Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Band 4 19.16 ευρω απο Aliexpress


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με μία καλύτερη ματιά στην αγγελία νομίζω ότι δεν μιλάει για το ίδιο το ρολόι αλλά για το λουράκι του. Η αγγελία δηλαδή είναι για το λουράκι.Γι'αυτό στον τίτλο γράφει "...Bracelet for Xiaomi".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, demolition23 είπε

Ο ίδιος πωλητής το έχει πάλι στα 10€.

Κάτι μου βρωμάει..

Screenshot_2019-09-16-16-50-15-278_org.mozilla.firefox.png

Εγώ την πάτησα πριν από 2 μήνες. Η περιγραφή το ανέφερε ως xiaomi αρχικά όπως επίσης και το email επιβεβαίωσης. Όταν τα παρέλαβα μου ήρθαν δύο κινεζιές. Μπήκα στο link και ο κιτρινιάρης είχε αλλάξει την περιγραφή  και το ανέφερε ως mi4. Κοροϊδία μη το ψάχνετε. Έκανα αίτημα για επιστροφή λόγο διαφορετικής περιγραφής στο ebay. Εκείνος μου παζάρευε να μου στείλει στην αρχή 25% των χρημάτων, μετά 50% και τελικά μου επέστρεψε όλο το ποσό και μου τα χάρισε αρκεί να μη του έκανα κακή αξιολόγηση. Βεβαια αυτό χρειάστηκε καμία 10αριά μέρες και email στο email.

Αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα το πρωί, με πέτυχε στην πόρτα ο ταχυδρόμος. Προς το παρόν το έχω και φορτίζει. Με χάλασε λίγο το οτι ήρθε στραπατσαρισμένη η συσκευασία παρότι ήταν μέσα σε φάκελο με φούσκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2 ωρες παρελαβα κι εγω! Ηδη φορτισε αμεσα, και το φορω! Η γλωσσα με τη συνδεση στο κινητο στα αγγλικα αλλαξε αμεσα! Η οθονη του υπεροχη, και απ οτι φαινεται η μπαταρια θα εχει μεγαλη διαρκεια! Απλα πανεμορφο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...