Προς το περιεχόμενο

[Games] 12$ για Call Of Duty WWII, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy (Humble Bundle Monthly)


non-serviam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GeorgeMan είπε

Απλά μπορείς εύκολα να διαχειριστείς τις recurring πληρωμές, δηλαδή αυτές με αυτόματη ανανέωση για να μην πρέπει να θυμάσαι πότε λήγει η κάθε μία. Τις ακυρώνεις από το σχετικό μενού που τις έχεις όλες μαζί συγκεντρωμένες. Αυτό δεν το "ξέρει" το κάθε site αλλά όταν έρθει η εκάστοτε ημερομηνία αυτόματης ανανέωσης απλά δεν μπορεί να σου ρουφήξει λεφτά ακόμα και αν ξεχαστείς.

ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Ισως το επιχειρήσω ετσι για 1η φορά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

1ον) Κάνουμε subscribe και μετά πάμε ρυθμίσεις να ακυρώσουμε την συνδρομή σωστά? Εαν κάνω την διαδικασία τώρα και ακυρώσω ''καπάκια'' με το που κατεβάσω τα games, υπάρχει περίπτωση να μην πάρω τα επικείμενα παιχνίδια που αναφέρει το site και οι συμΦΟΡΟΥΜήτες πιο πάνω? Επίσης έχει κανείς ιδέα  τι τίτλους μπορεί να αφορά?

Είναι ακριβώς δυο ποστ παραπάνω η απάντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Είναι ακριβώς δυο ποστ παραπάνω η απάντηση...

εχεις δικιο αν και τα ειχα διαβάσει ολα τα ποστ αυτο μου ξεφυγε.

thanks👊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω τα ηθελα πολυ και τα τσιμπησα !!! Για οσους αρχαριους ψαχνουν που ειναι στο paypal να ακυρωσουν τη συνδρομη, πατατε το γραναζακι πανω δεξια και πατε στο tab πληρωμες! Εκει λεει διαχειριστείτε τις αυτοματες πληρωμες. (το λεει και καποιον συνφορουμιτης στη πρωτη σελιδα βεβαια...! )

 

paypal.PNG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν αγορασω τωρα, θα χρεωθω και άλλα τοσα μετα απο 2 μερες που αλλαζει ο μηνας; Τι εννοει μηνα? Απο 31/10 εως 30/11 ?

Επεξ/σία από IoannisSM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1η παρασκευη καθε μηνα βγαινει νεο, αυριο τυχαινει να ειναι και πρωτομηνια.

 αν δεν διακοψεις, η χρεωση στο εξης θα γινεται την τελευταια παρασκευη καθε μηνα.

μπορεις να πληρωσεις και νωριτερα για να σου δωσει τα κλειδια αμεσα για να ξεκινησεις να παιζεις, αλλιως παιρνεις τα πρωτα παιχνιδια την τελευταια παρασκευη.

και μεχρι την τελευταια παρασκευη θα μπορεις να κανεις pause για ενα μηνα αν δε σου αρεσουν τα παιχνιδια, η και διακοπη οποτε το επιθυμεις.

---------------

για τους βετερανους αγοραστες που αγοραζουν ταχτικα, απο αυριο απ οτι λεγεται θα αλλαξει το μοντελο και το tier των 12 θα παψει να ειναι διαθεσιμο στο εξης, οποτε ισως το unsubscribe δεν ειναι η καλυτερη επιλογη

 

 

 

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, rofl είπε

1η παρασκευη καθε μηνα βγαινει νεο, αυριο τυχαινει να ειναι και πρωτομηνια.

 αν δεν διακοψεις, η χρεωση στο εξης θα γινεται την τελευταια παρασκευη καθε μηνα.

μπορεις να πληρωσεις και νωριτερα για να σου δωσει τα κλειδια αμεσα για να ξεκινησεις να παιζεις, αλλιως παιρνεις τα πρωτα παιχνιδια την τελευταια παρασκευη.

και μεχρι την τελευταια παρασκευη θα μπορεις να κανεις pause για ενα μηνα αν δε σου αρεσουν τα παιχνιδια, η και διακοπη οποτε το επιθυμεις.

---------------

για τους βετερανους αγοραστες που αγοραζουν ταχτικα, απο αυριο απ οτι λεγεται θα αλλαξει το μοντελο και το tier των 12 θα παψει να ειναι διαθεσιμο στο εξης, οποτε ισως το unsubscribe δεν ειναι η καλυτερη επιλογη

 

Εγω θελω τα 3 αυτα παιχνιδια τωρα. Πληρωνω τωρα τα 12$. Μέχρι πότε μπορώ να κάνω unsubscribe ωστε να μην χρεωθω τα επομενα 12$ ?

Επειδη δεν ξερω πως λειτουργει, πρεπει να τα κατεβασω αμεσα, πριν το unsubscribe για να τα εχω για παντα?

Επεξ/σία από IoannisSM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, IoannisSM είπε

Εγω θελω τα 3 αυτα παιχνιδια τωρα. Πληρωνω τωρα τα 12$. Μέχρι πότε μπορώ να κάνω unsubscribe ωστε να μην χρεωθω τα επομενα 12$ ?

Επειδη δεν ξερω πως λειτουργει, πρεπει να τα κατεβασω αμεσα, πριν το unsubscribe για να τα εχω για παντα?

μπορεις να κανεις unsubscribe αμεσα και θα παρεις ολα τα υπολοιπα παιχνιδια αυριο στις 8  το βραδυ, που θα ξεκλειδωσει ολο το bundle.

 

μπορεις και να μην κανεις unsbubscribe και να περιμενεις να δεις και τα αυριανα παιχνιδια.

δεν θα χρεωθεις ,ουτε θα παρεις παιχνιδια απο το bundle του επομενου μηνα  μεχρι την τελευταια παρασκευη του νοεμβρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, IoannisSM είπε

Αν αγορασω τωρα, θα χρεωθω και άλλα τοσα μετα απο 2 μερες που αλλαζει ο μηνας; Τι εννοει μηνα? Απο 31/10 εως 30/11 ?

Ο "μήνας" τους αλλάζει και μπαίνει ο καινούργιος κάθε πρώτη Παρασκευή ενός κανονικού μήνα, όπως είναι η σημερινή Παρασκευή 1 Νοέμβρη καλή ώρα.

Αν εσύ θέλεις αυτό το bundle με τα COD WII, Crash και Spyro (November 2019 τον ονομάζουν) πρέπει να το πάρεις πριν από σήμερα στις 20:00 το βράδυ που αλλάζει, μετά 20:01 θα ανακοινωθούν τα παιχνίδια του επόμενου.

Επίσης, κάθε φορά που αλλάζει ο μήνας αποκαλύπτονται 7 επιπλέον κρυφά παιχνίδια που τα αποκτάς και αυτά, δεν πληρώνεις κάτι έξτρα, είναι στο deal των αρχικών 12 ευρώ που έδωσες. Και τα 10 παιχνίδια συνολικά μένουν για πάντα στο λογαριασμό σου.

Δεν υπάρχει άγχος για τον αν θα χρεωθείς αυτόματα τον επόμενο μήνα καθώς αυτό γίνεται μια εβδομάδα πριν μπει ο επόμενος, δηλαδή στο παράδειγμα μας που μπαίνει σήμερα ο επόμενος εσύ θα χρεωνόσουν την προηγούμενη Παρασκευή 25 Οκτώβρη.

Για να είσαι σίγουρος, μόλις πάρεις το μήνα με τα παιχνίδια που θέλεις, κάνε άμεσα unsubscribe, αναλυτικά εδώ. Σου έχω στείλει και προσωπικό μήνυμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

 

Επίσης, κάθε φορά που αλλάζει ο μήνας αποκαλύπτονται 7 επιπλέον κρυφά παιχνίδια που τα αποκτάς και αυτά, δεν πληρώνεις κάτι έξτρα, είναι στο deal των αρχικών 12 ευρώ που έδωσες. Και τα 10 παιχνίδια συνολικά μένουν για πάντα στο λογαριασμό σου.

 

Από την τρέχουσα προσφορά ποια είναι τα επιπλέον 7 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπουν το βράδυ τα έξτρα 7.

Από τα παιχνίδια του trove, έχετε να προτείνετε κάποιο που να αξίζει? Εγώ κατέβασα το τελευταίο broken sword, torchlight 2, indiana jones (νοσταλγία στο 100%) και incredible machine που ήταν το αγαπημένο μου παιχνίδι ως παιδί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Από την τρέχουσα προσφορά ποια είναι τα επιπλέον 7 ?

 

39 λεπτά πριν, s2117 είπε

Θα μπουν το βράδυ τα έξτρα 7.

Αυτό ακριβώς, αποκαλύπτονται πάντα στο τέλος του μήνα που είναι και η αρχή του επόμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Αυτό ακριβώς, αποκαλύπτονται πάντα στο τέλος του μήνα που είναι και η αρχή του επόμενου.

Αυτο που δεν εχω καταλαβει εγω ειναι εαν το bundle του Νοεμβριου, θα περιλαμβανει και το επομενο early access. Η' επειδη θεωρητικα θα ειναι early access για το Δεκεμβριο πανε μαζι με το επομενο bunlde?

Επεξ/σία από Android
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το bundle που βλεπεις τωρα μπορει να αγοραστει μεχρι τις 7 το βραδυ.

στις 7 το βραδυ θα αποκαλυψουν τα υπολοιπα παιχνιδια που θα τα παρουν ολοι οσοι εχουν αγορασει αυτο το bundle.

και θα ξεκινησει νεο bundle που θα τρεχει για ενα μηνα μεχρι το δεκεμβρη.

 

Επεξ/σία από rofl
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...