Προς το περιεχόμενο

Η HTC σχεδιάζει την μεγάλη επιστροφή της στην αγορά των high-end smartphones


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε χρειάζεται απαραίτητα η "καινοτομία" για μια επιτυχία αλλα το "ολοκληρωμένο".

Δίνεις μερικές συσκευές με καλα specs απο το άνω ράφι μαζι με καλή αυτονομία και σε λογική τιμή.

Αυτό μόνο αρκεί,το ονομα θα σε σπρώξει,εχεις ένα αβαντάζ.

Φιλος εχει htc u ultra το οποιο αγορασε οταν το σκότωναν στα 250.

Καλη οθονη-καμερες με gcam να σκεφτείς για αλλαγή μη ξενερώσεις ακομα και σε συσκευή τωρινή- ηχος "ωρε μανα μου" - οθονη ips ξε ips είναι άψογη.

Και πας και βάζεις μια οθονη απο πάνω άχρηστη το κανεις μεγαλο σαν ταψί και από μπαταρία κλαφτα.

Ψυχη έχει;ΒΑΛΕ ΜΩΡΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ γιατι πυροβολας τα πόδια σου;

Ξαφνικά..... απατο.

Εμ φυσικά!

Αναμεσα στην κραταιά samsung huawei και στην τιμια xiaomi τι θες;μισες δουλειές;

Κατι ολοκληρωμένο.

Htc sony ακούει;

Η sony τουλαχιστον κανει χαβαλε πουλάει τρέλα η htc ομως ειναι να λυπάσαι που ζει από αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αφού μίλησαν αρκετοί δεινόσαυροι ας μιλήσω και εγώ... τα HTC ήταν σκυλιά, ειδικά τα μεγάλα της μοντέλα ήταν πραγματικά εργαλεία! Κρίμα που λόγο ανταγωνισμού μπήκε στο τρυπακι να "κόβει" υλικά από εκεί που δεν το περιμένεις ενώ ταυτόχρονα κατέστρεψε την μεσαία και φτηνή κατηγορία παρουσιάζοντας συσκευές μη ανταγωνιστικές... ελπίζω να άλλαξε πλάνο και πλευρό και να δούμε ξανά σωστές και καλές συσκευές...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα high-ends φερνουν τα εσοδα, ΑΛΛΑ, τα προσιτα φερνουν την καθιερωση... Κακα τα ψεματα η HTC εχει ξεχαστει, εδω κοντευει η SONY να ξεχαστει... Αν βγαλει μια απο τα ιδια, με τιμη μια απο τα ιδια, δεν θα εχει καμμια τυχη. Η' θα βγαλει το σουπερ τηλεφωνο ή πιο προσιτο απο τον ανταγωνισμο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει περασει απο τα χερια μου το HTC HD2 , πολυ καλο τηλεφωνο αν και με windows mobile , αλλα με ανεπαρκη μπαταρια , πολυ καλη οθονη για την εποχη του , τωρα πως θα επανακαμψει και αν θα μπορεσει θα το δουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, telis είπε

Εδώ μέσα έχουμε καλύτερους business αναλυτές και από το bloomberg....Αποφάσισαν ήδη ότι δεν θα καταφέρει τίποτα η HTC. 

Καλώς να ξαναφέρει προϊόντα, όσα περισσότερα τόσο καλύτερα και εμάς που αγοράζουμε. 

Τα ίδια έλεγαν και οι Nokia WP fanboys, τελικά δεν έμεινε τίποτα να αγοράζουν. Επίσης μια απλή αναζήτηση δείχνει το προφανές. H εταιρεία έχει μειούμενα έσοδα επί 7 συνεχόμενα έτη. https://techcrunch.com/2019/01/04/the-hurt-thus-continues/. Δεν το παίζω αναλυτής αλλά έχω άποψη με βάση πραγματικά δεδομένα. Εσύ που ειρωνεύεσαι που υποστηρίζεις κάποια αντίθετή άποψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  απουσιαζει η τεχνικη υποστηριξη (σερβις πουθενα), η αναπτυξη λογισμικου (τα security patches, η αναβαθμιση λογισμικου τελευταια και καταιδρωμενα,το UI το ιδιο απο την εποχη του m8) ο σχεδιασμος των συσκευων τα τελευταια ετη παραμενει ιδιος.τιμολογιακη πολιτικη που δεν εφαπτεται με την παρουσια και αναπτυξη της εταιριας τα τελευταια ετη.

-απο την αλλη ποιοτικες συσκευες που πραγματικα ειναι all around.

δε ξερω αλλα η ζυγαρια γερνει στα ματια μου προς το αρνητικο προσημο εκτος κ αν μπορεσει να τα αλλαξει ολα αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...