Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μόνο από NV βρίσκεις FE, αυτή μόνο δίνει σε τιμή MSRP, αν βρεις.

Συγγνώμη αλλά κανείς λάθος, υπάρχουν επίσημοι μεταπωλητές για κάθε region. Το αν προλάβεις αλλο καπέλο...

Από UK πήρα FE σε MSRP, είχα ποσταρει και λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Έχω κάνει pre-load και αναμένω.

Ε και εγω(θα το κατεβασω τις επομενες μερες).Θα εχω τελειωσει και το Control που παιζω τωρα μεχρι τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πασιεντζα και ναρκαλιευτη ολοι μας για κανα εξάμηνο, και θα δεις πως ερχονται οι τιμες στα φυσιολογικα επίπεδα. Λες και δεν μπορουσαμε να παιξουμε με την προηγούμενη γενια και τωρα θελουμε 700αρι για  bare minimum.. 

Επεξ/σία από Argonaute
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Asus 3080 strix oc στο πλαισιο πηγε σημερα 1299!!!! Λογικα ανεβασαν και στις αλλες καρτες την τιμη οπως και στην gigabyte. Ελπιζω να μην αλλαζει και η τιμη σε αυτους που εκαναν την παραγγελια με πιο χαμηλη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν εβαλαν 12gb ram στην 3060ti 
και 
6gb στην 3060 και να ριξουν την τιμη της κανα 30-50αρι κατω δεν το καταλαβαινω....
τι να τα κανει καποιος τα 12gb στην 3060 την στιγμη που οι περισσότεροι θα την παρουν για 1080p η στην καλυτερη 1440p gaming......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξάδερφός μου στη Γερμανία πουλησε την 5700xt 600€ προχθές και μάλιστα αμεσα σε ανθρωπο που ζητούσε 5700xt στα 600€ 😂😂😂

Μου λεει στειλτην μου να στην πουλησω εδώ 

Τι να πω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

γιατι δεν εβαλαν 12gb ram στην 3060ti 
και 
6gb στην 3060 και να ριξουν την τιμη της κανα 30-50αρι κατω δεν το καταλαβαινω....
τι να τα κανει καποιος τα 12gb στην 3060 την στιγμη που οι περισσότεροι θα την παρουν για 1080p η στην καλυτερη 1440p gaming......

Ξεκάθαρα για να μην πάρουν 6700 λόγω RAM. Και ας είναι πιθανότατα άχρηστη και στις δύο. Η πλειοψηφία που θα πάει σε αυτές τις κάρτες, πιθανότατα δεν λιώνουν στα forum και απλά πατάνε ένα vs στο google.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Grisos είπε

Ξεκάθαρα για να μην πάρουν 6700 λόγω RAM. Και ας είναι πιθανότατα άχρηστη και στις δύο. Η πλειοψηφία που θα πάει σε αυτές τις κάρτες, πιθανότατα δεν λιώνουν στα forum και απλά πατάνε ένα vs στο google.

Και σου βγαζει το Λιζακι με 16 την 6700 και αντε παλι απο την αρχη.

Ειναι σαν να υπαρχουν καρτες χωρις να υπαρχουν.

Αυτο με τις 3060 ειναι το μεγαλυτερο αστειο στις καρτες γραφικων να εχει η Ti λιγοτερη μνημη απο την απλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Argonaute είπε

Λες και δεν μπορουσαμε να παιξουμε με την προηγούμενη γενια και τωρα θελουμε 700αρι για  bare minimum.. 

Αν μπορουσατε(με), θα παιζαμε με την προηγουμενη γενια και θα υπηρχαν διαθεσιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...