Προς το περιεχόμενο

Ενοικίαση Αυτοκινήτου Ικαρία


LiloBot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά! Είμαι 29 χρονών και δεν έχω νοικιάσει ποτέ αμάξι ξανά και θα ήθελα τις συμβουλές σας, τι πρέπει να προσέξω?? Τις τελευταίες μέρες παίρνω τηλ σε γραφεία στο νησί για να κλείσω αλλά κανένας δεν έχει ασφάλεια με μηδενική απαλλαγή! 😣. Βρήκα μια σελίδα την rentalcars.com να την εμπιστευτώ?? έχετε νοικιάσει ποτέ αμάξι από αυτή την σελίδα??

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LiloBot είπε

Γεια σας παιδιά! Είμαι 29 χρονών και δεν έχω νοικιάσει ποτέ αμάξι ξανά και θα ήθελα τις συμβουλές σας, τι πρέπει να προσέξω?? Τις τελευταίες μέρες παίρνω τηλ σε γραφεία στο νησί για να κλείσω αλλά κανένας δεν έχει ασφάλεια με μηδενική απαλλαγή! 😣. Βρήκα μια σελίδα την rentalcars.com να την εμπιστευτώ?? έχετε νοικιάσει ποτέ αμάξι από αυτή την σελίδα??

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Γιατί θες μηδενική απαλλαγή? Ταχυδρομικά με αντικαταβολή το πήρε το δίπλωμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

Γιατί θες μηδενική απαλλαγή? Ταχυδρομικά με αντικαταβολή το πήρε το δίπλωμα?

Επειδή ποτέ δε ξέρεις τι θα γίνει η πόσο απατεώνας είναι ο άλλος για να κανεις τις διακοπές/δουλειά σου ξεγνιαστα αν δώσεις ένα ποσό 5-8€ την μέρα που δεν είναι τόσο μεγάλο ..δεν σημαίνει ότι πείρε κάποιος με ταχυδρομείο το δίπλωμα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως θα βρεις με μηδέν ευρώ απαλλαγή. Το κόστος θα ήταν δυσβάσταχτο. Επίσης σκέψου πώς θα οδηγούσε κάποιος γνωρίζοντας πως και μακακία να κάνει δεν θα πληρώσει τίποτα. (πόσο μάλλον δε με νοικιάρικο όχημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και υπάρχει μηδενική απαλλαγή σε όλες τις σοβαρές εταιρείες και το κόστος είναι όντως μονοψήφιο € ανα ημέρα... τώρα στην ικαρια τι να σου πω, κομματάκι πιο δύσκολο ειδικα αν δεν έχει αλυσίδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, paylidis είπε

Φυσικά και υπάρχει μηδενική απαλλαγή σε όλες τις σοβαρές εταιρείες και το κόστος είναι όντως μονοψήφιο € ανα ημέρα... τώρα στην ικαρια τι να σου πω, κομματάκι πιο δύσκολο ειδικα αν δεν έχει αλυσίδες 

Ποιος έχει μονοψήφιο κόστος ανα ημέρα για μηδενική απαλλαγή σε νοικιασμένο? Υπάρχει στην Αθήνα?

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κλείσεις απο το car hire της ryanair μπορείς να πάρεις έξτρα ασφάλεια απο την AXA που πάει την απαλλαγή στο 0

το site το έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές, την έξτρα ασφάλεια όχι, διάβασε τι προσφέρει πρώτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jgeorgiou είπε

Ποιος έχει μονοψήφιο κόστος ανα ημέρα για μηδενική απαλλαγή σε νοικιασμένο? Υπάρχει στην Αθήνα?

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ στην Αθήνα νοικιαρικο. Στο Παρελθόν που χρησιμοποιούσα συχνά τη hertz η διαφορά ήταν όπως είπα μερικά ευρώ την ημέρα για μηδενική απαλλαγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...