Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi 9T Pro Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 2/12/2019 στις 9:32 ΜΜ, bana1991 είπε

Μήπως έχουμε λινκ?? 

 

10 ώρες πριν, Giorgio78 είπε

Ενα λινκ θελω κ εγω για gcam!

https://forum.xda-developers.com/apps/google-camera-mods/google-camera-urnyx05-t3937515

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/12/2019 στις 1:29 ΜΜ, kostasSTi είπε

Νομιζω με την gcam χανεις την 48αρα καμερα, δλδ πεφτουν τα mpixel! Οποτε δωρον αδωρον!

Για της νυχτας κ τα υπολοιπα δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρουμε κανα μαγαζί που να το έχει άμεσα διαθέσιμο σε καλή τιμή το 128 σε μαύρο.?  Τα skroutzoμαγαζα το έχουν κατόπιν παραγγελίας 

Επεξ/σία από panoman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν νααα με και εγώ για αρχή έγινε φουλ mod το mi 9t pro τις κοπέλας μου (το δικό μου ακόμα στο δρόμο είναι μιας και ήθελα το κόκκινο) φυσικά έφυγε η έκδοση του miui 7 μέρες για το unlock, εντυπωσιακό έγινε με την αλλαγή rom σε Android Q με mod για dual speaker +v4android για ήχο καθαρό +320 bit, κάμερες δουλεύουν κανονικά ακόμα και από το miui (anx) gcam φυσικά urnyx 2.1 με μικρό αλλαγές γενικά το κινητό πετάει το ΟΙS δεν φαίνεται καθόλου στα βίντεο εκτός και αν έχω τόσο σταθερό χέρι παρόλο που έκανα γρήγορες κινήσεις προφανώς δεν συγκρίνετε με iphones (άλλο 700 minimum άλλο 350) σε γενικές γραμμές τέλειο κινητό όμορφο στιβαρό και το καλύτερο δεν έχει notch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα

Τι παίζει με τα XIAOMI και τις διαφημίσεις; Διαβάζω ότι στο μενού τους έχει διαφημίσεις. Ισχύει αυτό; 

Εγώ έχω το P10 lite της Huawei και δεν υπάρχει τέτοιο φαινόμενο. Σκέφτομαι να πάρω το mi9t (το απλό ή το Pro - παιχνίδια δεν παίζω) και με προβληματίζει αυτό. 

Με το ξεκλείδωμα τηλεφώνου είστε εντάξει; Διαβάζω ότι το δακτύλιο δεν είναι γρήγορο και βγάζει σφάλμα και η pop-up κάμερα φυσικά καθυστερεί σε σχέση με το notch. 

Κάνω σκέψη και για το Huawei Nova 5t.

Επεξ/σία από Trustworthy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Trustworthy είπε

Καλημερα

Τι παίζει με τα XIAOMI και τις διαφημίσεις; Διαβάζω ότι στο μενού τους έχει διαφημίσεις. Ισχύει αυτό; 

Εγώ έχω το P10 lite της Huawei και δεν υπάρχει τέτοιο φαινόμενο. Σκέφτομαι να πάρω το mi9t (το απλό ή το Pro - παιχνίδια δεν παίζω) και με προβληματίζει αυτό. 

Με το ξεκλείδωμα τηλεφώνου είστε εντάξει; Διαβάζω ότι το δακτύλιο δεν είναι γρήγορο και βγάζει σφάλμα και η pop-up κάμερα φυσικά καθυστερεί σε σχέση με το notch. 

Κάνω σκέψη και για το Huawei Nova 5t.

Κανένα θέμα με την τελευταία έκδοση φτιάχνουν όλα βέβαια η custom rom evox είναι πολύ ανώτερη από τις χιαομι το 5Τ είναι ότι χειρότερο έχει βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...