Προς το περιεχόμενο

Bitcoin σε EURO


eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, eyes είπε

Γεια παιδια. Εχω κατι Btcs και Ether 🤑  στο  blockchain και θελω να τα στειλω  στην τραπεζα μου για να παρω ευρω. Πως το κανω αυτο?

Κάνεις την αντίστροφη διαδικασία από αυτή που έκανες για να πάρεις εξ'αρχής τα btc eth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα φιλε george1807 sorry που σε εκανα confused αλλα εχεις δικιο ναι. Δεν αγορασα ποτε κρυπτονομισματα απο πουθενα μονο δεχομαι απο πληρωμες εδω και πολυ καιρο. Τωρα θελω να παω στην τραπεζα μου για πρωτη φορα καποια απο αυτα και να τα παρω σε euros και δεν ξερω πως να το κανω γμτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να τα στείλεις στο kraken και από κει να τα στείλεις στον λογαριασμό σου σε ευρώ.

Επίσης μπορείς να τα πουλήσεις σε κάποιον για ευρώ, <<χέρι με χέρι>>.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cryptocurrency exchange ναι αυτο θελουμε 🤗  Ξερεις μηπως zio10 αν ο bank acc πρεπει να ειναι στο ονομα μου? η μπορει να ειναι και στο δικο σου π.χ αρκει να θελω να πανε σε αυτον? Επισης στο kraken κανω acc με πραγματικα στοιχεια η με οτι θελω? Μην φαμε καμια φολα οπως με την paypal 🤨

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, eyes είπε

Cryptocurrency exchange ναι αυτο θελουμε 🤗  Ξερεις μηπως zio10 αν ο bank acc πρεπει να ειναι στο ονομα μου? η μπορει να ειναι και στο δικο σου π.χ αρκει να θελω να πανε σε αυτον? Επισης στο kraken κανω acc με πραγματικα στοιχεια η με οτι θελω? Μην φαμε καμια φολα οπως με την paypal 🤨

Για πες τι φόλα έφαγες με PayPal, με ενδιαφέρει... Τους τα έχω μαζεμένα, είτε αυτούς είτε τη Rakuten Marketing...

Νομίζω τα "σοβαρά" ανταλλακτήρια σου ζητούν επαλήθευση. Στο Coinbase δε θυμάμαι να έδωσα ταυτότητα... Θεωρητικά ο λογαριασμός που θα στείλεις τα χρήματα μπορεί να είναι οποιουδήποτε, ωστόσο μόνο σε αυτό το άτομο θα στέλνεις. Δεν μπορείς δηλαδή να έχεις τραπεζικούς λογαριασμούς που ανήκουν σε διαφορετικά άτομα κάτω από το ίδιο username...

Επίσης, παρατήρησα ότι σε κάποια μαγαζιά υπάρχουν ΑΤΜ που δέχονται fiat και σου δίνουν crypto (στο πορτοφόλι σου). Δεν ξέρω αν δουλεύει το αντίστροφο.

Επεξ/σία από Lasombra
πλεονασμός
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα φιλε LAsombra και εγω τσαντιστηκα με την paypal και την εκανα με ελαφρα. Ειχα εκει λογαριασμους απο παλια και ηταν ολα κομπλε. Ξαφνικα μου τα μπλοκαρε ολα με ολα τα φραγκα που ειχα μεσα και δεν μου τα εδινε με τιποτα τα δικα μου λεφτα 😯

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...