Προς το περιεχόμενο

Vw polo


argyrisman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα , θέλω να πάρω ένα μεταχηρησμενο αμάξι αλλά δεν ξέρω προς τα που να κοιτάξω ! Είμαι ανάμεσα σε polo ,ibiza  ,Corsa όλα από 09 και πάνω..για διαδρομές στην Αθήνα και κάποιες αποδράσεις εκτός Αθήνας από αυτά τα τρία που θα πειγενα ώστε να είχα λιγότερες φθορές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, argyrisman είπε

Καλησπέρα , θέλω να πάρω ένα μεταχηρησμενο αμάξι αλλά δεν ξέρω προς τα που να κοιτάξω ! Είμαι ανάμεσα σε polo ,ibiza  ,Corsa όλα από 09 και πάνω..για διαδρομές στην Αθήνα και κάποιες αποδράσεις εκτός Αθήνας από αυτά τα τρία που θα πειγενα ώστε να είχα λιγότερες φθορές 

βρήκες συγκεκριμένο μεταχειρισμένο και αξίζει? 

Αν πας με την λογική να πάρεις από επαγγελματία κάνε το εξής για να γλυτώσεις τον κόπο.

Βαλε τα λεφτά σε ένα φάκελο και χάρισε τα του (θα τον κάνεις πολύ ευτυχισμένο και θα σου στέλνει γλυκά στην γιορτή σου). Αντι να αγοράσεις ανακαινισμένο σαπάκι με γυρισμένα χιλιόμετρα και μετά να ταλαιπωρηθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

βρήκες συγκεκριμένο μεταχειρισμένο και αξίζει? 

Αν πας με την λογική να πάρεις από επαγγελματία κάνε το εξής για να γλυτώσεις τον κόπο.

Βαλε τα λεφτά σε ένα φάκελο και χάρισε τα του (θα τον κάνεις πολύ ευτυχισμένο και θα σου στέλνει γλυκά στην γιορτή σου). Αντι να αγοράσεις ανακαινισμένο σαπάκι με γυρισμένα χιλιόμετρα και μετά να ταλαιπωρηθείς.

Ότι του φανεί, του Λωλοστεφανή που λένε και στο χωριό μου ειλικρινά! Με αυτό που λες δηλαδή αποκλείεις ολόκληρη την αγορά μεταχειρισμενων μικρών αυτοκινήτων. Δεν έχουν όλοι την οικονομική δυνατότητα για καινούριο αμάξι. Ας μη τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι ήμαρτον.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, TikiTaka23 είπε

Ότι του φανεί, του Λωλοστεφανή που λένε και στο χωριό μου ειλικρινά! Με αυτό που λες δηλαδή αποκλείεις ολόκληρη την αγορά μεταχειρισμενων μικρών αυτοκινήτων. Δεν έχουν όλοι την οικονομική δυνατότητα για καινούριο αμάξι. Ας μη τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι ήμαρτον.... 

Δεν είπα αυτό , είπα ότι ο TS ξεκινάει ανάποδα , πρώτα ψάχνεις να βρεις μεταχειρισμένο που αξίζει και μετά σκέφτεσαι αν είναι κοντά στα θέλω σου. Ο τρόπος που σκέφτεται είναι σαν να παραγγέλνει καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

Δεν είπα αυτό , είπα ότι ο TS ξεκινάει ανάποδα , πρώτα ψάχνεις να βρεις μεταχειρισμένο που αξίζει και μετά σκέφτεσαι αν είναι κοντά στα θέλω σου. Ο τρόπος που σκέφτεται είναι σαν να παραγγέλνει καινούριο.

Μάλλον δεν κατάλαβες αυτό που ρώτησα ! Με βάση αυτά που θέλω και ψάχνω ποιο από τα τρία μοντέλα άξιζε περισοτερο..αν δεν ξέρω πιο μπορεί να με ικανοποιεί πως να κοιτάξω αν είναι κοντά στα θέλω μ ;; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, argyrisman είπε

Μάλλον δεν κατάλαβες αυτό που ρώτησα ! Με βάση αυτά που θέλω και ψάχνω ποιο από τα τρία μοντέλα άξιζε περισοτερο..αν δεν ξέρω πιο μπορεί να με ικανοποιεί πως να κοιτάξω αν είναι κοντά στα θέλω μ ;; 

μια χαρά σε κατάλαβα , το ποιο καλοσυντηρημένο με τις λιγότερες φθορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο από ιδιώτη αυτό που ψάχνεις. Όλα τα υπόλοιπα (99%) θα είναι σαπάκια από Leasing με γυρισμένα χιλιόμετρα και ανύπαρκτα σέρβις στην πραγματικότητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, argyrisman είπε

Καλησπέρα , θέλω να πάρω ένα μεταχηρησμενο αμάξι αλλά δεν ξέρω προς τα που να κοιτάξω ! Είμαι ανάμεσα σε polo ,ibiza  ,Corsa όλα από 09 και πάνω..για διαδρομές στην Αθήνα και κάποιες αποδράσεις εκτός Αθήνας από αυτά τα τρία που θα πειγενα ώστε να είχα λιγότερες φθορές 

Μιλαω σε 1.2 το corsa καιει βενζινη και ειναι το πιο βαρυ καπου στα 1145κιλα! Θα εισαι πανω απο 8λ!

polo(1070κιλα) kai ibiza(1000κιλα) εχουν το ιδιο μηχανικο συνολο και εχουν καλυτερη ροπη στα χαμηλα σε σχεση με το corsa! Οι καταναλωση τους ειναι  απο 7.5λ και πανω.

Φθορες-δαπανες ειναι ας πουμε στο ιδιο επιπεδο..

Αν θες κατι πιο οικονομικο σε συντηρηση-καταναλωση πας σε i20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...