Προς το περιεχόμενο

HITACHI 43" 43HK5100 - 199€ - PUBLIC [TEΛΟΣ]


alexxkidd31

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 258
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Aurumnus είπε

Όχι ρε γαμώτο!

Είχαν βγάλει SSD με 10€;

Όχι, έναν εξωτερικό 500αρι στα 9,9€, τπτ το ιδιαίτερο από την άποψη του ότι είχε κακα reviews

1 ώρα πριν, greekbusters είπε

@Vairas@Vairas 

@vairass εξωτερικά μέτρα βάσης 70 Χ 26

Εννοείς η απόσταση μεταξύ των ποδιών είναι 70; 

Btw , όταν την δουλέψεις με το καλό,πες εντυπώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Όχι, έναν εξωτερικό 500αρι στα 9,9€, τπτ το ιδιαίτερο από την άποψη του ότι είχε κακα reviews

Εννοείς η απόσταση μεταξύ των ποδιών είναι 70; 

Btw , όταν την δουλέψεις με το καλό,πες εντυπώσεις!

Σήμερα θα πάω να μετρήσω... Αν μου κάνει την παίρνω. 

Μια 40 που έχω είναι 80 πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vairass είπε

Σήμερα θα πάω να μετρήσω... Αν μου κάνει την παίρνω. 

Μια 40 που έχω είναι 80 πάντως. 

Και αυτή λογικά τόσο είναι, γιατί σε public και Σκρουτζ γράφει 108,5 όμως σε σελίδες του εξωτερικού 80κατι. 70εκ είναι τα πόδια σύμφωνα με τον @greekbusters , 5εκ πάνω κάτω μέσα απ'τις άκρες. Μακάρι γτ το έπιπλο μου είναι 73εκ!

Παιδιά κάτι άλλο. Συμφέρει η έξτρα 5ετης εγγύηση του Public από την στιγμή που θα συγχωνεύσεις με mediamarkt σε νέα εταιρεία; Θα ισχύει τότε;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονώ να την ανοίξω να δω πως είναι τα χρώματα, αν και δεν έχω και τρελές απαιτήσεις από την τηλ αρκεί να δείχνει 😂

Για την έξτρα ασφάλεια ήθελαν 30€  που εγώ δεν τα έδωσα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Ανυπομονώ να την ανοίξω να δω πως είναι τα χρώματα, αν και δεν έχω και τρελές απαιτήσεις από την τηλ αρκεί να δείχνει 😂

Για την έξτρα ασφάλεια ήθελαν 30€  που εγώ δεν τα έδωσα 

Άνοιξε την και μέτρα αν μπορείς πόδι με πόδι... Είμαι δουλειά δεν μπορώ να πάω γμτ. 

Καλορίζικη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έστειλα τον αδερφό μου να την πάρει τον έβαλα να μετρήσει  και τόσο είναι. Για περισσότερα το απογευματάκι που θα την τσεκάρω ο ίδιος 

1 λεπτό πριν, vairass είπε

Άνοιξε την και μέτρα αν μπορείς πόδι με πόδι... Είμαι δουλειά δεν μπορώ να πάω γμτ. 

Καλορίζικη 

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Ανυπομονώ να την ανοίξω να δω πως είναι τα χρώματα, αν και δεν έχω και τρελές απαιτήσεις από την τηλ αρκεί να δείχνει 😂

Για την έξτρα ασφάλεια ήθελαν 30€  που εγώ δεν τα έδωσα 

 Καλορίζικη! Απλά σκέφτομαι πως τα έξτρα 30€ σου δίνουν δανεικη συσκευή για όσο κρατήσει η τυχόν επισκευή,και καινούργια αν δεν φτιαχτεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Επειδή έστειλα τον αδερφό μου να την πάρει τον έβαλα να μετρήσει  και τόσο είναι. Για περισσότερα το απογευματάκι που θα την τσεκάρω ο ίδιος 

70 δηλαδή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

 Καλορίζικη! Απλά σκέφτομαι πως τα έξτρα 30€ σου δίνουν δανεικη συσκευή για όσο κρατήσει η τυχόν επισκευή,και καινούργια αν δεν φτιαχτεί..

Επειδή έχω φίλους σε Γερμανό και κωτσοβολο, δεν τις πολυεμπιστευομαι αυτές τις έξτρα εγγυησεις σύμφωνα με όσα μου εχουν πει

Λοιπόν γράψτε άκυρο γτ μέτρησε λάθος. Δεν είχε βάλει τις βάσεις επάνω  Οι βάσεις μόλις τις βάλεις επάνω κάνουν μια κουρμπα οπότε μεγαλώνει και βγαίνει προς τα έξω και βγαίνει 76 και κάτι. Δείτε φώτο 

20191125_121341-2477x2239.jpg

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρήγγειλα την Παρασκευή με αντικαταβολή και πέρασα να τη δω στο public. Δεν είμαι έμπειρος σε τηλεοράσεις τετοιου μεγέθους, αλλά συγκριτικά με τις διπλανες που υπήρχαν έχει πολύ καλά χρώματα, θα την κρατήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, greekbusters είπε

Επειδή έχω φίλους σε Γερμανό και κωτσοβολο, δεν τις πολυεμπιστευομαι αυτές τις έξτρα εγγυησεις σύμφωνα με όσα μου εχουν πει

Λοιπόν γράψτε άκυρο γτ μέτρησε λάθος. Δεν είχε βάλει τις βάσεις επάνω  Οι βάσεις μόλις τις βάλεις επάνω κάνουν μια κουρμπα οπότε μεγαλώνει και βγαίνει προς τα έξω και βγαίνει 76 και κάτι. Δείτε φώτο 

20191125_121341-2477x2239.jpg

Σε έπιπλο 90αρι δηλαδή μπαίνει άνετα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όσο πάνε και λιγοστεύουν τα καταστήματα που είναι διαθέσιμη.. ας ελπίσουμε πως όλο και κάποιο άλλο κατάστημα θα έχει αυτή την τιμή ως Παρασκευή..

Όσοι την έχουν, ας γράψουν τις εντυπώσεις τους όταν την δουλέψουν.

24 λεπτά πριν, vairass είπε

Σε έπιπλο 90αρι δηλαδή μπαίνει άνετα; 

Ναι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Δυστυχώς όσο πάνε και λιγοστεύουν τα καταστήματα που είναι διαθέσιμη.. ας ελπίσουμε πως όλο και κάποιο άλλο κατάστημα θα έχει αυτή την τιμή ως Παρασκευή..

Όσοι την έχουν, ας γράψουν τις εντυπώσεις τους όταν την δουλέψουν.

Ναι

Θεσσαλονίκη έχει πολλές πάντως πήρα τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...