Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο σε testers το November 2019 update των Windows 10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, UnlockedEvolution είπε

Περιμένω να γίνουν eol τα windows 7 να τα εγκαταστήσω παντού δωρεάν χωρίς keys και windows loader, μαζί με ένα bitdefender total security να ησυχάσω μια και καλή..

Τώρα ποια έχεις τα XP?

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Επίσης τρέχεις και ένα Windows10Debloater που αφαιρεί όλο τo bloatware και έχεις ένα "καθαρό" λειτουργικό ;)

Αυτό και το O&O AppBuster.

28 λεπτά πριν, jmirko15 είπε

Κάποια τα disable μέχρι το επόμενο update.. Ουσιαστικά κάνεις μία ωραία τρύπα στο νερό.

με WSUS Offline Update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Τώρα ποια έχεις τα XP?

Win 7 γνήσια. Αλλά δεν με απασχολεί μόνο το δικό μου pc. Κατά διαστήματα που πρέπει να εγκαταστήσω windows πολλοί ζητάνε τα 7αρια για διάφορους λόγους και φυσικά δωρεάν και ενεργοποιημένα... Ε, δεν είναι και ότι ποιο εύκολο να ψάχνομαι πάντα με τους loaders και τα torrents...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Federer είπε

Αδιάφορο update...παραμένω σε XP

πρόσεχε τις δισκέτες floppy σου εσύ μη σου απομαγνητιστουν και χάσεις τον κώδικα του μηχανισμού των αντικυθήρων 

14 λεπτά πριν, UnlockedEvolution είπε

Win 7 γνήσια. Αλλά δεν με απασχολεί μόνο το δικό μου pc. Κατά διαστήματα που πρέπει να εγκαταστήσω windows πολλοί ζητάνε τα 7αρια για διάφορους λόγους και φυσικά δωρεάν και ενεργοποιημένα... Ε, δεν είναι και ότι ποιο εύκολο να ψάχνομαι πάντα με τους loaders και τα torrents...

με 10 ευρώ έχει κλειδάκια στο internet , έβαλα και εγώ στο δικό μου όλα τζιτζι ε αμα δεν μπορούν να δώσουν και 10 ευρώ για windows ας κόψουν το κάπνισμα μια βδομάδα (δηλαδή 1 καπνό με χαρτάκια φιλτράκια 😛  ) και ας βάλουν κλειδί.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, UnlockedEvolution είπε

Win 7 γνήσια. Αλλά δεν με απασχολεί μόνο το δικό μου pc. Κατά διαστήματα που πρέπει να εγκαταστήσω windows πολλοί ζητάνε τα 7αρια για διάφορους λόγους και φυσικά δωρεάν και ενεργοποιημένα... Ε, δεν είναι και ότι ποιο εύκολο να ψάχνομαι πάντα με τους loaders και τα torrents...

Και επειδή το ζητάνε πρέπει εσύ να το κάνεις; Win 10 με κλειδί από ebay στα 3~5 ευρώ και γεια σας!
Να δω όλους αυτούς με τα 7άρια, τους τρύπιους επεξεργαστές και το κρακαρισμένο a/v τι θα κάνουνε όταν θα σκάσει το επόμενο wannacry

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Και επειδή το ζητάνε πρέπει εσύ να το κάνεις; Win 10 με κλειδί από ebay στα 3~5 ευρώ και γεια σας!
Να δω όλους αυτούς με τα 7άρια, τους τρύπιους επεξεργαστές και το κρακαρισμένο a/v τι θα κάνουνε όταν θα σκάσει το επόμενο wannacry

Κινδυνολογεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να τρέχεις activator, loader, Windows10Debloater, O&O AppBuster κλπ

και να κάνεις τα πάντα γιατί θες "καθαρό" λειτουργικό από τηλεμετρία, χωρίς να σε νοιάζουν οι ιοί και το malware που θα κολλήσεις με τα warez tools.

.

Σα να αλλάζεις σεντόνια για καθαριότητα, χωρίς να σε νοιάζει αν ξαπλώσεις με την μεγαλύτερη τ@να του πλανήτη.

..

Αξία ανεκτίμητη...

Επεξ/σία από KoreanW
  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Iliaskrs είπε

Κινδυνολογεις.

Βλέπω από 2 ως 10 τέτοια περιστατικά την βδομάδα στην δουλειά μου, για μένα δεν είναι κακό, λεφτά φέρνει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, KoreanW είπε

Να τρέχεις activator, loader, Windows10Debloater, O&O AppBuster κλπ

και να κάνεις τα πάντα γιατί θες "καθαρό" λειτουργικό από τηλεμετρία, χωρίς να σε νοιάζουν οι ιοί και το malware που θα κολλήσεις με τα warez tools.

.

Σα να αλλάζεις σεντόνια για καθαριότητα, χωρίς να σε νοιάζει αν ξαπλώσεις με την μεγαλύτερη τ@να του πλανήτη.

..

Αξία ανεκτίμητη...

Το windows10debloater δεν είναι warez tool, το κατεβάζεις από το github και είναι εξαιρετικό script. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stafaf είπε

Το windows10debloater δεν είναι warez tool, το κατεβάζεις από το github και είναι εξαιρετικό script. 

Και τα περισσότερα ενεργοποιούνται ξανά ρε ‘σύ μετά από κάθε μεγάλο upgrade. Η λύση για εμένα είναι οι εκδόσεις LTS. Κατεβάζεις 3μηνο δωρεάν από τη Microsoft, παίρνεις και ένα κλειδί από eBay και είσαι κύριος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Και επειδή το ζητάνε πρέπει εσύ να το κάνεις; Win 10 με κλειδί από ebay στα 3~5 ευρώ και γεια σας!
Να δω όλους αυτούς με τα 7άρια, τους τρύπιους επεξεργαστές και το κρακαρισμένο a/v τι θα κάνουνε όταν θα σκάσει το επόμενο wannacry

3 PC από i5 750 μέχρι 3600 όλα με 7άρια κομπλέ είναι. Και γιατί κρακαρισμένο A/V trial και τελειώνεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, UnlockedEvolution είπε

Win 7 γνήσια. Αλλά δεν με απασχολεί μόνο το δικό μου pc. Κατά διαστήματα που πρέπει να εγκαταστήσω windows πολλοί ζητάνε τα 7αρια για διάφορους λόγους και φυσικά δωρεάν και ενεργοποιημένα... Ε, δεν είναι και ότι ποιο εύκολο να ψάχνομαι πάντα με τους loaders και τα torrents...

Κατέβασε Windows 7 preactivated, χρόνια αυτά χρησιμοποιώ. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oταν βλεπω εδω μεσα νεους ανθρωπους να ειναι τοσο επιφυλακτικοι και οπισθοδρομικοι (χρηση windows XP!!!)  με την no1  εταιρια στο πλανητη...αναφωνω ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ!!!  Μιλαμε οτι ενα key WIN 10 στοιχιζει εκει εξω 10 €  οσο 5 freddo ΤΕΛΟΣ!! Η ΜΙΖΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!

 

https://www.ebay.com/p/6031187488

 

Επεξ/σία από koutport
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...