Προς το περιεχόμενο

"Αντιδράσεις" στο forum


GREGORYMO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Δεν ξέρεις τι σημαίνει bug στην πληροφορική?

Ξέρω, αλλά τι σχέση έχει με τις αρνητικές αντιδράσεις; Όταν μπαίνω στο προφίλ του γράφει ''poor'', μάλλον επειδή έχει λάβει περισσότερες αντιδράσεις από όσες έχει δώσει.

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
33 minutes ago, Τέρης Α. said:

Ξέρω, αλλά τι σχέση έχει με τις αρνητικές αντιδράσεις; Όταν μπαίνω στο προφίλ του γράφει ''poor'', μάλλον επειδή έχει λάβει περισσότερες αντιδράσεις από όσες έχει δώσει.

Έχει σχέση γιατί κάποιος του έδωσε πρώτο reaction (ενώ είχε 0 reputation) sad ή confused όταν είχε bug το reputation system με αποτέλεσμα να πάει -1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί εγώ έχω 11 ?

Μετά απο τσεκάρισμα στις αντιδράσεις σου βλέπω ότι δεν έχεις αντιδράσει σε κάτι άρα γιατί ασχολείσαι?:P  Σύμφωνα με τις αντιδράσεις που έχεις λάβει κάπου στο 200 θα'πρεπε να είσαι αλλά μάλλον έπεσες και συ θύμα bug:P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Μετά απο τσεκάρισμα στις αντιδράσεις σου βλέπω ότι δεν έχεις αντιδράσει σε κάτι άρα γιατί ασχολείσαι?:P  Σύμφωνα με τις αντιδράσεις που έχεις λάβει κάπου στο 200 θα'πρεπε να είσαι αλλά μάλλον έπεσες και συ θύμα bug:P:P

Αυτό βλέπω και εγώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eφόσον η δραστηριότητά σας περιορίζεται στην ενότητα της Ψυχαγωγίας, μηνύματα και αντιδράσεις δεν προσμετρώνεται στο σύνολο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Snoob είπε

Eφόσον η δραστηριότητά σας περιορίζεται στην ενότητα της Ψυχαγωγίας, μηνύματα και αντιδράσεις δεν προσμετρώνεται στο σύνολο.

ΟΚ !

Και αυτό το 11, πως το έχω ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Aπο μηνύματα που επικροτήθηκαν εκτός της ενότητας Ψυχαγωγία.

Λ.χ. δύο (2) από αυτούς τους "βαθμούς" προκύπτουν από το πρώτο μήνυμα σε αυτό το νήμα (οι αντιδράσεις sad και confused δεν προσμετρώνται στο σύνολο). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα..

Από χτες μου συμβαίνει το εξής με τις αντιδράσεις.όταν θα συνδεθώ στο ινσόμνια κ μπω στο προφίλ μου βλέπω πως έχω αντιδράσει σε σχόλια που έγιναν σε θέματα που ούτε καν έχω μπει να τα διαβάσω..

Σα να το κανε κάποιος άλλος για μενα..κ μετά έρχομαι κ στη δυσάρρεστη θέση να αφαιρώ αντιδράσεις...🙄

Γιατί συμβαίνει αυτό?

Κ κάτι ακόμη που πρόσεξα τώρα..ενώ δεν έχω μπει σε άλλα προφίλ με εμφανίζει στη λίστα επισκεπτών τους..🤔

Επεξ/σία από lovesucks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...