Προς το περιεχόμενο

Turbo-X Soundbar SB-50 - 20 ευρω 59,90 ευρω


APPLEGEEK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα τηλεκοντρόλ είναι ολόιδια και τα υπόλοιπα μοιάζουν αρκετά (στο μονοκόμματο εννοείται η crystal audio)

Στο εσωτερικό τους βέβαια δε γνωρίζω το βαθμό ομοιότητας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εταιρικά δεν έχουν καμμία σχέση πάντως, οπότε απλά υποθέτω ότι η crystal audio (ελληνική εταιρεία) αντιγράφει την Creative.

Αυτά προς αποφυγή παρεξηγήσεων (από τρίτους που θα διαβάσουν) ότι το "ξαδερφάκια" σημαίνει κάτι για τυχόν σύγκριση της απόδοσης των 2 μοντέλων.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/9/2019 στις 10:30 ΠΜ, hasiotis_john είπε

Φίλε, βάλε λίγα παραπάνω και πάρε το παρακάτω που θα σε καλύψει πλήρως ακόμα και αν είσαι απαιτητικός του ήχου..  https://www.skroutz.gr/s/15682333/Crystal-Audio-CASB240.html

Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την πάρω την συγκεκριμένη?είναι όντως καλή?έχεις προσωπική εμπειρία?θα με βοηθούσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έχω 10 μήνες τώρα, δεν έχει HDMI (ARC) και οθόνη ενδείξεων.

Όσον αφορά εντυπώσεις από τη χρήση, συνοψίζω στο ακόλουθο.

Πρόσθεσε "μεγάλο ήχο" στη "μεγάλη εικόνα" των 55 ιντσών που είχα ήδη. 

Ούτε ειδικός είμαι, ούτε κριτικές γράφω. Ευχαριστημένος; στα 79 ευρώ που την αγόρασα τη θεωρώ "κελεπούρι".

Αυτά τα ολίγα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Εγώ την έχω 10 μήνες τώρα, δεν έχει HDMI (ARC) και οθόνη ενδείξεων.

Όσον αφορά εντυπώσεις από τη χρήση, συνοψίζω στο ακόλουθο.

Πρόσθεσε "μεγάλο ήχο" στη "μεγάλη εικόνα" των 55 ιντσών που είχα ήδη. 

Ούτε ειδικός είμαι, ούτε κριτικές γράφω. Ευχαριστημένος; στα 79 ευρώ που την αγόρασα τη θεωρώ "κελεπούρι".

Αυτά τα ολίγα.

Το ότι δεν έχει hdmi προσωπικά δεν ξέρω και κατά πόσο θα με προβληματισει.optical θα χρησιμοποιηθει. Παρεμπιπτόντως είχε οπτικό καλώδιο μέσα η να αγοράσω καλύτερα?Και έχω για αναβάθμιση ήχου την θέλω.Ταινιες και Ps4 κατά βάση.Αρα θα με ικανοποιήσει δηλ..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και τα TurboX ετσι και η Crystal Audio πλεον φερνει πραγματα απο Κινα φασον, δεν εχει δικια της γραμμη παραγωγης σε αυτα τα προιοντα.

Περα απο αυτο ομως αν ηταν να διαλεξω θα πηγαινα σε Crystal, TurboX οσα εχουν παρει φιλοι μου τα εχουν πεταξει σε χρονο ρεκορ (εγω 2-3 πραγματα που ειχα δοκιμασει ας πουμε πως ηταν τραυματικη η εμπειρια).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...