Προς το περιεχόμενο

[Games] 12$ για Call Of Duty WWII, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy (Humble Bundle Monthly)


non-serviam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε μπαγάσες, το Crash Bandicoot 3: Warped, είναι το πιο αγαπημένο μου παιχνίδι ever. Πήρα το remake day1 στο PS4 και day1 στο Switch. Μόνο το PC version μου είχε ξεφύγει. Είχε...... not anymore 😛 

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,  δεν ημουν γνωστης της σελιδας αλλα το κοιταζω σημερα και διαβαζω περιεργα σχολια απο αλλους χρηστες. το δοκιμασε καποιος απο εσας προσφατα και δεν ειχε προβληματα με εξτρα χρεωσεις μετα το τελος συνδρομης ή γενικοτερα? δειτε στο παρακατω λινκ. Παρακαλω οποιος πιο εμπειρος να με διαφωτισει , ευχαριστω. 

 

https://www.trustpilot.com/review/www.humblebundle.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GerasimosL είπε

Καλησπέρα παιδιά,  δεν ημουν γνωστης της σελιδας αλλα το κοιταζω σημερα και διαβαζω περιεργα σχολια απο αλλους χρηστες. το δοκιμασε καποιος απο εσας προσφατα και δεν ειχε προβληματα με εξτρα χρεωσεις μετα το τελος συνδρομης ή γενικοτερα? δειτε στο παρακατω λινκ. Παρακαλω οποιος πιο εμπειρος να με διαφωτισει , ευχαριστω. 

https://www.trustpilot.com/review/www.humblebundle.com

Δες εδω για περισσοτερες πληροφοριες.

Γενικα, ειναι σουπερ αξιοπιστο.

Ας μην ξεχναμε την φιλανθρωπικη του προσεγγιση.

Απλα, λογω ογκου συναλλαγων, εχουν τυχει και μερικες στραβες, οχι ομως πως δεν τις διορθωνουν αν τους το πεις.

Εξαιρεση καποιο προβλημα περισυ για καναδυο μηνες, με διακοπες συνδρομης, οπου δεν ειχε γινει η διακοπη και γκρινιαξαν ευλογα οσοι χρεωθηκαν μηνα.

(Πεταμενα λεφτα δεν ηταν, αλλα πηραν με το ζορι το περιεχομενο του επομενου μηνα...)

Καλο ειναι να τσεκαρεις ξανα αν διακοπηκε η συνδρομη, αν και το προβλημα υποτιθεται οτι λυθηκε εκτοτε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, GerasimosL είπε

Καλησπέρα παιδιά,  δεν ημουν γνωστης της σελιδας αλλα το κοιταζω σημερα και διαβαζω περιεργα σχολια απο αλλους χρηστες. το δοκιμασε καποιος απο εσας προσφατα και δεν ειχε προβληματα με εξτρα χρεωσεις μετα το τελος συνδρομης ή γενικοτερα? δειτε στο παρακατω λινκ. Παρακαλω οποιος πιο εμπειρος να με διαφωτισει , ευχαριστω. 

https://www.trustpilot.com/review/www.humblebundle.com

Κανένα απολύτως πρόβλημα. Πληρώνεις με paypal και έπειτα απενεργοποιείς την μηνιαία συνδρομή από Settings>Manage your Automatic Payments (από τον λογαριασμό σου στο paypal). Με αυτόν τον τρόπο δεν μπορούν σε καμία περίπτωση να σε χρεώσουν ξανά.

Επεξ/σία από LaMereda
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, GerasimosL είπε

Καλησπέρα παιδιά,  δεν ημουν γνωστης της σελιδας αλλα το κοιταζω σημερα και διαβαζω περιεργα σχολια απο αλλους χρηστες. το δοκιμασε καποιος απο εσας προσφατα και δεν ειχε προβληματα με εξτρα χρεωσεις μετα το τελος συνδρομης ή γενικοτερα? δειτε στο παρακατω λινκ. Παρακαλω οποιος πιο εμπειρος να με διαφωτισει , ευχαριστω. 

https://www.trustpilot.com/review/www.humblebundle.com

Είναι πασίγνωστο site και σούπερ αξιόπιστο όπως αναφέρθηκε και παραπάνω. Σκεφτείτε εγώ ένα μήνα απλά ξέχασα να ακυρώσω τη συνδρομή μου και όταν χρεώθηκα τον επόμενο μήνα για τα καινούρια παιχνίδια, τούς έστειλα και πήρα τα λεφτά μου πίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σύντομα θα το αγοράσω. Βρήκα αυτό https://www.humblebundle.com/refer

Αν κάποιος θέλει να επωφεληθεί ας μου στείλει σε PM το λινκ του.

Επεξ/σία από kkailas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎4‎/‎10‎/‎2019 στις 9:06 ΜΜ, non-serviam είπε

Στα 12$ μέσω Humble Bundle Monthly τα παιχνίδια (+μερικά ακόμα που θα μπουν στις αρχές του επόμενου μήνα):

 

Κάνεις συνδρομή και μετά την ακυρώνεις όπως προτείνεται. Άρα αυτά που γράφεις στην παρένθεση φαντάζομαι δεν ισχύουν και μένεις μόνο στο αρχικό πακέτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

Κάνεις συνδρομή και μετά την ακυρώνεις όπως προτείνεται. Άρα αυτά που γράφεις στην παρένθεση φαντάζομαι δεν ισχύουν και μένεις μόνο στο αρχικό πακέτο ?

Όλα τα παιχνίδια τα παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/10/2019 at 21:35, GeorgeMan said:

Ρε μπαγάσες, το Crash Bandicoot 3: Warped, είναι το πιο αγαπημένο μου παιχνίδι ever. Πήρα το remake day1 στο PS4 και day1 στο Switch. Μόνο το PC version μου είχε ξεφύγει. Είχε...... not anymore 😛 

Day 1 δεν το είχα πάρει αλλά το πήρα πριν το ps4... Πήρα τώρα και για pc...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα και ευχαριστώ τον TS που μοιράστηκε μαζί μας αυτή την SUPER προσφορά.

Εχω κάνει 2-3 συναλλαγές στο παρελθόν απο το Humble ωστόσο θέλω να κάνω 1-2 ερωτήσεις και κάποιος γνώστης να απαντήσει προτού συνεχίσω.

 

1ον) Κάνουμε subscribe και μετά πάμε ρυθμίσεις να ακυρώσουμε την συνδρομή σωστά? Εαν κάνω την διαδικασία τώρα και ακυρώσω ''καπάκια'' με το που κατεβάσω τα games, υπάρχει περίπτωση να μην πάρω τα επικείμενα παιχνίδια που αναφέρει το site και οι συμΦΟΡΟΥΜήτες πιο πάνω? Επίσης έχει κανείς ιδέα  τι τίτλους μπορεί να αφορά? 

2ον) Ολοι λέτε για συναλλαγή μέσω paypal αλλά εγώ δυστυχώς δεν χρησιμοποιώ. Υπαρχει λόγος που την κάνετε με αυτόν το τρόπο ? Ειναι πιο εύκολη η ακύρωση ή υπάρχει περισσότερη ασφάλεια ? και αν ναι γιατί?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, MontzOlee said:

2ον) Ολοι λέτε για συναλλαγή μέσω paypal αλλά εγώ δυστυχώς δεν χρησιμοποιώ. Υπαρχει λόγος που την κάνετε με αυτόν το τρόπο ? Ειναι πιο εύκολη η ακύρωση ή υπάρχει περισσότερη ασφάλεια ? και αν ναι γιατί?

ευχαριστω

Απλά μπορείς εύκολα να διαχειριστείς τις recurring πληρωμές, δηλαδή αυτές με αυτόματη ανανέωση για να μην πρέπει να θυμάσαι πότε λήγει η κάθε μία. Τις ακυρώνεις από το σχετικό μενού που τις έχεις όλες μαζί συγκεντρωμένες. Αυτό δεν το "ξέρει" το κάθε site αλλά όταν έρθει η εκάστοτε ημερομηνία αυτόματης ανανέωσης απλά δεν μπορεί να σου ρουφήξει λεφτά ακόμα και αν ξεχαστείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...