Προς το περιεχόμενο

HITACHI 43" 43HK5100 - 199€ - PUBLIC [TEΛΟΣ]


alexxkidd31

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Δυστυχώς όσο πάνε και λιγοστεύουν τα καταστήματα που είναι διαθέσιμη.. ας ελπίσουμε πως όλο και κάποιο άλλο κατάστημα θα έχει αυτή την τιμή ως Παρασκευή..

Όσοι την έχουν, ας γράψουν τις εντυπώσεις τους όταν την δουλέψουν.

Θα βγαλουν κι αλλες λογικα μεχρι την παρασκευη οποτε οποιος δεν προλαβε κατι θα βρει σιγουρα συμφωνα με τις αναγκες του και την τσεπη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 258
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Θα βγαλουν κι αλλες λογικα μεχρι την παρασκευη οποτε οποιος δεν προλαβε κατι θα βρει σιγουρα συμφωνα με τις αναγκες του και την τσεπη του.

Φθηνές λίγο δύσκολα αλλά μακάρι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vairass είπε

Φθηνές λίγο δύσκολα αλλά μακάρι 

Μα στην ουσια την Παρασκευη που μας ερχεται ειναι υποτιθεται οι "μεγαλες" προσφορες που θα γινουν μην κοιτας τι βγαζουν απο πριν και ειδικα μια εβδομαδα πριν.

Υποτιθεται οτι την ημερα εκεινη θα βγαλουν καλυτερες προσφορες.

Τωρα αν δεν το κανουν ειναι αλλο θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισυ δεν είχε τόσο μεγάλες προσφορές την Παρασκευή σε σχέση με όλες τις προηγούμενες ημέρες. Οπότε εγώ την τσίμπησα, άλλωστε 200€ κάνει, ενώ όλες οι παρόμοιων χαρακτηριστικών που έψαχνα ξεκινούσαν από 260 ακόμα και στο σκρουτζ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Μα στην ουσια την Παρασκευη που μας ερχεται ειναι υποτιθεται οι "μεγαλες" προσφορες που θα γινουν μην κοιτας τι βγαζουν απο πριν και ειδικα μια εβδομαδα πριν.

Υποτιθεται οτι την ημερα εκεινη θα βγαλουν καλυτερες προσφορες.

Τωρα αν δεν το κανουν ειναι αλλο θεμα.

Κράτα μικρό καλάθι και παρτην σήμερα... 

Πέρυσι την φάγαμε την π...α...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

μπορεο καποιος να μου μετρήσει τις διαστάσεις της τηλεόρασης χωρίς την βάση?

θέλω να αντικαταστησω μια 32 στον τοίχο και θέλω να δω αν μου χωράει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris74 είπε

καλησπέρα

μπορεο καποιος να μου μετρήσει τις διαστάσεις της τηλεόρασης χωρίς την βάση?

θέλω να αντικαταστησω μια 32 στον τοίχο και θέλω να δω αν μου χωράει

Λίγο πιο κάτω από 90 εκ λογικά μιας και η απόσταση στα πόδια είναι 76εκ. Βάλε αλλά πέντε δεξιά αριστερά. Καλό θα ήταν να την μετρήσει και ακριβώς κάποιος που την έχει ήδη βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή την τηλεόραση την είδα δίπλα δίπλα με άλλες 43" να ξέρετε ότι τα 1200 BPI μόνο ο Θεός να τα κάνει 1200... πολύ κακή η συχνότητα σάρωσης των εικόνων. Φαίνεται πεντακάθαρα αυτό που λέω στο διαφημιστικό video που παίζουν όλες οι τηλεοράσεις αν τις δεις δίπλα δίπλα. Δεν την βάλανε τυχαία 199 € λοιπόν. Τόσο αξίζει. Εγώ δεν θα την έπαιρνα για 100 ευρώ λιγότερο από άλλες τηλεοράσεις που έχουν πραγματικά καλή εικόνα και σάρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Ξέρει κανείς τί παίζει με αυτό το διαδικτυακό κατάστημα; Πρώτη φορά το συναντώ η αλήθεια είναι.

1 λεπτό πριν, Dennis1900 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή την τηλεόραση την είδα δίπλα δίπλα με άλλες 43" να ξέρετε ότι τα 1200 BPI μόνο ο Θεός να τα κάνει 1200... πολύ κακή η συχνότητα σάρωσης των εικόνων. Φαίνεται πεντακάθαρα αυτό που λέω στο διαφημιστικό video που παίζουν όλες οι τηλεοράσεις αν τις δεις δίπλα δίπλα. Δεν την βάλανε τυχαία 199 € λοιπόν. Τόσο αξίζει. Εγώ δεν θα την έπαιρνα για 100 ευρώ λιγότερο από άλλες τηλεοράσεις που έχουν πραγματικά καλή εικόνα και σάρωση.

Διπλα δίπλα με άλλες καλύτερες μπορεί.60hz είναι κανονικά, όσο μια μέση οθόνη υπολογιστή , για ταινίες με καλύπτει προσωπικά.Αλλά κάτσε να δούμε τί θα πουν και κάποια παιδιά που την έχουν ήδη πάρει και θα μας μεταφέρουν τις εντυπώσεις τους αργότερα μέσα στην ημέρα.

Σαν εικόνα πως την είδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Ξέρει κανείς τί παίζει με αυτό το διαδικτυακό κατάστημα; Πρώτη φορά το συναντώ η αλήθεια είναι.

Διπλα δίπλα με άλλες καλύτερες μπορεί.60hz είναι κανονικά, όσο μια μέση οθόνη υπολογιστή , για ταινίες με καλύπτει προσωπικά.Αλλά κάτσε να δούμε τί θα πουν και κάποια παιδιά που την έχουν ήδη πάρει και θα μας μεταφέρουν τις εντυπώσεις τους αργότερα μέσα στην ημέρα.

Σαν εικόνα πως την είδες;

Σαν ανάλυση εικόνας αρκετά καλή... τώρα το σκοτεινή δεν μπορώ να το αναφέρω γιατί ίσως είναι θέμα ρυθμίσεων. ελπίζω να φωτίζει περισσότερο απ' όσο είδα ώστε να ζωντανεύουν και τα χρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Ξέρει κανείς τί παίζει με αυτό το διαδικτυακό κατάστημα; Πρώτη φορά το συναντώ η αλήθεια είναι.

Είναι το eshop που στήθηκε πάνω στο SmartClub της Shell. Δεύτερη χρονιά λειτουργίας. Μόλις τώρα πήρα και ενημερωτικό για άλλες προσφορές σε βαλίτσες έως 70%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vairass είπε

Κράτα μικρό καλάθι και παρτην σήμερα... 

Πέρυσι την φάγαμε την π...α...

anyway γι'αυτο ειπα χτυπαει οποιος θελει οτι βρισκει τωρα και την κραταει κλειστη και αποφασιζει μετα.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, thanos25red είπε

Είναι το eshop που στήθηκε πάνω στο SmartClub της Shell. Δεύτερη χρονιά λειτουργίας. Μόλις τώρα πήρα και ενημερωτικό για άλλες προσφορές σε βαλίτσες έως 70%.

Αυτό που δεν ξέρω είναι τί παίζει με τις εγγυήσεις από τέτοια καταστήματα. Πχ αυτά Public την πας στα Public, εδώ τι, την πας στo πρατήριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Αυτό που δεν ξέρω είναι τί παίζει με τις εγγυήσεις από τέτοια καταστήματα. Πχ αυτά Public την πας στα Public, εδώ τι, την πας στo πρατήριο;

Σωστά, αυτόν τον τρόπο ήξερα. τώρα είδα ότι μπορείς να το στείλεις και από το χώρο σου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...