Προς το περιεχόμενο

Samsung HW-R550 2.1Ch Soundbar - 109.00 € [ΤΕΛΟΣ]


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον θα είχαν απόθεμα πολύ λίγα κομμάτια και όποιος πρόλαβε-πρόλαβε.

Εγώ 6/9 πήρα sms επιβεβαίωσης παραγγελίας αλλά μέχρι σήμερα δεν έχω κάποιο νέο, ούτε αρνητικό ούτε θετικό.

ΥΓ: υπό εκτέλεση γράφει και εμένα...

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/9/2019 στις 5:04 ΜΜ, pipis_vidas είπε

Παρακαλώ όποιος εχει/θα παραλαβει να πει την γνώμη του.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Δεν πρόλαβα να ασχοληθώ πολύ. Ο ήχος για τα χρήματα του ειναι σουπερ. Στα γρήγορα: σίγουρα σηκώνει βελτίωση (θέλω λίγο boost στα mid, δεν πρόλαβα να παίξω με τα settings)

Θετικό ότι ενεργοποιείται μαζί με την TV (με χρήση οπτικής ίνας στην περίπτωση μου) & με paired bluetooth device

Έχει Presets Standard / Game / Surround / Smart

Όποιος έχει παραλάβει να κατεβάσει το Samsung Audio Remote. Έχει Equalizer και λειτουργεί και σαν remote. To Equalizer δεν ξέρω αν επηρεάζει τον ήχο σε firmware-level.

Επίσης έχει βγει firmware update

Επεξ/σία από snoopycrete
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι δε δίνουν σημασία στο ποτε έγινε η παραγγελία, αλλά στο ποσό καλός πελάτης τους είσαι, δλδ αν έχεις κάνει πολλές αγορές στο παρελθόν μάλλον θα σε προτιμησουν από κάποιον που παραγγέλνει πρώτη φορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου ήρθε SMS ότι θα παραδοθεί σήμερα η παραγγελία. Στο site φαίνεται υπό εκτέλεση.

EDIT: άκυρο, για άλλη παραγγελία ήταν το SMS τλκ

Επεξ/σία από mxa055
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Weiss είπε

Έχω την εντύπωση ότι δε δίνουν σημασία στο ποτε έγινε η παραγγελία, αλλά στο ποσό καλός πελάτης τους είσαι, δλδ αν έχεις κάνει πολλές αγορές στο παρελθόν μάλλον θα σε προτιμησουν από κάποιον που παραγγέλνει πρώτη φορά. 

Και εγώ αυτό πιστεύω.Εγω βέβαια έχω ψωνίσει παρα πολλά από κει αλλά ακόμα μήνυμα δεν έχω λάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Weiss είπε

Έχω την εντύπωση ότι δε δίνουν σημασία στο ποτε έγινε η παραγγελία, αλλά στο ποσό καλός πελάτης τους είσαι, δλδ αν έχεις κάνει πολλές αγορές στο παρελθόν μάλλον θα σε προτιμησουν από κάποιον που παραγγέλνει πρώτη φορά. 

Με αυτό τον τρόπο όμως διώχνουν τους νέους πελάτες ή αυτούς που ψωνίζουν λιγότερο συχνά.

Εγώ ήδη έχω 1-2 εμπειρίες με μεγάλη καθυστέρηση παραγγελιών. Αν δεν εκτελεστεί η παραγγελία, δεν νομίζω να ξαναψωνίσω ποτέ από αυτό το μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...