Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως στο msystems που ακολουθω στο ινστα εφεραν 10 msi ventus 3080 k μια 3090.. Και εφυγαν ολες και τυχαια το ειδα στο Instagram σημερα που το ανοιξα μετα απο κατι χρονια.Ναι ειμαι κ εγω που δε χρησιμοποιω ιδιαιτερα τα social media μην πεσετε να με φατε ενα fb χρησιμοποιω κ αυτο με το ζορι.

https://www.instagram.com/msystems_greece/?hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Διάλειμμα λίγων λεπτών, να κάνουν όλοι ένα refresh στους browsers τους, να δουν τι διαγράφηκε ώστε να μη συνεχίζουν να απαντάνε σε μηνύματα που δεν υπάρχουν πλέον.

Μόλις επανέλθει το νήμα, θα σας παρακαλέσω θερμά όλους να μη συνεχιστεί η συζήτηση που αφορούσε τα διαγραμμένα μηνύματα.

Θα πρότεινα σε όλους, στο μέλλον, αντί να αναλώνεστε σε ανούσιες αντιπαραθέσεις, στείλτε μία αναφορά και δώστε λίγο χρόνο στους συντονιστές να παρέμβουν. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, billeiros είπε

Παραγγέλθηκε η tuf 3080.Άντε να τη δούμε κι αυτή τη γενιά τι κάνει.λιζα συγνώμη αλλά δε μπορούσα να σε περιμένω....

Θα σε τιμήσω όμως στους cpu

Από που την πήρες ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ TuF τελικά από Κώτσο. Την άλλη εβδομάδα θα την έχω :D Είχα κάνει παραγγελία ότι έιχαν σε asus 3080 αλλά μου είπαν από το τηλέφωνο ότι δεν ξέρουνε ακόμα ημερομηνία παραλαβής strix οπότε τις ακύρωσα τις υπόλοιπες.

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Σε πόσο καιρό σου είπαν θα την έχεις ; 

Χθες το βράδυ την έβγαζαν άμεσα διαθέσιμη.σμρ που μίλησα στο τηλέφωνο είπαν σε καμία 20αρια μέρες.εννοειται ότι έγινε χαμός και περιμένω ενημέρωση και αποζημίωση με κάποιο τροπο.συστημικο λάθος είπαν.δε με πολυνοιαζει βέβαια καθώς δεν έχω cpu αλλά δεν είναι σωστός χειρισμός από μέρους τους.αναμενουμε.ειμαστε στην λίστα τουλαχιστον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billeiros είπε

Χθες το βράδυ την έβγαζαν άμεσα διαθέσιμη.σμρ που μίλησα στο τηλέφωνο είπαν σε καμία 20αρια μέρες.εννοειται ότι έγινε χαμός και περιμένω ενημέρωση και αποζημίωση με κάποιο τροπο.συστημικο λάθος είπαν.δε με πολυνοιαζει βέβαια καθώς δεν έχω cpu αλλά δεν είναι σωστός χειρισμός από μέρους τους.αναμενουμε.ειμαστε στην λίστα τουλαχιστον

Καλύτερα, να την ξαναφέρουν με καλύτερη τιμή γιατί τα 930 είναι πολλά. Στο caseking.de έχει 850, μέχρι τόσα τρώγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλύτερα, να την ξαναφέρουν με καλύτερη τιμή γιατί τα 930 είναι πολλά. Στο caseking.de έχει 850, μέχρι τόσα τρώγεται.

επέλεξε Ελλάδα και μετά πες μου τιμή που θα σου βγάζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BabisTs είπε

επέλεξε Ελλάδα και μετά πες μου τιμή που θα σου βγάζει....

Καλά είναι και τα μεταφορικά κλπ..Αλλά γενικά θεωρώ ότι και εδώ Ελλάδα μέχρι 850 το πολύ πρέπει να παίζουν αυτές. Τα 900+ είναι για κάμια Strix ξέρω 'γω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλύτερα, να την ξαναφέρουν με καλύτερη τιμή γιατί τα 930 είναι πολλά. Στο caseking.de έχει 850, μέχρι τόσα τρώγεται.

Στο caseking προσθέτεις κ το επιπλέον 6% του ελληνικού φπα καθώς και τα μεταφορικά.

Εξάλλου τι σημασία έχει το χρήμα μπροστά στο μεγαλείο των Ampere?? 😂

Ας παραγγείλουμε από τώρα γιατί δε βλέπω φως.οι τιμές πιο πιθανό να αυξηθούν παρά να πεσουν

Και για να μη λένε κάποιοι πάρτε εδώ https://www.nowinstock.net/de/computers/videocards/nvidia/rtx3080/ εδώ φαίνεται απόθεμα realtime.μπορειτε να κάνετε και εγγραφή discord και σας ενημερώνει άμεσα που έχει απόθεμα.

Επεξ/σία από billeiros
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Και το να δώσεις επιπλέον 200-300 ευρώ για να μεταβεις σε 3080 για 2 χρόνια θεωρώ ότι δεν είναι πολλά 

Έτσι Θωμά.ταλαντευτηκα για 3090 αλλά κατέληξα προσωπικά ότι δεν αξίζει.δινεις πάρα πολλά και παίρνεις πάρα πολύ λίγα .τη μνήμη της δε θα την χρησιμοποιήσουμε ποτέ.δεν ξαναπληρωνω για αχρειαστα specs

Λιγουρευομουν κ την στριξ αλλά πάλι δεν αξίζουν τα 100 φεύγα που ζητάει παραπάνω από tuf.Εχουμε σωστούς caps,άριστη ψύξη,double bios και καλό potential για oc.Προσωπικα όπως τα ζυγισα δεν θέλω κάτι άλλο στην παρούσα φαση

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...