Προς το περιεχόμενο

PureVPN 0.99 $ /m για ένα έτος.


yiankap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 31/8/2019 στις 10:31 ΠΜ, pcos είπε

το καλυτερο "vpn" ειναι να μπαινεις με το wifi του γειτονα 😛

οταν μπουκαρει το φβι σπιτι του σφυραμε αδιαφορα :D

εσυ εισαι που μου κλεβεις γουαι φαιν ρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lorentzos323 είπε

λενε πως υποστηρίζει νετφλιξ μεσω chrome/firefox extension και οχι απλα ανοιγωντας την εφαρμογη. μπορει καποιος να το επιβεβαιωσει;

Εάν όντος αξίζει για να βλέπω Αμερική Νετλιξ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον είναι λίγο offtopic αλλά στο stacksocial έχει το vpn unlimited με 39usd που γίνονται 19 με το κουπόνι VPNSAVINGS για 5 συσκευες εφορου ζωης.

έχει εφαρμογή δωρεαν στο android με δωρεαν trial για μια βδομαδα. οπότε αποψη μου, δοκιμάστε το και αν σας αρέσει παρτε το. έχει νετφλιξ us και ελληνικό server.τα τσεκαρα και δουλεύουν μια χαρά.

Στον server της Φρανκφούρτης έπιασε 3πλάσια ταχύτητα από τον free server του Windscribe. Δυστυχως δεν έχω windscribe pro για να το συγκρίνω με το pro.

από reviews βρήκα τα καλύτερα και τα χειρότερα. Από 2 εως 9.5 στα 10. Εμένα όμως μου κάνει οσα θελω οπότε μαλλον θα το πάρω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PureVPN

PureVPN is not the best choice to use with Netflix, mainly due to performance problems. Extensive testing in my review of PureVPN identified serious issues, including slow speeds and frequent dropped connections. This would make viewing Netflix very frustrating. My testing also revealed serious data leaks, including IP address leaks and DNS leaks.

Even worse, PureVPN was found to be logging customer data and handing it over to the FBI (US authorities), despite claiming to have a “zero logs policy”. For those concerned about privacy, there are other no logs VPN providers you may want to consider. PureVPN does not earn a recommendation as a Netflix VPN, or for anything else.

 

https://restoreprivacy.com/best-vpn-for-netflix/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 30/08/2019 at 20:30, yiankap said:

Τωρα θα βγω πιθανότατα off topic. Ποια Vpn εχουν αποδεδειγμένα zero log? (Εγω εχω χρησιμοποιήσει cyberghost, pia, windscribe free και seed4me free.)

Pia Vpn. Exoun υποχρεωθεί από FBI και δεν είχαν τίποτα να δώσουν. Αμερικάνικη εταιρία παλιά και trusted στον χώρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PureVPN έχω lifetime είναι μάπα. Σε προσφορά την είχα βρει πριν 2 χρόνια, Αυτη, η Windscribe και Hola κρατάνε logs και βλέπουν την χρήση σου, έχει αναφερθεί πολλές φορές στο παρελθόν σε site που ειδικεύονται. Αν τα μοιράζουν ξέρω μόνο για Windscribe αυτό με την Pure είχε να κάνει με παιδεραστία αν δεν κάνω λάθος ή κάτι άλλο πολύ σοβαρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα PureVPΝ παλιά. Συχνές αποσυνδέσεις και κολλήματα. Κάποια στιγμή ζήτησα Refund, το οποίο δε μου έδωσαν. Αυτού του τύπου τα φθηνά-unlimited VPN δε τα εμπιστεύομαι με τίποτα προσωπικά. Καλύτερα να δίνω 5-6 ευρώ το μήνα και να πάω σε κάτι πιο σίγουρο. Και προσοχή στα online reviews. Τα περισσότερα είναι επί πληρωμή με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...