Προς το περιεχόμενο

Ψησταριές campingaz -50% [ΤΕΛΟΣ]


sxbruno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία Πέμπτη και χθες με πήραν τηλέφωνο ότι θα μου τη φέρουν σήμερα το μεσημέρι.

Το ΣΚ έχει μπριτζολίτσες και μπιφτεκάκια για φαγητό :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, κατ αρχήν ευχαριστώ το φίλο που έβαλε την προσφορά.

Μου έστειλαν την ψησταριά την περασμένη Παρασκευή μόνο με δελτίο αποστολής. Ο μεταφορέας δεν ήξερε κάτι παραπάνω. Δεν ξέρω αν πρέπει να κυνηγήσω στα τηλέφωνα ή απλώς να περιμένω να στείλουν την απόδειξη με ταχυδρομείο...

Επεξ/σία από Rembrant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ξεφύγει το πράγμα με τις αποστολές χωρίς αποδείξεις.

Το ίδιο και σε άλλο κατάστημα με χριστουγεννιάτικο δέντρο σε φίλο.

 

Μπορεί να ζήταγα αμφισβήτηση συναλλαγής απο την τράπεζα διότι δεν έχω λάβει νόμιμο παραστατικό με την ημερομηνία της συναλλαγής.

Να τρέξουν αυτοί να δικαιολογούν τα αδικαιολόγητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όσους ψήνουν σε μπαλκόνι!

Δεν έχετε παράπονα απο γείτονες για τον καπνό?

ή δεν βγάζει καπνό?

(δεν έχω ψήσει ποτέ με τέτοια ψησταριά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πατρικό μου στην Αθήνα, ο απέναντι πρέπει να είναι ινδιανος. Δεν εξηγείται αλλιώς. 😂

Αλλά είναι οροφοδιαμερίσματα και υπάρχει άπλα.

Προσωπικά δεν με ενοχλεί τόσο, εκτός από τις μέρες όπου είμαι νηστικός και μου σπάει την μύτη. 

Τα καλοκαίρια που είμαι στην εξοχή, μην το ψάχνεις, ότι γουστάρει κάνει ο καθένας σπίτι του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, teodor_ch είπε

Έχει ξεφύγει το πράγμα με τις αποστολές χωρίς αποδείξεις.

Το ίδιο και σε άλλο κατάστημα με χριστουγεννιάτικο δέντρο σε φίλο.

Μπορεί να ζήταγα αμφισβήτηση συναλλαγής απο την τράπεζα διότι δεν έχω λάβει νόμιμο παραστατικό με την ημερομηνία της συναλλαγής.

Να τρέξουν αυτοί να δικαιολογούν τα αδικαιολόγητα.

Δεν ξέρω τι κάνει η camping gaz αλλά μου έχει τύχει σε άλλες διαδυκτιακές αγορές την απόδειξη να μου τη στέλνουν με email.

 

16 λεπτά πριν, JLEE είπε

Ερώτηση για όσους ψήνουν σε μπαλκόνι!

Δεν έχετε παράπονα απο γείτονες για τον καπνό?

ή δεν βγάζει καπνό?

(δεν έχω ψήσει ποτέ με τέτοια ψησταριά)

Επίσης πρωτάρης και έχω την ίδια απορία.

Γνωστός, που έχει ψησταριά υγραερίου κάμποσα χρόνια, μου είπε ότι καπνό βγάζει.

όχι σαν τα κάρβουνα αλλά αν ψήνεις κάτι λιπαρό (χοιρινές μπριζόλες, λουκάνικα κλπ) θα υπάρχει αρκετός καπνός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, gbouros είπε

Δεν ξέρω τι κάνει η camping gaz αλλά μου έχει τύχει σε άλλες διαδυκτιακές αγορές την απόδειξη να μου τη στέλνουν με email.

Μόνο αν τη ζητήσεις. Προφανώς για να γλυτώσουν απο όσους βαρεθούν να μπούν στη διαδικασία ή δε το πάρουν χαμπάρι.

Έχω την εντύπωση ότι είναι φούλ παράνομο.

Την πληρωμή την έχουν πάρει. Αν φεύγουν τα προϊόντα απο άλλη αποθήκη η απόδειξη θα έπρεπε να φύγει πρώτη.

 

Επεξ/σία από teodor_ch
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, afairesths είπε

οντως αυτο με την αποδειξη πρεπει να το κυνηγησουμε γιατι αυτη ειναι και η εγγυηση τουλαχιστον 2 χρονων. 

Απόδειξη δεν παρέλαβα. Επικοινώνησα με το αρμόδιο τμήμα (εσ.207) και περιμένω απάντηση.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου ήρθε σήμερα, αλλά με μια πρόχειρη ματιά που άνοιξα το κουτί και έβγαλα τα υλικά, δεν βρήκα πουθενά οδηγίες συναρμολόγησης;

 

δεν θα έπρεπε να έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, karetsos είπε

εμένα μου ήρθε σήμερα, αλλά με μια πρόχειρη ματιά που άνοιξα το κουτί και έβγαλα τα υλικά, δεν βρήκα πουθενά οδηγίες συναρμολόγησης;

δεν θα έπρεπε να έχει;

Ωχχχχχχχ.. Τέτοια λέγε μου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, JLEE είπε

Ερώτηση για όσους ψήνουν σε μπαλκόνι!

Δεν έχετε παράπονα απο γείτονες για τον καπνό?

ή δεν βγάζει καπνό?

(δεν έχω ψήσει ποτέ με τέτοια ψησταριά)

Εχω μια campigaz με 4 εστίες και παντα ψήνω στο μπαλκόνι (1ος όροφος).Δεν έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα με τον καπνό ,δεν λεω οτι δεν θα μυρίσει στον απο πάνω όροφο αλλα η οσμή ειναι ανεκτή και ο καπνός σχεδόν ανύπαρκτος. Άλλωστε σπάνια θα τύχει να ψήνεις πάνω απο 30-40 λεπτά ώστε να γίνεις ενοχλητικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kob6931 είπε

Απόδειξη δεν παρέλαβα. Επικοινώνησα με το αρμόδιο τμήμα (εσ.207) και περιμένω απάντηση.

ενημερωσε μας να ξερουμε κ μεις πως να κινηθουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα αυτή με τις 3 εστίες και είχε μέσα οδηγίες. Μου πήρε κάτι λιγότερο απο 2 ώρες να την στίσω ( δεν είχα προηγούμενη εμπιρεία αλλά όλα πηγαν καλώς). Τέλος να αναφέρω ότι ο καπνός απο το ψήσιμο είναι ελάχιστος έως καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βάλεις τηγάνι στη κουζίνα με τον απορροφητήρα για να ψήσεις τα ίδια πράγματα, πάλι ο ίδιος καπνός νομίζω θα βγει. Στην ουσία από το κάψιμο του λύπους. Δεν έχω ψησταριά αλλά έχω ζήσει 2 φορές σε παρόμοια αυτό έχω καταλάβει. Ας πουν αυτοί  που έχουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...