Προς το περιεχόμενο

Πως μπορω να βρω αριθμους κινητων που ανηκουν στο ονομα μου?


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να βρω αριθμους καρτοκινητης ( παλιους ) που ανηκουν στο ονομα μου ( αριθμο ταυτοτητας , ΑΦΜ ). Πηρα στην cosmote και που λεει οτι αυτο γινεται μονο σε συμβολαια. Υπαρχει καποιος τροπος? Δεν θυμαμαι τα παλια μου νουμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είναι τόσο παλιοί που δεν ξέρεις τα νούμερα σίγουρα δεν θα είναι ακόμα στο όνομα σου,θα έχουν διαγραφεί.Αν δεν βάζεις χρήματα στο καρτοκινητο μετά από κάποιο καιρό χάνεις τον αριθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οπως σου ειπαν παραπανω κανε. Αν δεν μπορεις δωσε μου τα στοιχεια σου να στα βρω με την εφαρμογη phoner ...δεν ειναι για το κοινο μην την ψαχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Kostasspil said:

Ναι αλλα ετσι πεφτουμε σε περιστατικα να καλεις καποιον γνωστο σου και να το σηκωνει αλλος επειδη εχει δοθει  το κινητο του αλλου. 

Και με τα σπίτια το ίδιο γίνεται. Αλλάζεις διεύθυνση και μετά ψάχνει ο άλλος να σε βρει. Κανονικά θα έπρεπε τα σπίτια που αφήνουμε να εγκαταλείπονται και να μην ξαναδίνεται η ίδια διεύθυνση!  😁

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Ναι αλλα ετσι πεφτουμε σε περιστατικα να καλεις καποιον γνωστο σου και να το σηκωνει αλλος επειδη εχει δοθει  το κινητο του αλλου.

Αν δεν τον έχεις ψάξει στα δύο χρόνια τότε δεν θα είναι και τόσο γνωστός σου οπότε καλύτερα που δεν τον βρίσκεις;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Ναι αλλα ετσι πεφτουμε σε περιστατικα να καλεις καποιον γνωστο σου και να το σηκωνει αλλος επειδη εχει δοθει  το κινητο του αλλου. 

Πεφτεις συχνα σε τετοια περιστατικα,η ετσι να'χαμε να λεγαμε;

Γιατι αν κανεις τοσο καιρο να επικοινωνησεις με "γνωστο" σου,καλο θα ειναι να μην τον λες καν γνωστο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...