Προς το περιεχόμενο

Το xCloud της Microsoft έχει 50 παιχνίδια περισσότερα από το Google Stadia


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ET4000 είπε

Σχολιάζεις εντελώς άσχετα πράγματα, αν έχεις καταλάβει και ξεδιπλώνεις μια αποτυχημένη ρητορική console warz, που στηρίζεται σε αποτυχημένα και χιλιοπαιγμένα "φασόν" παιχνίδια.

We Don't Care πως το λένε ελληνικά?

Στο δια ταύτα αγαπητέ:

-PS NOW

-Stadia

- Xcloud

Μιας και ανέφερες και την Nintendo

- Switch Online

Για πες την άποψη σου. 

Ελπίζω να μην είναι "κονσέρβα" πάλι.

Καλύτερα πες μου εσύ πόσα παιχνίδια έπαιξες το 2019 και πόσα λεφτά ξοδεψες για αυτά για να καταλάβω εγώ αν μιλάω με κάποιον που παίζει όντως η απλά ηδονιζεται με τις "εξελίξεις" 

Και ποιες από αυτές τις υπηρεσίες χρησιμοποιείς; Για πες μας την εμπειρία σου

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, logistoulis είπε

Καλύτερα πες μου εσύ πόσα παιχνίδια έπαιξες το 2019 και πόσα λεφτά ξοδεψες για αυτά για να καταλάβω εγώ αν μιλάω με κάποιον που παίζει όντως η απλά ηδονιζεται με τις "εξελίξεις"

 

Ηδονίζομαι με τις εξελίξεις και ταυτόχρονα παίζω σε συστήματα που δεν έχουν achievements.

Για πες?

Ταυτόχρονα να μου πεις και εσύ με τι "ηδονίζεσαι".

Δίκαιο έτσι?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, ET4000 είπε

Ηδονίζομαι με τις εξελίξεις και ταυτόχρονα παίζω σε συστήματα που δεν έχουν achievements.

Για πες?

Ταυτόχρονα να μου πεις και εσύ με τι "ηδονίζεσαι".

Δίκαιο έτσι?

Εγώ φίλε γουστάρω τα καλά παιχνίδια, οι τεχνολογικές εξελίξεις που υπόσχονται ουρανούς με τα άστρα μου είναι αδιάφορες, ειδικά από εταιρείες που τα τελευταία χρόνια δεν έχουν να επιδείξουν τίποτα σημαντικό σε αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει (καλούς τίτλους)

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, logistoulis είπε

Εγώ φίλε γουστάρω τα καλά παιχνίδια, οι τεχνολογικές εξελίξεις που υπόσχονται ουρανούς με τα άστρα μου είναι αδιάφορες, ειδικά από εταιρείες που τα τελευταία χρόνια δεν έχουν να επιδείξουν τίποτα σημαντικό σε αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει (καλούς τίτλους)

Με συγχωρείς δηλαδή από τους παραπάνω τίτλους, δεν βρίσκεις κανέναν καλό ή τέλος πάντων δεν σε ενδιάφερει κανένας?

Αν είναι έτσι πάω πάσο.

Επεξ/σία από ET4000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, ET4000 said:

Με συγχωρείς δηλαδή από τους παραπάνω τίτλους, δεν βρίσκεις κανέναν καλό ή τέλος πάντων δεν σε ενδιάφερει κανένας?

Αν είναι έτσι πάω πάσο.

Τα μισα ειναι indies, τα αλλα μισα first party που βγαινουν σχεδον καθε χρονο το επομενο νουμερο. Μονο το Hellblade απο ολα αυτα και αυτο ηταν συντομο. Οποτε προστοπαρον οχι.

Κακα τα ψεματα, τα exclusives κανουν την διαφορα οτι και να λεμε, γιαυτο και η Sony ειναι εκει ψηλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VaJohn είπε

Τα μισα ειναι indies, τα αλλα μισα first party που βγαινουν σχεδον καθε χρονο το επομενο νουμερο. Μονο το Hellblade απο ολα αυτα και αυτο ηταν συντομο. Οποτε προστοπαρον οχι.

Κακα τα ψεματα, τα exclusives κανουν την διαφορα οτι και να λεμε, γιαυτο και η Sony ειναι εκει ψηλα.

240 παιχνίδια έχει το Game Pass στο xbox και άλλα 150 το αντίστοιχο του PC. Άλλα 70 ανακοινώθηκαν ότι έρχονται στην X0, μεταξύ των οποίων τίτλοι που δεν θα δει κονσόλα της Sony ποτέ, ειδικά όσον αφορά την ποικιλία τους ως προς το genre και λοιπά και λοιπά.

Αν θέλετε μην τα παίξετε ποτέ, αλλά τουλάχιστον να είστε ενήμεροι, ότι:

- το xcloud είναι σε preview/beta φάση

- Το νούμερο αυτό είναι και αυτό σε beta φάση (θα είναι υπηρεσία του Game Pass στο τέλος).

- Azure =/= 720p

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...