδού και το τότε topic:

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με λίγα λόγια πολύ καλή λύση, για τα λεφτά τους, σε 2.0 για κάποιον που θέλει BT και NFC απαραίτητα.

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι ψιλο-άμπαλος, τι μπορείς να κάνεις με το NFC στα ηχεία; Διάβασα έναν οδηγό για το NFC αλλά δε πολυκατάλαβα.

Btw είμαι κάτοχος των Τ20 και το σκέφτομαι να πάω σε αυτά λόγω ασύρματης σύνδεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, kostask91 είπε

Επειδή είμαι ψιλο-άμπαλος, τι μπορείς να κάνεις με το NFC στα ηχεία; Διάβασα έναν οδηγό για το NFC αλλά δε πολυκατάλαβα.

Btw είμαι κάτοχος των Τ20 και το σκέφτομαι να πάω σε αυτά λόγω ασύρματης σύνδεσης.

Το nfc απλα ειναι διαφορετικος τροπος να τα συνδεσεις με bluetooth, αντι να βρεις μεσα απτο μενου του κινητου κλασσικα και να τα συνδεσεις απλα ακουμπας το κινητο στο σημειο που ειναι ο δεκτης nfc στα ηχεια και γινεται αυτοματα, να ειχαμε να λεγαμε απο 5 δευτερα που ηθελε με τον κλασσικο τροπο τωρα γινεται σε 2 οκ καλοδεχουμενο σαν feature.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostask91 είπε

Επειδή είμαι ψιλο-άμπαλος, τι μπορείς να κάνεις με το NFC στα ηχεία; Διάβασα έναν οδηγό για το NFC αλλά δε πολυκατάλαβα.

Btw είμαι κάτοχος των Τ20 και το σκέφτομαι να πάω σε αυτά λόγω ασύρματης σύνδεσης.

Εάν κάνεις την μετάβαση , εγώ ενδιαφέρομαι για τα T20 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostask91 είπε

Τελικά υπέκυψα και τα παρήγγειλα και γω. Αν και βλέπω διαθεσιμότητα κατόπιν παραγγελίας 4-7 μέρες..

Τελειωσε το αμεσα διαθεσιμο στοκ τους, μην ανησυχεις θα παραλαβεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρέλαβα σήμερα μετά από μόλις 1 μέρα.

Νταξει, με μια πρώτη ματιά έχω ενθουσιαστεί. Έχουν καλύτερο ήχο από τα Τ20 και είναι ελάχιστα πιο δυνατά. Η σύνδεση με BT πολύ γρήγορη, απορώ τι χρειάζεται το NFC. Πολύ καλή αγορά, ευχαριστώ τον ΤS!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexx είπε

Από μπάσο πως είναι; Γιατί έχω κάτι 2.1 της creative εδώ και 10 και βάλε χρόνια, και έλεγα μήπως κάνουν για αναβάθμιση.

Εξαρτάται τι τύπος είσαι. Προσωπικά το μπάσο των 2.1 με ενοχλεί, ειδικά σε σημεία που βουίζει όλο το σπίτι.

Έχει καλό μπάσο για ένα νορμάλ δωμάτιο που τα έχω βάλει εγώ και σε νορμάλ επίπεδο έντασης. Προφανώς αν τα βάλεις "τέρμα" μη περιμένεις καλό ποιοτικό μπάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...