Προς το περιεχόμενο

Ετήσια PlayStation Plus (45€)


MontzOlee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα στην παρέα .

Η Sony έχει ξεκινήσει ήδη τις προσφορές της για την Black Friday , εκτός από παιχνίδια παίζει και η ετήσια συνδρομή PlayStation Plus στα 45€ Όπου  όλες οι αλυσίδες θα κάνουν σύντομα price match
Δεν είναι ότι δεν έχουμε ξαναδεί τέτοια τιμή ωστόσο από τα 60€ που παίζει συνέχει η τιμή είναι καλή τωρα για του τελειώνει σύντομα  ή θέλει να stacκαρει στην ήδη υπάρχουσα. 

Oλες οι αλυσίδες στο ''παιχνίδι'' Πλαίσιο / MediaMarkt / Public / Kotsovolos όλοι σε price mattch όπου θέλετε ΠΛΕΟΝ και στο επίσημο site της Sony οπότε Its your choice !

🙂

Επεξ/σία από MontzOlee
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

16 λεπτά πριν, dolph είπε

Δηλαδή, αν την αγοράσεις προστίθεται ο χρόνος σε όσο χρόνο έχεις ήδη, σωστά;

Σωστά , στοκαρεις χρόνο κανονικά . Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο όριο βέβαια , εγώ φέτος θα βάλω μετά το 2016 νομίζω που είχα βάλει 2 στην σειρά.

 

11 λεπτά πριν, bill987 είπε

Να περιμένουμε για bf ή να την πάρουμε τώρα ???

Ποια η γνώμη σας ???

Δεν νομίζω να παίξει χαμηλότερα αδερφέ.

τα 42-45€ θα είναι η χαμηλότερη τιμή πιστεύω αλλά αν κάποιος άλλος ξέρει κάτι ας το πει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάνε οι παλιές καλές εποχές που τσίμπησα 2 χρονια (2 κάρτες δηλαδή) με 35 ευρώ έκαστη. 😔

Τώρα στα 45 και είναι προσφορά... 

Τεσπα, θα πάρω 1 εννοείται 😎

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Πάνε οι παλιές καλές εποχές που τσίμπησα 2 χρονια (2 κάρτες δηλαδή) με 35 ευρώ έκαστη. 😔

Τώρα στα 45 και είναι προσφορά... 

Τεσπα, θα πάρω 1 εννοείται 😎

Κι εγώ τότε τσίμπησα αδερφέ αλλά πέρασε ο καιρός , δυστυχώς τώρα τα 45€ Είναι προσφορά.

Btw τότε η αξία της ετήσιας ήταν 50 και όχι 60 , άλλαξε μετά από περίπου ένα μήνα που βγήκε η προσφορά αν θυμάσαι..

Anyways , φορτώστε γιατί ούτε καλύτερη τιμή θα βγει ούτε θα πέσει η τομή της ετήσιας ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Κι εγώ τότε τσίμπησα αδερφέ αλλά πέρασε ο καιρός , δυστυχώς τώρα τα 45€ Είναι προσφορά.

Btw τότε η αξία της ετήσιας ήταν 50 και όχι 60 , άλλαξε μετά από περίπου ένα μήνα που βγήκε η προσφορά αν θυμάσαι..

Anyways , φορτώστε γιατί ούτε καλύτερη τιμή θα βγει ούτε θα πέσει η τομή της ετήσιας ....

Πάντως και φέτος τον Μάρτιο είχε παίξει στα 39,90 η ετήσια.

Επεξ/σία από dinosz750
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dinosz750 είπε

Πάντως και φέτος τον Μάρτιο είχε παίξει στα 39,90 η ετήσια.

Δεν το θυμάμαι και βασικά δεν θα το είχα δει γιατί θα είχα πάρει διαφορετικα.

Αν είχε παίξει τόσο πάω πάσο , ίσως παίξει ξανά στην BF!

να βοηθήσω ήθελα και όχι να κάψω κανέναν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πέρσι στο black friday που κοίταγα περσινή παραγγελία μου την είχα πάρει 48 ευρώ στη Black Friday (παρόλο που είχα την εντύπωση οτι την είχα πάρει 40). Εγώ θα την τσιμπήσω πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιβεβαιώνω και εγώ τα λεγόμενα του @dinosz750.

Αγορά 3 ετήσιων συνδρομών από Πλαίσιο στα τέλη Μαρτίου, 39,90€ έκαστη. Για την ιστορία, οι υπόλοιπες "μεγάλες" αλυσίδες την είχαν 3€ ακριβότερη.

Η προσφορά του παρόντος νήματος είναι τίμια και προσφέρεται για όσους επιθυμούν να στακάρουν ημέρες στον PSN λογαριασμό τους. Στο "χειρότερο" σενάριο για κάποιον που θα αγοράσει τώρα, άντε να παίξει και 5€ χαμηλότερα/ συνδρομή το προσεχές διάστημα. Προφανώς δεν υπάρχουν εγγυήσεις για ανάλογη ή και καλύτερη προσφορά οπότε ο καθένας κάνει τις επιλογές του.

Καλές αγορές σε όλους!

Επεξ/σία από dim_plo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή είμαι άσχετος , αν το πάρω για δώρο Χριστουγέννων στον μικρό , μπορεί να το ενεργοποιήσει τότε ή υπάρχει κάποιος περιορισμός ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...