Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, KouMasGR είπε

https://www.notebooksbilliger.de/nvidia+geforce+rtx+3070+founders+edition+685357

Και ξανα έβγαλε στοκ. κλαιω 😂

τι εγινε ξαφνικα φυτρωσαν καρτες?????

499 καλη τιμη αν ειχει 350 θα την επαιρνα χαχαχχαχααα

περα απο την πλακα νομιζω ειναι η πιο καλη τιμη που εχουμε δει ως τωρα?

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hondakkias31 είπε

τι εγινε ξαφνικα φυτρωσαν καρτες?????

Βγήκε σε μια φάση out of stock ξανα μπήκε πριν κανα 10λεπτο και μολις βγηκε παλι εκτος. Ειχε καλυτερο στοκ στην γερμανια σε σχεση με τις αλλες 2 σιγουρα. 1 ωρα τωρα υπηρχε στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KouMasGR είπε

Βγήκε σε μια φάση out of stock ξανα μπήκε πριν κανα 10λεπτο και μολις βγηκε παλι εκτος. Ειχε καλυτερο στοκ στην γερμανια σε σχεση με τις αλλες 2 σιγουρα. 1 ωρα τωρα υπηρχε στοκ.

αυτο το σιτε στελνει ελλαδα?να το εχουμε υποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, hondakkias31 είπε

αυτο το σιτε στελνει ελλαδα?να το εχουμε υποψη?

Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια αυτό δεν το δοκίμασα γιατί εγώ θα το στείλω σε κάτι φίλους γερμανία για σιγουριά και θα μου την φέρουν αυτοί.

εντιτ: αν προλαβω καποια στιγμη rtx 3080 εννοω.

Επεξ/σία από KouMasGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, KouMasGR είπε

Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια αυτό δεν το δοκίμασα γιατί εγώ θα το στείλω σε κάτι φίλους γερμανία για σιγουριά και θα μου την φέρουν αυτοί.

εντιτ: αν προλαβω καποια στιγμη rtx 3080 εννοω.

εν τω μεταξυ στο σκρουτζ υπαρχουν 2 μοντελα διαθεσιμες 3070 απο ενα καταστημα με τιμες φυσικα στο θεο

αλλα η απορια μου πως βρεθηκαν σημερα...ελλαδα κιολας...σημαινει οτι ειχαν ερθει προ καιρου αλλα δεν αφησε η nvidia την πωληση ειχε βαλει απο τι θυμαμαι καθυστερηση 2 βδομαδες

ποσο για κλωτσιες εισε ρε nvidia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hondakkias31 είπε

εν τω μεταξυ στο σκρουτζ υπαρχουν 2 μοντελα διαθεσιμες 3070 απο ενα καταστημα με τιμες φυσικα στο θεο

αλλα η απορια μου πως βρεθηκαν σημερα...ελλαδα κιολας...σημαινει οτι ειχαν ερθει προ καιρου αλλα δεν αφησε η nvidia την πωληση ειχε βαλει απο τι θυμαμαι καθυστερηση 2 βδομαδες

ποσο για κλωτσιες εισε ρε nvidia

Αμεση παραλαβη γραφει και στις 2 οντως. Τι παιχτηκε εδω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Αμεση παραλαβη γραφει και στις 2 οντως. Τι παιχτηκε εδω? 

την 739 την εχει και για προσθηκη στο καλαθι την αλλη την βγαζει εκτος αποθεματος αν οντως υπαρχουν περιεργο δεν ειναι?

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

εν τω μεταξυ στο σκρουτζ υπαρχουν 2 μοντελα διαθεσιμες 3070 απο ενα καταστημα με τιμες φυσικα στο θεο

αλλα η απορια μου πως βρεθηκαν σημερα...ελλαδα κιολας...σημαινει οτι ειχαν ερθει προ καιρου αλλα δεν αφησε η nvidia την πωληση ειχε βαλει απο τι θυμαμαι καθυστερηση 2 βδομαδες

ποσο για κλωτσιες εισε ρε nvidia

Αστα να πανε.. τι να πεις.

 

Μόλις τώρα, valantis123 είπε

δεν στέλνει τελικα το σιτε ελλαδα την βαζω να πληρωσω αλλα ακυρω

😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hondakkias31 είπε

την 739 την εχει και για προσθηκη στο καλαθι την αλλη την βγαζει εκτος αποθεματος αν οντως υπαρχουν περιεργο δεν ειναι?

Λογικα τις παρελαβαν πιο νωρις αλλα λογω NDA δεν μπορουσαν να τις πουλησουν μεχρι σημερα. Το σωστο αυτο ειναι οταν ερθει η μερα για παραγγελια να ειναι και διαθεσιμες στα καταστηματα. Οχι σε τιμες 200 πανω απο το msrp προφανως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hondakkias31 είπε

λιγο υπομονη τις επομενες 2-3 βδομαδες θα εχει πιστευω καρτες για ολους

Και εγω ετσι πιστευω και ετσι ξερω κιολας απο γνωστους που ειναι μεσα σε αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, akoinonitos είπε

Έλα φίλε πάρε πάρε, πάνω και από το msrp της 3080 η gigabyte 

https://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?keyphrase=rtx+3070

Και από πλαισιο

https://www.plaisio.gr/search?query=Rtx 3070&page=1&configure%5BhitsPerPage%5D=3&configure%5Bdistinct%5D=true&configure%5BclickAnalytics%5D=true&configure%5Banalytics%5D=true&configure%5BanalyticsTags%5D%5B0%5D=Mobile&configure%5BanalyticsTags%5D%5B1%5D=Android&indices%5Bquery_suggestions%5D%5Bconfigure%5D%5BhitsPerPage%5D=6&indices%5Bquery_suggestions%5D%5Bconfigure%5D%5Bdistinct%5D=true&indices%5Bquery_suggestions%5D%5Bconfigure%5D%5BclickAnalytics%5D=true&indices%5Bquery_suggestions%5D%5Bconfigure%5D%5Banalytics%5D=true&indices%5Bquery_suggestions%5D%5Bconfigure%5D%5BanalyticsTags%5D%5B0%5D=Mobile&indices%5Bquery_suggestions%5D%5Bconfigure%5D%5BanalyticsTags%5D%5B1%5D=Android&indices%5Bquery_suggestions%5D%5Bpage%5D=1

2400 η 3090....

Μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...