Προς το περιεχόμενο

Hawkers (Αγοράζεις 3 πληρώνεις 1)


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καθαρισα τον συνδεσμο και εβγαλα και την και καλα πορνογραφικη εικονα - κραχτη η οποια τιποτα δεν προσφερει στο θεμα. Ειναι λιγο αθλιος ο τροπος τους, τουλαχιστον σε μενα πολυ καγκουρικος μου φαινεται. 

 

Επι της "προσφορας": Με 45 ευρω το ενα μηπως ειναι παραμυθι και δεν εχουμε προσφορα; RayΒan ειναι; Τι τιμες ειναι αυτες;;;; Καπου στο δεκαρικο τα θυμαμαι αυτα.

 

Add, phoenix7 γιατι βαζεις ξανα βρωμικο συνδεσμο και τις εικονες τους; 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 13
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Καθαρισα τον συνδεσμο και εβγαλα και την και καλα πορνογραφικη εικονα - κραχτη η οποια τιποτα δεν προσφερει στο θεμα. Ειναι λιγο αθλιος ο τροπος τους, τουλαχιστον σε μενα πολυ καγκουρικος μου φαινεται. 

Επι της "προσφορας": Με 45 ευρω το ενα μηπως ειναι παραμυθι και δεν εχουμε προσφορα; RayΒan ειναι, τι τιμες ειναι αυτες;;;;

Το ιδιο ακριβως σκεφτηκα βλεποντας το θεμα του e-mail. ''Κανε ενα τριο''. Φαιδρο εντελως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Καθαρισα τον συνδεσμο και εβγαλα και την και καλα πορνογραφικη εικονα - κραχτη η οποια τιποτα δεν προσφερει στο θεμα. Ειναι λιγο αθλιος ο τροπος τους, τουλαχιστον σε μενα πολυ καγκουρικος μου φαινεται. 

Επι της "προσφορας": Με 45 ευρω το ενα μηπως ειναι παραμυθι και δεν εχουμε προσφορα; RayΒan ειναι, τι τιμες ειναι αυτες;;;;

Καλά υπάρχουν και μοντέλα με 25€ που πάντα τα έβαζαν 1+1, την φωτό την άλλαξα στην συνέχεια αλλά και αυτή σβήστηκε ... τέσπα. Είναι πολύ καλύτερη από το 1+1 που βγάζει πάντως, χοντρικά αγοράζεις 3 γυαλιά έστω με 40€ 13€/ζευγάρι σχεδόν.

Επεξ/σία από Phoenix7
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξαναλεω δεν προσφερουν τιποτα οι αθλιες εικονες τους. Σε εκπομπη με κανενα... γυμνοσαλιαγκα ισως, εδω οχι!

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα γυαλιά αξίζουν 10-20 ευρώ έκαστο (20 αξίζουν τα καλά τους δλδ premium). Εχουν ασφαλή φακό αλλά δεν είναι η καλύτερη ποιότητα σκελετού ή φακού. Είναι για όσο τα πληρώνεις..

Είναι φτηνοί σκελετοί που οι "ματ" δείχνουν λίγο αξιοπρεπείς εκτός των premium μοντέλων (πχ κάποιοι με μεντεσέδες με ελατήρια στα μπράτσα) που είναι "καλοί" σχετικά με εμφανώς καλύτερα υλικά (αυτά τα μοντέλα έχουν τιμή καταλόγου 44€ πχ). Τα μεταλλικά τους σε σκελετό δεν τα γνωρίζω πόσο καλά είναι (δεν έχω μέχρι τώρα). 

Οι φακοί γενικά είναι απλά ΟΚ. Οι μαύροι/μονόχρονοι ευχάριστοι αλλά αντίθετα οι καθρέφτες οι περισσότεροι (στα φτηνά μοντέλα) όχι τόσο ευχάριστοι. Στους φτηνούς καθρέφτες βλέπεις αντανακλάσεις ανάποδα (όταν το φως είναι πίσω σου) και ΔΕΝ καθαρίζουν καθόλου εύκολα έχοντας όλο σημάδια πχ τα "νερά" από το πανάκι που τα καθάρισες (δεν καθαρίζουν τελείως ποτέ) ενώ χαράζουν και εύκολα. Τα καλύτερα μοντέλα οι καθρέφτες μάλλον είναι καλύτεροι (λέω μάλλον γιατί δεν τα έχω δει και όλα, προσωπικά έχω και κακούς και "καλύτερους" καθρέφτες από δαύτα). Θα πρότεινα πάντως τα μονόχρωμα σε φακούς (πχ μαύρους). 

Μου έχουν έρθει και ελαττωματικά (να έχει σημάδι/κηλίδα μέσα ο φακός που φαίνονταν υπό συγκεκριμένη γωνία και δεν μπρούσα να εντοπίσω τι με ενοχλεί). Οτι πάρετε να το ελέγξετε. 

Προσωπικά για άτομο που δεν πιστεύει ότι ένα ζευγάρι γυαλιών επιτρέπετε να κάνει 100Ε τα προτείνω να έχετε μερικά να αλλάζετε με τα ρούχα.

Είπαμε τα premium τους είναι καλύτερα και σε μία τέτοια προσφορά είναι πολύ τίμια αγορά. 

Επεξ/σία από keysmith
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυαλιά που τα πουλούσαν πρίν λίγες μέρες στα 15 ευρώ, τώρα τα έχουν 50 ευρώ!

Και σου κάνουν και τα 2 δώρο....!

Τρελά Μαθηματικά,

 3x15 = 45 και ένα τάλιρο το αφήνεις πουρμπουάρ!! 

Γελοίοι απλά. 

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Γυαλιά που τα πουλούσαν πρίν λίγες μέρες στα 15 ευρώ, τώρα τα έχουν 50 ευρώ!

Και σου κάνουν και τα 2 δώρο....!

Τρελά Μαθηματικά,

 3x15 = 45 και ένα τάλιρο το αφήνεις πουρμπουάρ!! 

Γελοίοι απλά. 

Με προλαβες, ακριβως αυτο πηγα να γραψω. Και ισχυει 100%.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά και αγαπημένοι. Ειδικά το after sales τους απαράδεκτο. Σε παραγγελια που δεν ήρθε ποτε , δεν απάντησαν ποτε ουτε στα δικα μου μηνύματα αλλα ούτε και στο PayPal . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως φτάνει με αυτά τα γυαλιά τα hawkers. Και σε διαφημίσεις τα βλέπω και παντού. Και απο τα μαγαζιά της γειτονιάς με 15€ μια χαρά γυαλί παίρνεις kai polarized

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια χαρά για 15€, αλλά εγώ δε θα αγόραζα μόνο και μόνο για την κοροϊδία. Δε μπορεί γυαλί που το έχεις 25-30€ να το βάζεις ξαφνικά στα 45€ και να παρουσιάζεις σαν προσφορά το 1+2 δώρο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...