Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 hours ago, lefteris210 said:

παιζω ειδη στο pc , θελω να το δω στο series X , πως γινεται? στο ms store δεν εχει τπτ σχετικο με d4 ή battlenet..

Νομίζω πως στο αρχικό email που μας στείλανε για το invite έλεγε να διαλέξεις συσκευή: PC, XBOX ή PS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Δεν έχω λάβει ποτέ πρόσκληση για τις beta της Blizzard, ποτέ όμως!

Τί κάνω λάθος?

Δεν γνωρίζω τι ίσχυε στα προηγούμενα παιχνίδια στα οποία κι εγώ δεν είχα λάβει πρόσκληση, αλλά στην περίπτωση της beta του IV η Blizzard αναφέρει ότι τις έστειλε σε χρήστες που έχουν παίξει τα παιχνίδια της το τελευταίο διάστημα (δεν γνωρίζουμε πόσες ώρες παιχνιδιού έχει βάλει ως όριο).

  

16 ώρες πριν, lefteris210 είπε

παιζω ειδη στο pc , θελω να το δω στο series X , πως γινεται? στο ms store δεν εχει τπτ σχετικο με d4 ή battlenet..

Όταν έκανες την αίτηση στο 1ο email που μας είχαν στείλει, αν ήθελες να έχεις τη δυνατότητα να παίξεις το παιχνίδι και σε κονσόλα έπρεπε εκτός από το pc να δηλώσεις ότι το battle.net account σου είναι συνδεδεμένο και με το account του series X (στην δική σου περίπτωση).
Εγώ δήλωσα ότι έχω συνδεδεμένο το account μου με αυτό του PlayStation, οπότε προχτές στο email με την πρόσκληση υπήρχε και ένας redeem code για το PlayStation. Πήγα στο store του PlayStation, πρόσθεσα τον κωδικό που μου έστειλαν, και εμφανίστηκε το παιχνίδι ως επιλογή προς download.
Υποθέτω ότι δεν το έκανες, οπότε δεν σου έστειλαν redeem code στο δικό σου email.

Δεν γνωρίζω αν μπορείς να επικοινωνήσεις με κάποιον τρόπο μαζί τους και να τους ζητήσεις να σου στείλουν κωδικό.
Εγώ από την πλευρά μου προσπάθησα να βρω πώς θα επικοινωνήσω μαζί τους για να τους δώσω feedback ότι το παιχνίδι δεν παίζει σε pc με τα specs που έχει το δικό μου, αλλά δεν βρήκα τρόπο !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, manost είπε

Δεν γνωρίζω τι ίσχυε στα προηγούμενα παιχνίδια στα οποία κι εγώ δεν είχα λάβει πρόσκληση, αλλά στην περίπτωση της beta του IV η Blizzard αναφέρει ότι τις έστειλε σε χρήστες που έχουν παίξει τα παιχνίδια της το τελευταίο διάστημα (δεν γνωρίζουμε πόσες ώρες παιχνιδιού έχει βάλει ως όριο).

Έφτασα το immortal μέχρι Paragon30...μέχρι εκεί άντεξα τη μέρα της μαρμότας.

Ε, οκ...ότι/αν κάτσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
46 minutes ago, Psycho_Warhead said:

Eξαιρετικά νέα. Θα έχω τελειώσει με το Elden Ring έως τότε θαρρώ 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλή φάση. Απλά τα έχω συνδιάσει με gaming το χειμώνα για κάποιο λόγο...

Επεξ/σία από mordred
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Στον τίτλο.

I feel honored. Μα είχε πλάκα γιατί λέω, θυμάμαι ότι το γραψα, και καθόμουν και έψαχνα μη το έριξα σε άλλο θέμα 😝.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...