Προς το περιεχόμενο

Mi2Fest - Προσφορές Xiaomi από το Ελληνικό MiStore


vagdesign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον πίνακα εδώ, λέει για δωρεάν. Τώρα δεν ξέρω αν έχουν γίνει πάρα πολλές παραγγελίες από εχτές και άλλαξε κάτι λόγω αυτού. 

https://www.mistore-greece.gr/Special-Pages/Help/h-paraggelia-mou/Tropoi-apostolhs.aspx

Επεξ/σία από volleyball
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η τσάντα είναι πολύ μικρή, καλύτερα να την δείτε κάπως πριν την παραγγείλετε. Όσον αφορά το θέμα των μεταφορικών έχει κάποιο πρόβλημα στο site. Επικοινώνησα μαζί τους(το σήκωσαν σε 1 δευτερόλεπτο) και μου ζήτησαν screenshot και έστειλα αυτό που παρέθεσα πιο πάνω. Τους πρότεινα το παρακάτω και το πραγματοποιήσαν χωρίς δισταγμό, οπότε όποιος έχει χρέωση μεταφορικών για παραλαβή απο κατάστημα acs εντός Αττικής, ας κάνει το εξής: Παίρνετε τηλέφωνο στο 2119991590 και τους λέτε οτι λόγω του θέματος με τα λάθος μεταφορικά θα κάνετε παραγγελία με παραλαβή απο mistore goldenhall για να μη χρεωθείτε τα μεταφορικά και αυτοι να σας το αλλάξουν στην acs που επιθυμείτε. Από την άλλη αν δεν σας ενοχλεί η ηθική πλευρά του ζητήματος όλο αυτό είναι για 1,5 ευρώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Sarevok19 είπε

Δοκίμασα και με acs συντάγματος και μου χρεώνει 1.5 ευρώ μεταφορικά...

xiaomi.png

Είχα αγοράσει μια τέτοια τσάντα πέρυσι από Κίνα, στα 7-10€, δε θυμάμαι ακριβώς τιμή.

Είχα προσέξει ότι ήταν για laptop. Εν τέλει, ήρθε μια μέρα πριν από ταξίδι μου στο εξωτερικό. 

Ο,τι πρέπει για είδη πρώτης ανάγκης, ένα αδιάβροχο, ένα νεράκι, χαρτομάντιλα, θήκη για τα γυαλιά κλπ.

Επιπλέον, το tablet χωράει ίσα ίσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να κανω αγορα το Poco. Μαλλον τα πηραν ολα. κριμα και το ηθελα για δωρακι (ειμαι κατοχος του και ειμαι τερμα ικανοποιημενος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε ένα email που λέει "H παραγγελία σας με αριθμό ....... τιμολογήθηκε και είναι έτοιμη προς αποστολή στο Κατάστημα ACS της επιλογής σας. Μην ξεχνάτε πως μπορείτε να ελέγχετε οποιαδήποτε στιγμή την κατάσταση της παραγγελίας σας εδώ"

Στο site στην κατάσταση παραγγελίας μου έχει αυτά http://prntscr.com/pb8oyz 
Μπορώ να την παραλάβω ή περιμένω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και η τσάντα είναι μικρή είναι καλοί οι χώροι της. Το πρόβλημα είναι η ποιότητα της που είναι σαν χοντρό νάιλον. Εγώ την έχω αφήσει στην άκρη επειδή δεν μου αρέσει. Σε κάνα ταξιδακι την παίρνω αλλά και εκεί δεν είναι πρώτη επιλογή. 

Σε αντίθεση με το πιο μικρό chestbag της Xiaomi που είναι εκπληκτικό ποιοτικά και κομψό. Δεν το αποχωρίζομαι. Αν θέλετε κάτι μικρό για τσιγάρα κινητό κάνα μπουκαλάκι νερό, τσεκαρετε το. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Jorvik είπε

Εχει κανεις κανενα update σε παραγγελια τσαντων; Εγω απο χτες ειμαι κατασταση παραγγελιας " σε εξελιξη "

Ήρθε μόλις SMS από ACS για παραλαβή (Αθήνα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω σε παραγγελια back pack ,ειδα επιστροφη χρηματων στον λογαριασμο μου και στο σαιτ φαινεται σε εξελιξη.

Επεξ/σία από takinio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...