Προς το περιεχόμενο

[UHD TV] SAMSUNG QE65Q70RATXXH 959€ (Με Yellows) MEDIAMARKT


MiJ16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετικη τιμη για μια παρα πολυ καλη τηλεοραση. Ξεκινησε στα 2300 πριν 6 μηνες επεσε στα 1600 και τωρα 959. Οσοι ψαχνετε 65αρα δεν θα βρειτε καλυτερη σε τετοια τιμη. 

Αναλυτικο review

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q70-q70r-qled

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσφορα μονο λογω yellows, θα μπορουσαν και καλυτερα.

Επι του προιοντος:

Αυτο κυριως βλεπω σαν αρνητικο για οσους ειναι cinefile

The Q70R has a little stutter due to the very fast response time. This can be noticeable with 24p movies. If it bothers you, motion interpolation or BFI can help reduce the perceived stutter.

Και αν ειναι δυνατον, τετοια αρχικη και δεν εχει ουτε αυτη DTS; Ενταξει, αυτη η σαμσουνγκ μια ζωη ιδια θα ειναι; Πριν 10 χρονια ηταν η μονη που δεν ειχε δορυφορικο δεκτη, τωρα ειναι η μονη που δεν εχει DTS; Δεν μας θελει για πελατες της ποτέ; Δεν βλεπω να εχει:

 https://www.displayspecifications.com/en/model/10c81850

Για μενα ειναι πολλα τα λεφτα, λογικα να πεσει εκει η τιμη οταν αρχιζουν 55αρες OLED να παιζουν στο 1000ρικο χωρις BF και οταν ηδη βλεπεις οτι ειναι μια γενια πισω λογω των 8Κ ασχετως που ειναι ακομα ακριβες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Για μενα ειναι πολλα τα λεφτα, λογικα να πεσει εκει η τιμη οταν αρχιζουν 55αρες OLED να παιζουν στο 1000ρικο χωρις BF και οταν ηδη βλεπεις οτι ειναι μια γενια πισω λογω των 8Κ ασχετως που ειναι ακομα ακριβες. 

Το 4Κ content είναι πολύ μικρό εκτός αν νοικιάζεις/αγοράζεις blue rays. Ας γίνει ψιλοmainstream το 4K (όχι το 1000compressed του Netflix Amazon κλπ) και το συζητάμε για 8Κ. Είναι σαν να λέμε ότι το note 10 plus είναι μια γενιά πίσω γιατί υπάρχουν 5g smartphones. 

Συμφωνώ για τις OLED, αν δώσεις 1000 ευρώ αυτό το bf για τηλεόραση και δεν πάρεις OLED κάτι κάνεις "λάθος". Κατευθυνομουν για nanocell ή qled λόγω burn in, αλλά πήγα ξανά σε έκθεση να τις δω δίπλα δίπλα και δυστυχώς η διαφορά είναι μεγάλη...

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2019 στις 8:15 ΠΜ, Μακιαβέλλι είπε

Το 4Κ content είναι πολύ μικρό εκτός αν νοικιάζεις/αγοράζεις blue rays. Ας γίνει ψιλοmainstream το 4K (όχι το 1000compressed του Netflix Amazon κλπ) και το συζητάμε για 8Κ. Είναι σαν να λέμε ότι το note 10 plus είναι μια γενιά πίσω γιατί υπάρχουν 5g smartphones. 

Συμφωνώ για τις OLED, αν δώσεις 1000 ευρώ αυτό το bf για τηλεόραση και δεν πάρεις OLED κάτι κάνεις "λάθος". Κατευθυνομουν για nanocell ή qled λόγω burn in, αλλά πήγα ξανά σε έκθεση να τις δω δίπλα δίπλα και δυστυχώς η διαφορά είναι μεγάλη...

Είναι μεγάλη η διαφορά, αλλά αν θες να συνδέσεις κονσόλα κατευθείαν χάνεται η επιλογή της OLED

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, bigbossshyti είπε

Παιδια ποσα yellows χρειαζονται?

Δεν χρειάζονται yellows (εκτός εάν έχεις να εξαργυρωσεις)  αυτοί θα σου δώσουν το 20%της αξίας με την μορφή yellows

Δηλαδή πληρώνεις κανονικά όλο το ποσό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pinakas0 είπε

Βγάλε μία καλή 43άρα ρε Media μαμώ το φελέκι σου 😄

Κατι θα βγαλει λογικα γιατι μεχρι τωρα σε 43' αν δεν κανω λαθος μια HItachi εχουμε δει μονο σε προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω 800 κατι yellows δεν εχω αγορασει ποτε με yellows και δεν ξερω τι γινεται και πως πχ αθτα τα 800 yellows μπορω να τα δωσω αντι για  χρηματα? αν ναι σε τι ποσο αντοιστοιχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, bigbossshyti είπε

Εγω εχω 800 κατι yellows δεν εχω αγορασει ποτε με yellows και δεν ξερω τι γινεται και πως πχ αθτα τα 800 yellows μπορω να τα δωσω αντι για  χρηματα? αν ναι σε τι ποσο αντοιστοιχουν?

1,6 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, engelo είπε

Έχει πάρει κανείς με Yellow ? Αν βάλεις δόσεις τα Yellows τα παίρνεις αμέσως μετά την αγορά ή κάθε φορά που πληρώνεις τη δόση ?

Μην εξαργυρωσεις yellows γιατι θα χασεις απο το ποσοστο των κερδισμενων επι της αγορας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...