Προς το περιεχόμενο

Mi2Fest - Προσφορές Xiaomi από το Ελληνικό MiStore


vagdesign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

thx TS τσίμπησα 3 τσαντούλες (ροζ, πορτοκαλί , μπλέ ) γιατί η μαύρη δεν ήταν διαθέσιμη αλλά ευτυχώς έχω 2 κόρες και 1 γυναίκα :D

Με παραλαβή απο ACS κατάστημα δεν έχει και μεταφορικά , και με καρτούλα δεν έχεις έξοδα αντικαταβολής οπότε 9ε μόνο

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικα οι τσαντες ειναι παιδικων διαστασεων παιδια.. Αλλα για παραλια ειναι κομπλε και για κανα ταμπλετ powerbank κτλ. Τσιμπησα 3 μολις (μπλε, ροζ, γκρι) για κανα δωρο. Poco ουτε για αστειο μου ειπαν στο καταστημα αν και δεν με ενδιεφερε τοσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, tsofras είπε

thx TS τσίμπησα 3 τσαντούλες (ροζ, πορτοκαλί , μπλέ ) γιατί η μαύρη δεν ήταν διαθέσιμη αλλά ευτυχώς έχω 2 κόρες και 1 γυναίκα :D

Με παραλαβή απο ACS κατάστημα δεν έχει και μεταφορικά , και με καρτούλα δεν έχεις έξοδα αντικαταβολής οπότε 9ε μόνο

Εμένα γιατί μου βγάζει 1,5 ευρώ μεταφορικά? Πάντα με παραλαβή από ACS...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tzimmys είπε

Εμένα γιατί μου βγάζει 1,5 ευρώ μεταφορικά? Πάντα με παραλαβή από ACS...

Λογικά είσαι επαρχία έτσι ; Είδα τώρα για παραλαβή από κατάστημα ACS, δωρεάν για Αττική, 1.5€ για επαρχία (εντάξει λίγο γυφτιά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, guzel είπε

Πληρώνουμε επιδόματα για να καταλήξουν τα χρήματα στην ...Κίνα! 

Αν είναι δυνατόν 

Σταματα λοιπον να παραγεις μονο σουβλακια και φετα, και ξεκινα να φτιαχνεις κινητα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, και πάλι φτηνά είναι, απλά μου έκανε εντύπωση...

 

1 ώρα πριν, tsofras είπε

thx TS τσίμπησα 3 τσαντούλες (ροζ, πορτοκαλί , μπλέ ) γιατί η μαύρη δεν ήταν διαθέσιμη αλλά ευτυχώς έχω 2 κόρες και 1 γυναίκα :D

Με παραλαβή απο ACS κατάστημα δεν έχει και μεταφορικά , και με καρτούλα δεν έχεις έξοδα αντικαταβολής οπότε 9ε μόνο

Εμένα γιατί μου βγάζει 1,5 ευρώ μεταφορικά? Πάντα με παραλαβή από ACS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

thx TS τσίμπησα 3 τσαντούλες (ροζ, πορτοκαλί , μπλέ ) γιατί η μαύρη δεν ήταν διαθέσιμη αλλά ευτυχώς έχω 2 κόρες και 1 γυναίκα :D

Με παραλαβή απο ACS κατάστημα δεν έχει και μεταφορικά , και με καρτούλα δεν έχεις έξοδα αντικαταβολής οπότε 9ε μόνο

Ρε φίλε κ εγώ επέλεξα παραλαβή από ACS κ με χρέωσαν 1.5 ευρώ μεταφορικά???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραλαβή από κατάστημα ACS στην επαρχία 1.5€ τα μεταφορικά + 1€ αν επιλέξετε αντικαταβολή. Για Αττική ACS δωρεάν τα μεταφορικά +1€ αν επιλέξετε αντικαταβολή.

Τουλάχιστον έγινε πάλι διαθέσιμο το μαύρο και το χτύπησα. Δεν πρόλαβα το poco όμως, που ήταν δυνατή η τιμή και για τις 2 συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...