Προς το περιεχόμενο

Αύξησε τις πωλήσεις της η Huawei παρά τους περιορισμούς των Αμερικανών


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, VChris είπε

Φαντάζομαι επειδή θα ανέβηκε στην Κίνα. Ευρώπη και Ηνωμένες Πολιτείες δε νομίζω να συμβαίνει το ίδιο.

Φαντάζομαι ότι έχεις iphone..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το φερνεις απεξω και απλα περνας playstore και τα παντα!κλαιν μαιν.Εχω s10 plus snapdragon απεξω και δουλευει στα παντα ασχετα οτι λεγανε μηπως εχει προβληματα!Τωρα θα παραγγειλω mate 30 pro και ολα τουμπανο.γτ σκαλωνεται δεν καταλαβαινω☺️

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Stelioa είπε

Το φερνεις απεξω και απλα περνας playstore και τα παντα!κλαιν μαιν.Εχω s10 plus snapdragon απεξω και δουλευει στα παντα ασχετα οτι λεγανε μηπως εχει προβληματα!Τωρα θα παραγγειλω mate 30 pro και ολα τουμπανο.γτ σκαλωνεται δεν καταλαβαινω☺️

Γενικός η περισσότερη δεν ξέρουν από κινητά,fb, YouTube, Instagram, αυτά.. καί ακολουθεί τα μέσα και την διαφήμιση η τι δυσφήμιση που γίνεται σε ένα κινητό, προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και ούτε με έχει ενοχλήσει καθόλου το τί δεν έχει εγκαταστημένα τα aps, γιατί μου είναι πολύ εύκολο να τα περάσω,σε όλους είναι εύκολο, απλά τρομάζει ..για όποιον έχει τα λεφτά είναι το ΚΙΝΗΤΌ να το αγοράσει άνετα, μακάρι να τα είχα να το αγόραζα, καλορίζικο σε αυτούς που θα κάνουν αγορά..και χαιρετίσματα στον μπούφο τον Τραμπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Meraklis56 είπε

Φυσικά και μπορεί να το κάνει. Όπως είχε προσπαθήσει και η Microsoft με τα Windows Phone, αυτό δεν σημαίνει ότι θα πετύχει όμως.

 

Εχουν μια μεγάλη διαφορά, to windows phone δεν ήταν η βασική δραστηριότητα της MS, το ξεκίνησε, δεν της εκατσε, το τερμάτησε. Απο την αλλη στη huawei, τα τηλέφωνα ειναι απο τις βασικες της δραστηριότητες, έχει ήδη μεγάλο πελατολόγιο και ειδικά στην κίνα. Οπότε η huawei υπερέχει πολύ σε σχέση με τα windows phone ths MS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δει η google και οι άλλες αμερικάνικες εταιρείες την ζημιά που έχουν και οι ίδιες θα παρακαλάνε ο ένας τον άλλον. Στο Αμέρικα τα i phone έχουν τεράστιο μερίδιο αγοράς σε σχέση με τα android και στην Ευρώπη ναι μεν υπερισχύουν τα android όχι όμως σε τέτοιο βαθμό άνεσης όπως γίνεται στην τεράστια αγορά της Κίνας και της Ασίας. Και οι Kινέζοι εμπορικά δεν παίζουν όπως φάνηκε πρόσφατα που για ένα tweet μόνο,  χάλασαν τις σχέσεις με τον NBA και τώρα οι κομισάριοι της λίγκας παρακαλάνε να δεχθούν την συγγνώμη τους

21 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Είμαι με P20 Pro από το καλοκαίρι του 2018. Είναι τόσο καλό το τηλέφωνο, που μόνο Huawei θα ξανακοίταζα. Περιμένω μέχρι το p40 Pro να έχει λυθεί το θέμα με τον κωλοτουμπα Τραμπ. 

Μέχρι τότε θα χει χάσει τις εκλογές ο βαψομαλλιάς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οneplus πάρτε και θα σταματήσετε να ασχολείστε με το ποιο θα είναι το επόμενο κινητό σας. Εκτός και αν σας αρέσει να δημιουργείτε προβλήματα για να περναει η ώρα σας... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έχω το Honor 10 και δεν το αλλάζω για κανένα λόγο, ειναι τόσο καλό τηλέφωνο που αλλες μάρκες μπροστά του φαντάζουν απλά γατάκια :P Μπράβο στην Huawei βγάζει καλά και ποιοτικά τηλέφωνα ....... Όσο για τον Τραμπ να πάει να κουρευτεί ο παλιό φασίστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/10/2019 στις 1:14 ΜΜ, VChris είπε

Φαντάζομαι επειδή θα ανέβηκε στην Κίνα. Ευρώπη και Ηνωμένες Πολιτείες δε νομίζω να συμβαίνει το ίδιο.

Στις ΗΠΑ νομίζω ότι έχει αποκλεισμό πολλά χρόνια τώρα η HUAWEI 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...