Προς το περιεχόμενο

Mi2Fest - Προσφορές Xiaomi από το Ελληνικό MiStore


vagdesign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα δύο μαύρες Κρήτη. Είναι σαν να κλέβεις εκκλησία.. τζάμπα πράγμα. Πολύ καλές για να τις γεμίζεις με πράγματα για την καθημερινή ημέρα. ..μόνο η συσκευασία πρέπει να κοστίζει περισσότερο από τις τσάντες.😀😁 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Μακιαβέλλι είπε

Σε αντίθεση με το πιο μικρό chestbag της Xiaomi που είναι εκπληκτικό ποιοτικά και κομψό. Δεν το αποχωρίζομαι. Αν θέλετε κάτι μικρό για τσιγάρα κινητό κάνα μπουκαλάκι νερό, τσεκαρετε το. 

sorry για το offtopic, αλλα εχεις link για το chestbag;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, actorius είπε

sorry για το offtopic, αλλα εχεις link για το chestbag;

https://aliexpress.com/item/32863216249.html

Είμαι από κινητό τώρα. Πιστεύω ότι θα το βρεις στα 13 ευρώ περίπου. 

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/9/2019 στις 1:21 ΜΜ, cacofonix-3 είπε

Είχα αγοράσει μια τέτοια τσάντα πέρυσι από Κίνα, στα 7-10€, δε θυμάμαι ακριβώς τιμή.

Είχα προσέξει ότι ήταν για laptop...

Προσοχη, η τσαντουλα εδω, δεν εχει καμια σχεση με τσαντα για laptop, μην μπερδευτει κανεις, δειτε λιγο το μεγεθος, γιατι η xiaomi βγαζει "500" τσαντες.

Η συγκεκριμενη εδω, ειναι η γνωστη μικρη σε οσους ψωνιζουν απο Κινα και βγαινει σε κουπονοπροσφορες ολους τους τελευταιους ~12 μηνες, στα 4-6€.

Καλη για μικροπραγματα, νερακι+θηκη γυαλια+κινητο κλπ, δεν εχει καποια προστασια, ειναι σαν χοντρο ναυλον οπως λεει ο φιλος παραπανω, αλλα ειναι και πρακτικο μεγεθος οταν καποιος δεν θελει να κουβαλαει μεγαλυτερο backpack ανα περιπτωση, υποτιθεται οτι δεν σκιζεται για πλακα οπως τυχον καποια noname κινεζικη.
Σαφως την "χαριζουν" σε αυτην την τιμη, ειναι προσφορα γνωριμιας με το Ελληνικο μαγαζι.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Μακιαβέλλι είπε

https://aliexpress.com/item/32863216249.html

Είμαι από κινητό τώρα. Πιστεύω ότι θα το βρεις στα 13 ευρώ περίπου. 

Συμφωνώ 

500% καλύτερο το τσαντάκι από αυτό τον μικροσκοπικό σάκο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο και το τσαντακι, ομως και το backpack παιδια μια χαρα ειναι.

φυσικα δεν ειναι για laptop, αλλα για καθημερινη χρηση οπως ακριβως λεει ο φιλος @nek4d πιο πανω, ειναι τελεια. διπλωνει (οποτε μεταφερεται ευκολα), ειναι παναλαφρη, το νάυλον ειναι απο καλο υλικο, τα φερμουαρ ειναι καλα, και εχει τα πλεονεκτηματα- τα ορθοπεδικα εννοω- των δυο ωμων. πολυ καλη αγορα, πηρα κι ας εχω ηδη αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα το Poco μαζί με 2 τσαντάκια μαύρο - μπλέ απο Acs της περιοχής μου.

Ευχαριστώ φίλε @vagdesign για την ενημέρωση!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Παρέλαβα σήμερα το Poco μαζί με 2 τσαντάκια μαύρο - μπλέ απο Acs της περιοχής μου.

Ευχαριστώ φίλε @vagdesign για την ενημέρωση!!! 

Με γειά!

Μου ήρθαν χθές 2 μαύρα τσαντάκια, πολύ καλή κατασκευή και η τιμή τους η κανονική είναι προσφορά από μόνη της.

Μπράβο στην Xiaomi που βάζει όπως ήταν αναμενόμενο τα γυαλιά σε πολλές άλλες φρουτοεταιρείες τα τελευταία χρόνια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι πάρετε το poco προτείνω να πάρετε την spigen θήκη, αυτή: 

https://www.skroutz.gr/s/16190613/Spigen-Rugged-Armor-Μαύρο-Pocophone-F1.html?keyphrase=spigen+pocophone

Εξαιρετική θήκη για το poco. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλά ρε παιδιά, έδωσαν το στοκ των poco που είχαν και ήταν η μεγάλη fiesta τους? Τι στο καλό? και πήραμε όλοι 10 τσάντες για να βγάλουμε το άχτι μας;

Επεξ/σία από Konstantin77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2019 στις 3:38 ΜΜ, MikeJ είπε

Πήγε κανένας Golden Hall σήμερα να δει αν έπαιζε τίποτα άλλο από κοντά ;

Ένα απόγευμα δε μπήκα κι εγώ  και έχασα το ποκο. 

Στο κατάστημα είχε 4-5 προϊόντα με 12 ευρώ το ένα που έτρεχαν σαν προσφορές. Εκτός αυτών των 2 που έχω στη φωτό είχε το mi band 3, τη ζυγαριά που κάνει λιπομετρηση κλπ και αυτή τη κάμερα που έχω στην εικόνα αν θυμάμαι καλά. 

Επίσης είχε και τις τσάντες που ήταν οι ίδιες που είχε προσφορά στο site με 3 ευρώ και από χρώματα είχε μαύρη, μπλε, ροζ και πορτοκαλί. 

Γενικά είχε πολύ αναμονή, μιάμιση ώρα περίπου περίμενα εγώ. 

Προσωπικά περίμενα κατι καλύτερο σε προσφορές, ίσως πιο μεγάλη ποικιλία σε προϊόντα κ όχι μόνο αυτά τα 4-5. 

Αυτά. 

received_376606263241629.jpeg

Screenshot_20190928-160628_Banggood.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...