Προς το περιεχόμενο

[RAM] Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3000MHz -DDR4- με φωτάκια RGB // @Plaisio - [ 64.90€ ] //BlackFriday


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

31 λεπτά πριν, kostas_anes είπε

Δες το review πιο πανω και κρινε :P

Με έπεισε το review και μπράβο Κώστα για τη δουλεία σου. Liked+subscribe+καμπανάκι! :P Τις πήρα παρόλο που δεν έχω καταλήξει καν σε μητρική+επεξεργαστή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostas_anes είπε

Ίδιο τσιπάκι με αυτές του review είναι, αγοράστε άφοβα!

Άφοβα από το Πλαίσιο εμμμμ είναι λίγο κάπως....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, BlueBlood7 είπε

Άφοβα από το Πλαίσιο εμμμμ είναι λίγο κάπως....

Τι εννοείς; Προσωπικά δεν έχω εμπειρία από αγορά ηλεκτρονικών και σκοπεύω να αγοράσω κάποια από τα κομμάτια υπολογιστή που θέλω από το πλαίσιο. Δεν έχουν επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας και αποδεκτό service;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, John_on_PC είπε

Τι εννοείς; Προσωπικά δεν έχω εμπειρία από αγορά ηλεκτρονικών και σκοπεύω να αγοράσω κάποια από τα κομμάτια υπολογιστή που θέλω από το πλαίσιο. Δεν έχουν επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας και αποδεκτό service;

Εγγύηση αντιπροσωπείας έχουν(πάλι καλά να λέμε) αλλά η εγγύηση του Πλαισίου είναι για τα πανηγύρια. Αποδεδειγμένα πάμπολες φορές. Υπάρχει και πρόσφατο περιστατικό σχετικά με after sale υποστήριξη και αν δεν κάνω λάθος για προϊόν που είχε αγοραστεί πέρυσι στην black friday. Αλλά ας μη το συνεχίσουμε άλλο γιατί το θέμα είναι γνωστό εδώ και χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και γω ένα σετακι, μαζι με τον 2700 που τον εχει στα 149. Με 24 ατοκες μια χαρα. 

Περιμενω τώρα καμιά προσφορα για μητρική και ειμαι ετοιμος. 

Οσο για την εγγυηση, μνήμες ειναι ρε παιδιά. Lifetime απο την crucial,  αν συμβεί κάτι κατευθειαν μιλάς μ αυτούς. Πού να μπλεχτεις με πλαίσιο, χειρότερα θα τα κανουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, KapaEpsilon είπε

Ερώτηση για τις μνήμες του ποστ και όχι για αυτές του review. Είναι low profile;

ειναι αρκετα χαμηλες, αν ξερεις συγκεκριμενο υψος να τις μετρησω να σου πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ παραγγελία για επερχόμενο σύστημα ryzen με 3600 (ή 3600x, βλέπουμε). Βεβαια μητρικη και επεξεργαστη δεν πηρα ακομα και ελπιζω να μην εχω θεμα αργοτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 30mm περίπου θελω να είναι για να χωράει άνετα το ανεμιστήρα της noctua.

Αν τις έχεις ανοιχτές Εκτός συστήματος Θα ήταν χρήσιμο το στοιχείο του ύψους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σύστημα 2ετιας έχω 2 x 8 ballistix sport lt 2666 ryzen 5 1600 και sapphire nitro+ 580 8 gb σε asrock ab350m. Σηκώνει η μητρική μου αλλά ένα ζευγάρι μνήμες; Υποδοχές πάντως έχει.  Αξίζει να κάνω τέτοια κίνηση; Παίζω strategy, total war warhammer 2 κυρίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...