Προς το περιεχόμενο

Η Logitech ανακοίνωσε το G604 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Καταρχάς μειώθηκε η εγγύηση από 3 σε 2 χρόνια.

καλά πλέον όλοι δύο χρόνια έχουν. Εμένα όπως έγραψα αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι η απουσία ενός τεχνικού support σε τόσο απλά θέματα και γενικά αν πάθει κάτι δλδ τι κάνεις απλά το πετάς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
10 minutes ago, chek2fire said:

καλά πλέον όλοι δύο χρόνια έχουν

Όταν αρκετοί επιλέγαμε Logitech ΚΑΙ για τον 1 επιπλέον χρόνο, δεν την λες και μικρή τη μείωση...

11 minutes ago, chek2fire said:

καλά πλέον όλοι δύο χρόνια έχουν. Εμένα όπως έγραψα αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι η απουσία ενός τεχνικού support σε τόσο απλά θέματα και γενικά αν πάθει κάτι δλδ τι κάνεις απλά το πετάς?

Δυστυχώς όταν παίζει δικιά μας υπαιτιότητα οι περισσότεροι αν όχι όλοι κάνουν τους κινέζους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/9/2019 στις 3:37 ΜΜ, logistoulis είπε

τα ασύρματα που παρελθόντος (μέχρι g700 έχω φτάσει) είχαν και τη δυνατότητα να γίνονται ενσύρματα (το καλώδιο δεν ήταν απλά να φορτίζουν) γιατί ασύρματα πάντα υπάρχει θέμα 

δύσκολο να το έχουν φτιάξει

επίσης με τους δέκτες της logitech και το ποντίκι ανέκαθεν υπήρχε το θέμα να μην υπάρχουν εμπόδια ανάμεσα , δηλαδή και πριν βγάλουν επέκτασεις να βγάζεις τη κεραία πάνω στο γραφείο το έκανα με usb hub από μόνος μου, γιατί ειδικά σε λεπτομερείς κινήσεις έτρωγες άκυρα, που σε απλή χρήση γραφείου δεν αντιλαμβάνεσαι

πάντως επειδή τα βαρέθηκα τα ασύρματα το γύρισα μετά από 10+ χρόνια σε ενσύρματα και δε μου λείπουν καθόλου, θα σε συμβούλευα να μείνεις σε ενσύρματο 

και επίσης πράγματα που έχουν πιο καλή λήψη όπως πχ το χειριστήριο του xbox, αν πας να παίξεις κάτι σοβαρά όπως κάνα fighting online θα το βάλεις στο καλώδιο αλλιώς αυτά τα λίγα χιλιοστά του δευτερολέπτου θα αρχίσεις να τα καταλαβαίνεις εκεί που σε single player δε σε νοιάζουν καν 

καλύτερα να μην λεμε πολλά οταν δεν ξέρουμε αυτη την στιγμή το wireless pro το οποίο εχω ειναι πιο γρήγορο ασυρματο παρα ενσύρματο κ το χρησιμοποιούν κ σε ολα τ τουρνουα ΑΣΥΡΜΑΤΑ οχι μονο αυτο αλλά κραταει κ η μπαταρια μια βδομαδα

Στις 18/9/2019 στις 3:54 ΜΜ, logistoulis είπε

οι επαγγελματίες θα παίξουν με αυτό που θα τους πληρώσουν να παίξουν 

 

και με turbox θα έβγαιναν να παίξουν και δεν έχει και καμιά σημασία, θα μπορούσαν να αποδόσουν μια χαρά και με το  παλιό κλασικό microsoft γραφείου, για να μην πω με μπίλια και φανώ υπερβολικός 

 

ναι θα χάσουν 500 χιλιάδες ευρώ για ν παίζουν με ενα mouse που έχει λαγκ γελάει κ η πέτρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, lawlezz είπε

καλύτερα να μην λεμε πολλά οταν δεν ξέρουμε αυτη την στιγμή το wireless pro το οποίο εχω ειναι πιο γρήγορο ασυρματο παρα ενσύρματο κ το χρησιμοποιούν κ σε ολα τ τουρνουα ΑΣΥΡΜΑΤΑ οχι μονο αυτο αλλά κραταει κ η μπαταρια μια βδομαδα

ναι ρε φίλε δεν ξέρω, δεν είχα ποτέ μου gaming logitech ασύρματο 

 

επίσης το ότι κρατάει η μπαταρία μια βδομάδα μου το λές για κάτι φοβερό;

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, logistoulis είπε

ναι ρε φίλε δεν ξέρω, δεν είχα ποτέ μου gaming logitech ασύρματο 

επίσης το ότι κρατάει η μπαταρία μια βδομάδα μου το λές για κάτι φοβερό;

ναι γιατι το g903 της logitech κρατουσε μολις 16 ωρες οποτε ειναι wow

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...