Προς το περιεχόμενο

Microsoft Flight Simulator 2020 [PC]


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, vagelis81 είπε

Να κανω κι εγω μια ερωτηση.Εχει βγει το simulator για xbox one.Ρωταω γιατι δυστυχως εχω μονο ενα ps4.Για αγορα pc δε το σκεφτομαι και πολυ γιατι για να τρεξει το simulator φανταζομαι πως θελει Pc των 800-900 ευρω.Οποτε ψαχνομαι για xbox

Δεν έχει βγει ακόμη,για την ώρα μόνο στο PC όμως έχει ακουστεί πως θα βγει αργότερα και για Xbox One and Series X,το πότε δεν το ξέρουμε,μακάρι να μην αργήσει,πιθανώς να μάθουμε και να δούμε περισσότερα με την κυκλοφορία του Series X.🎮

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

Αν δεν θες να δώσεις πολλά χρήματα αυτή τη στιγμή και θες να παίξεις ικανοποιητικά σε 1080p πάρε μια 1660 και αργότερα βλέπεις.

Σύμφωνα με το site της μητρικής, δεν υποστηρίζει κάτι καλύτερο από GTX 770.

Είναι μεν παλιά η μητρική αλλά από τα specs φαίνεται να κουμπώνει η 1660. Υπάρχει τρόπος να εξακριβώσω αν όντως θα παίξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, fever25 είπε

Σε πρώτη φάση βολεψου με κάτι πιο απλό και πολύ πιο φθηνό. Είναι κρίμα εάν δεν σ αρέσει τελικά το παιχνίδι, να μείνεις με εναν τόσο ακριβό μοχλό  

Άσχετο,  έφαγα και εγω με το logitech attack 3 ένα εμφατικό άκυρο...

φίλε Άλεξ, το παιχνίδι μου αρέσει. Για την ώρα δεν παίζεται έτσι όπως τρέχει.
Πετούσα στην athens virtual airlines στο fsx.. από το φθηνό περάσαμε, καιρός για το επόμενο βήμα με όχι κάτι τρελό. Δεν γίνεται να αγοράζω συνέχεια περιφερειακά!
Τωρα πόσο θα ασχοληθώ δεν ξέρω. Αλλά την ίδια επένδυση είχα κάνει και με τιμονιέρα, πήρα μια μεσαία επιλογή και όποτε είναι να πω να παίξω μαζί της, το ευχαριστιέμαι

10 ώρες πριν, newlynx είπε

Καλή επιλογή το Τ16000Μ στη μεσαία κατηγορία, σαφώς καλύτερη από το Χ52. Δες και εδώ για πολλές πληροφορίες και απορίες https://www.reddit.com/r/hotas

Αυτό μου αρκεί,δεν θέλω κάτι τρελό και ακριβό, γιατί δεν παίζω μόνο αυτό. Tο καλό είναι ότι μπορώ να κουμπώσω τα πεντάλς της τιμονιέρας πάνω!
Καλέ εκεί μέσα είναι τρελοί :P

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Belisarius565 είπε

Σύμφωνα με το site της μητρικής, δεν υποστηρίζει κάτι καλύτερο από GTX 770.

Είναι μεν παλιά η μητρική αλλά από τα specs φαίνεται να κουμπώνει η 1660. Υπάρχει τρόπος να εξακριβώσω αν όντως θα παίξει;

Γιατί να μην τη δέχεται; Μητρική του 2015 είναι, δεν είναι αρχαία. Μέχρι το 2017 είχα i5-760 με LGA1156 του 2010 και δεν είχε κανένα θέμα σε ότι κάρτα είχα κουμπώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Ξαφνικά έχουν γίνει όλοι "real pilots" για τα views, χαμός γίνεται στα προτεινόμενα με βίντεο που έχουν τέτοιον τίτλο. Και οι περισσότεροι βλέπω τρώνε κράξιμο, αφού στο κανάλι τους δεν υπάρχει καθόλου υλικό που να το αποδεικνύει. Μόνο Emilie! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

εντάξει μη το κάνουμε το θέμα τώρα φαν κλαμπ της Έμιλι.

Μείνετε στο θέμα με τον εξομοιωτή :)

Δεν είμαι εγώ πάντως με άλλο account. :lol: Εγώ την έβαλα να παίζει το παιχνίδι, ήμουν on topic. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, ZABOULIS1999 είπε

Λοιπόν σκέφτηκα να ρωτήσω κάτι όπως είπα προηγουμένως έχω ένα laptop το οποίο όμως έχει και thunderbolt 3 Υπάρχει περίπτωση να πάρω κάποιο εξωτερικό κουτί το οποίο να το βάλω και μια καλή κάρτα αν ναι την κάρτα θα με συμβουλεύατε το λάπτοπ έχει ι5 Όγδοης γενιάς 16 γίγα μνήμη 501 δίσκο SSD εγώ πάντως βλέπω κάτι τιμές πιο βάτες για μένα είναι 2070 μπορείτε να με βοηθήσει κάποιος χωρίς να πατάτε γέλια ;;; 

Αν σου πω ότι δεν κατάλαβα τίποτα από αυτά που γράφεις; Σημεία στίξης..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.youtube.com/watch?v=CKVhyOZaUcU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1QqPLQa9oXGT9sJjO_E696Z6EDkza0OxbLUFv_kY6gicfuGlpolMbz82o

How to get better performance in Flight Simulator 2020

Επεξ/σία από philipasde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

εντάξει μη το κάνουμε το θέμα τώρα φαν κλαμπ της Έμιλι.

Μείνετε στο θέμα με τον εξομοιωτή :)

εγω λοιπον το ανεβασα οχι γιατι ειμαι φαν αλλα γιατι καποιοι ειπαν αστοχα οτι πετανε καλυτερα απο τον πιλοτο τον simulator χαχαχααχ 

anyway μεσα λεει και καποια σοβαρα πραγματα για το fs 2020 αν κανατε τον κοπο να το δειτε , πχ για το συγκεκριμενο αεροδρομιο οτι ειναι πολυ καλη αναπαρασταση του! 

Επεξ/σία από philipasde
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Ξαφνικά έχουν γίνει όλοι "real pilots" για τα views, χαμός γίνεται στα προτεινόμενα με βίντεο που έχουν τέτοιον τίτλο. Και οι περισσότεροι βλέπω τρώνε κράξιμο, αφού στο κανάλι τους δεν υπάρχει καθόλου υλικό που να το αποδεικνύει. Μόνο Emilie! :P

Αυτός είναι από τους καλούς που εξηγούν διάφορα πράγματα. Πάντως δεν έχω πετύχει (ακόμα) ψεύτικο πιλότο στα κανάλια που ακολουθώ...

Επεξ/σία από newlynx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...