Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, igoroulis είπε

η  EVGA  (οταν θα αρχισει στέλνει )  λέει  ότι θα στέλνει απο τις αποθηκες της taiwan,  η απορια ειναι,  θα εχει τελωνειο?

no...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, raxanas είπε

Μολις χτυπησα μια 3060ti Gigabyte Gaming OC απο Amazon! Με την 10η προσπαθεια τα καταφερα 🤣

Delivery Date 12-16 Jan

αυτήν στα 530 από αμαζον fr?

2 λεπτά πριν, PKddhjznd είπε

Μόλις βρήκα μια αορους 3060 από cosmodata μια πρέπει να είχε ήμουν αρκετά τυχερός 

 

με γειά, πολύ δυνατές κάρτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

αυτήν στα 530 από αμαζον fr?

 

518 μ βγηκε εμενα! Εδωσα 18 παραπανω απο ότι έπρεπε θεωρω αλλα τι να κανω. Τα καλα drops ειναι region locked

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, raxanas είπε

518 μ βγηκε εμενα! Εδωσα 18 παραπανω απο ότι έπρεπε θεωρω αλλα τι να κανω. Τα καλα drops ειναι region locked

είναι region locked επειδή απλα΄ειναι import από USA. Το έχω παρατηρήσει και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

είναι region locked επειδή απλα΄ειναι import από USA. Το έχω παρατηρήσει και εγώ.

Οχι απλα πχ η Asus κανει drops σε TUF σε πολυ καλη τιμη και ειναι .DE μονο πχ η απο το SCAN UK only είχε την FE στα 369

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, raxanas είπε

Οχι απλα πχ η Asus κανει drops σε TUF σε πολυ καλη τιμη και ειναι .DE μονο πχ η απο το SCAN UK only είχε την FE στα 369

καλά fe από όπου και να αγοράσεις, είσαι χωρίς εγγύηση να ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκει που ειμαι ετοιμος να παρω την msi ventus oc 3060ti  στα 569 απο msystems,που την ειχε και διαθεσιμη,τσουπ πεταξε χθες το you την ιδια σε 3070 με 667 ευρω.Εβγαλε και την gigabyte με τους 3 ανεμιστηρες ιδια λεφτά αλλα δεν την προλαβα.

Λεω οκ 100 διαφορα  τα δινεις ουτε ευρω παραπανω δεν αξιζει η καρτα σε σχεση με την 3060ti  για 5-15 frrames παραπανω.Hθελα να παρω την  Gigabyte την vision λογω λευκου κουτιου αλλα οχι και 749 για μια 3070.....Την κλεινω πληρωνω και σημερα η καρτα εχει τιμολογηθει και αυριο λογικα  θα παει σε you Point για παραλαβη ο ιδιος..

Θα μου κοστισει 537 ευρω λογω τιμολογιου.Νταξει δεν ειναι καλη υλοποιηση αλλα οκ ειναι καλη τιμη και για αμεσα διαθεσιμη.Χρηση σε monitor C32HG70 32" και Oculus rift cv1.Θα παρει ποδι οταν βρω quest 2  διαθεσιμο.

Επεξ/σία από fabiawrc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, raxanas είπε

Μολις χτυπησα μια 3060ti Gigabyte Gaming OC απο Amazon! Με την 10η προσπαθεια τα καταφερα 🤣

Delivery Date 12-16 Jan

Πρόλαβες με ειδοποίηση μέσω discord, Twitter ή telegram?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Πρόλαβες με ειδοποίηση μέσω discord, Twitter ή telegram?

Βεβαιως ! Απο το discord του PartAlert. Είχα φτάσει αρκετες φορες κοντά . Ειχα κανει ενεργοποιηση 1-click κ με λιγη τυχη τα καταφερα

Επεξ/σία από raxanas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω με ενα φιλο αγοράσαμε 2χ 3070oc strix η μια με γρατζουνιες και ενα στραβωμενο fin

και η 2η η δικη μου κουναω την καρτα και ακουω βιδα απο μεσα... Την εβγαλα μια πολυ μικρη βιδα ηταν,

βρηκα που πρεπει ναπαει αλλα για να γινει αυτο πρεπει να λυθει η καρτα που θα χασει και την εγγυηση

δεν αξιζει δλδ.Εχει κρεμασει λιγο απο την αριστερη μερια το led του φωτισμου.  Θα την παω πισω

αυριο msystems θα ενημερωσω για την σταση τους αφου παρω και την asus to πρωι ενα τηλ.

Απαραδεκτο για καρτες 850ε, κριμα γιατι ειναι πραγματικα αθορυβη και δεν περναει τους 59

βαθμους η καρτα.Και οι 2 καρτες ηταν σφραγισμενες και στο κουτι και στο σακουλακι. 

11.JPG

22.JPG

33.JPG

44.JPG

Επεξ/σία από christarass
  • Sad 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...