Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Band 4 19.16 ευρω απο Aliexpress


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Να το απλοποιησω λιγο. Για οσους το παρετε και εχετε το κινητο στα Ελληνικα, θα χρειαστει η Ελληνικη εφαρμογη απο το xiaomi-miui.gr. Αλλιως το notify and fitness.

Aν βαλεις το notify and fitness και το γυρισεις στα αγγλικα, μπορεις να χρησιμοποιεις παραλληλα το mi fit; 

Επισης η αλλαγη γλωσσας γινεται και στο δωρεαν notify and fitness;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Έχω την εντύπωση οτι για να πάρεις την έκπτωση του νέου χρήστη θέλει και κάρτα που να μην έχει χρησιμοποιηθεί στο ali πάλι.

Και εγώ έτσι νόμιζα αλλά πρόσφατα πήρα την έκπτωση με την ίδια κάρτα (προτίμησα το Honor band 5) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Έχω την εντύπωση οτι για να πάρεις την έκπτωση του νέου χρήστη θέλει και κάρτα που να μην έχει χρησιμοποιηθεί στο ali πάλι.

Ακριβως οπως τα λες ειναι, με την ιδια καρτα δεν μπορει κανεις να παρει την εκπτωση κι ας κανει σους λογαριασμους θελει, το "συστημα" θυμαται την καρτα που χρησιμοποιηθηκε εστω και μια φορα πριν, και φαινεται στο συστημα τους σαν "παλιος χρηστης", οποτε μη προσπαθειτε αδικα καποιοι, μονο αν βαλετε καρτα  που δεν εχετε ποτε χρησιμοποιησει στο Ali.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, x2468 είπε

Το honor band 5 από που το πήρες;

Απτό Ali express και γω. Σήμερα παρέλαβα και με το κουπόνι βγαίνει όσο του θέματος περίπου. Αν θες σου στέλνω pm το link μιας και είναι δοκιμασμένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Jυstin είπε

Απτό Ali express και γω. Σήμερα παρέλαβα και με το κουπόνι βγαίνει όσο του θέματος περίπου. Αν θες σου στέλνω pm το link μιας και είναι δοκιμασμένο 

Θα το ήθελα.ευχαριστω πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, papafigos84 είπε

Aν βαλεις το notify and fitness και το γυρισεις στα αγγλικα, μπορεις να χρησιμοποιεις παραλληλα το mi fit; 

Επισης η αλλαγη γλωσσας γινεται και στο δωρεαν notify and fitness;

Όχι. Δηλαδή την πρώτη φορά που θα συγχρονίσεις με το επίσημο Mi Fit το band θα γυρίσει στα Κινέζικα. Θα πρέπει να χρησιμοποιείς όπως είπε και ο Zerg13 το τροποποιημένο Mi Fit από το xiaomi-miui.gr που περνά τροποποιημένο fw + resources.

Επεξ/σία από konnak
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/8/2019 στις 7:56 ΜΜ, ProponitisTouKanape είπε

Επιβεβαιωτικο εμαιλ για την παραγγελια δεν ήρθε ποτέ αλλά η κατάσταση άλλαξε σε awaiting shipment. 

Και σε μένα το ίδιο. Το έστειλαν σε κανέναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, σε εμένα ήρθε το εξής

Jessica Wong: Dear Kontow, your order has been shipped, the tracking number is RB80SG. Kindly check the tracking info on AliExpress. Please feel free to contact us if you have problem in shipping. Thanks for your purchase! Have a nice day!

Ας ελπίσουμε σε κανα μήνα να λάβουμε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, kontow είπε

Ναί, σε εμένα ήρθε το εξής

Jessica Wong: Dear Kontow, your order has been shipped, the tracking number is RB80SG. Kindly check the tracking info on AliExpress. Please feel free to contact us if you have problem in shipping. Thanks for your purchase! Have a nice day!

Ας ελπίσουμε σε κανα μήνα να λάβουμε κάτι.

Λογικά επειδή στάλθηκε. Εμένα είναι ακόμα στο Awaiting Shipment...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα ΕΛΤΑ λένε πως είναι ακόμα στη Σιγκαπούρη. Το AliExpress πως είναι στο τελωνείο στην Ελλάδα. Ποιος εχει δικιο; :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...