Προς το περιεχόμενο

eBay 10$ έκπτωση για αγορές 20$


carolosjk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην ξεχνάτε όσοι πληρώνετε απευθείας με κάρτα υπάρχει επιλογή να σας χρεώνει σε δολάρια η λίρες την τράπεζα σας γιατί ακόμα και αν δεν παρεμβάλλεται το paypal ο συντελεστής τους είναι ληστεία σκέτη. Επίσης όσοι κάνετε αγορές άνω των 22 ευρώ θεωρητικά υπάρχει τελωνείο...μην πάρετε ελαφρά τη καρδιά κάνα κινητό με το κουπόνι γιατι θα το πληρώσετε εις τριπλούν (το κουπόνι...)!

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gabvill είπε

Ελπίζω να σου έρθει φίλε μου. Προσωπικά δε θα ψώνιζα από χρήστη με τόσα λίγα feedbacks. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τπτ γκαις. Ένα διάφορες δοκιμές. Προϊόντα άνω των 20. Είτε Κίνα είτε UK. Ακόμα και λινκ των παιδιών που τους περνάει. Δεν το δέχεται. Έφαγα το άκυρο μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Jake07 είπε

Ελπίζω να σου έρθει φίλε μου. Προσωπικά δε θα ψώνιζα από χρήστη με τόσα λίγα feedbacks. 

Ουτε σε μενα λειτουργει,αλλα μου δινει αλλο κουπονι YGBREAX********* που δινει 5$ έκπτωση.

οφφτοπικ:Ποσες πιθανοτητες δινεις να ειναι μουφα ή στην καλυτερη china version αντι για global;

Κανένας έμπιστος πωλητής με global σίγουρο <22€,ωστε να μην φάμε τελωνείο υπαρχει; 

Επεξ/σία από stathis97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε την αλήθεια, φοβερό promotion που προσωπικά δεν έχω ξαναδεί. Άντε και σε αλλά τέτοια και από αλιεξπρεςς να βλέπει πως είναι τα πραγματικά κουπονια που πονήρεψε και αυτό...και να αφήσει τις βλακείες με τα κουπόνια που δεν έχουν αντικρυσμα, τα store και seller coupon που είναι ψεύτικα και να δώσει κάνα κουπόνι αληθινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς παραιτούμαι.. Έχω δοκιμάσει πάνω από 50 φορές σε διάφορα προϊόντα ανάμεσα σε αυτά και λινκ από δω... Κρίμα αλλά ευχαριστούμε πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Σε εσάς που πέρασε μήπως είχατε να κάνετε αγορά μεγάλο χρον. διάστημα ?

Κοιτα, και εγω κι ενας φιλος ειχαμε να κανουμε καιρο αγορα απο ebay, ψωνιζουμε απο Aliexpress εδω κι ενα χρονο και κατι, σε εμενα δεχτηκε κανονικα το κουπονι, στον φιλο μου οχι, εγω βεβαια ειχα κανει αρκετες αγορες στο ebay, ο φιλος μου μονο μια εκει, οποτε μηπως παιζει ρολο και αυτο

Να ρωτησω κατι κι εγω βρε παιδια, οσοι αγορασατε αυτο: https://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-Soundbar-Stereo-Speaker-TV-Home-Theater-TF-USB-Sound-Bar-E7O7/123791576179? Την Soundbar, εμενα μολις μου το στειλε αλλα δεν εδωσε κανενα tracking number, ουτε καν αυτα που φαινονται οτι ταξιδευουν εστω στη κινα, και σε εσας που το αγορασατε το ιδιο εκανε? Δεν εδωσε καν tracking number ? Εστω απλο να φαινεται οτι εφυγε απο αυτον

Δεν ξερω αλλα μου μυριζει απατεωνια, 21 ευρω εκανε, δεν εκανε 1 ευρω για να μην δωσει κανενα Tracking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Κοιτα, και εγω κι ενας φιλος ειχαμε να κανουμε καιρο αγορα απο ebay, ψωνιζουμε απο Aliexpress εδω κι ενα χρονο και κατι, σε εμενα δεχτηκε κανονικα το κουπονι, στον φιλο μου οχι, εγω βεβαια ειχα κανει αρκετες αγορες στο ebay, ο φιλος μου μονο μια εκει, οποτε μηπως παιζει ρολο και αυτο

Να ρωτησω κατι κι εγω βρε παιδια, οσοι αγορασατε αυτο: https://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-Soundbar-Stereo-Speaker-TV-Home-Theater-TF-USB-Sound-Bar-E7O7/123791576179? Την Soundbar, εμενα μολις μου το στειλε αλλα δεν εδωσε κανενα tracking number, ουτε καν αυτα που φαινονται οτι ταξιδευουν εστω στη κινα, και σε εσας που το αγορασατε το ιδιο εκανε? Δεν εδωσε καν tracking number ? Εστω απλο να φαινεται οτι εφυγε απο αυτον

Δεν ξερω αλλα μου μυριζει απατεωνια, 21 ευρω εκανε, δεν εκανε 1 ευρω για να μην δωσει κανενα Tracking

Μη σε απασχολεί, οι περισσότεροι δεν βάζουν tracking αν δεν είναι global, δεν ασχολούνται. Κανένα Cainiao economy θα χρησιμοποιεί για να στείλει, οπότε δεν ανιχνεύεται.

 

Βέβαια, το μέγεθος είναι μαϊμουδιά. Το δείχνει λες και είναι δύο μέτρα, ενώ είναι 55 εκατοστά. Μη περιμένετε κανένα soundbar τέρας και σας έρθει το κούτσικο. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, God είπε

Μη σε απασχολεί, οι περισσότεροι δεν βάζουν tracking αν δεν είναι global, δεν ασχολούνται. Κανένα Cainiao economy θα χρησιμοποιεί για να στείλει, οπότε δεν ανιχνεύεται.

Βέβαια, το μέγεθος είναι μαϊμουδιά. Το δείχνει λες και είναι δύο μέτρα, ενώ είναι 55 εκατοστά. Μη περιμένετε κανένα soundbar τέρας και σας έρθει το κούτσικο. :D

Φιλε μου, ακομη και με Cainiao economy, δινουν tracking που φαινεται εστω στη κινα οτι ταξιδευει, ψωνιζω χρονια και απο Aliexpress και παντα δινουν ολοι οι πωλητες. Και αυτο δεν ειναι καθολου μικρο σε πληροφορω, δες και μονος σου μεγεθος

 θα κλαπει στανταρ αυτο αν ερθει ¨Τελειως" ασυνοδευτο. 

Που πολυ παιζει και να μην στειλει τιποτα ο πωλητης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...