Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, FeelsBadMan είπε

Σαν τα review και τα data του Steve απο GN, με πολλά διαφορετικά games που χρησιμοποιούν διαφορετικά engines,

Ισα ισα που ο συγκεκριμενος γενικα δεν δοκιμαζει πολλα παιχνιδια και παντα στα ιδια και στα ιδια ειναι.

Κατι formula ενα,far cry,odyssey κλπ ανεβαζει συνεχεια.Καμια κυριολεκτικα σχεση με τον του Hardwareunboxed/techspot.

Ασε που το μεγαλυτερο προβλημα του Steve του GN ειναι οτι ετσι οπως μιλαει(ή ακομα και η φατσα του μπροστα απο την καμερα)ειναι λες και βαριεται την ζωη του/κοιμαται ορθιος ενα πραγμα,και οντως για να εχει ας το πουμε μια ταυτοτητα το καναλι του,το ψειριζει υπερβολικα πολυ το ολο θεμα της παρουσιασης,παρολο που απευθυνεται στο ιδιο κοινο στην πραξη με τους υπολοιπους.

Αλλιως υπαρχει και η περιπτωση συγκεκριμενων καναλιων στο youtube που δεν εχουν ουτε παρουσιασεις,ουτε τιποτα και σου δειχνουν κατευθειαν το παιχνιδι+Msi afterburner ανοιχτο πχ

Ειναι αυτα που ελεγα παλιοτερα για τον Jay2cents.Καναλι με πανω απο 1μυριο συνδρομητες και μου εκανε review σε προσφατες καρτες γραφικων βαζοντας παιχνιδια του 2012-2013 οπως το Metro Last Light.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Ποια πολλά διαφορετικά games ρε συ , 5-6 games έχει μόνο .Και τα γραφήματα του είναι overwhelming γιατί βάζει 25 επεξεργαστές/κάρτες γραφικών . Hardware unboxed και gamer nexus τους θεωρώ από τους καλύτερους σε αυτό που κάνουν  αλλά  τους βλέπω για διαφορετικούς λόγους ξεχωριστά.Για benchmarking σίγουρα προτιμώ τον πρώτο 

Εχω πλέον συνηθίσει το presentation του GN και ενώ όντως αρχικά φαίνεται overwhelming, αργότερα makes sense, άλλωστε το χει πει κι ο ίδιος απευθύνεται κυρίως στο enthusiast κοινό. Ισως έχει μικρότερο game selection αλλά με data και retesting με την ίδια μεθοδολογία μέχρι και Maxwell πολλές φορές και όλα τα games απο διαφορετικό engine/developer. Με όλα τα επιπλέον thermal/noise/power/boost κλπ τεστ που κάνει είναι μονόδρομος, αλλά αφού υπάρχουν κι άλλοι που επικεντρώνονται πιο πολύ σε game benchmarks, ακόμα καλύτερα, more data.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Μια παράκληση:

Επειδή μεταξύ 18:20-20:00 θα είμαι εκτός σπιτιού, χωρίς να μπορώ να δω τι γίνεται, μη γυρίσω και δω <50 νέες σελίδες και λιγότερα από 3 side-threads.

Ευχαριστώ!

Καλά είσαι. Εγώ μάλλον θα γυρίσω μετά τις 11.. FML

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...