Προς το περιεχόμενο

Apple Watch CELLULAR στην Ελλάδα


Nikos3648

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς δε φαίνεται να υπάρχει κινητικότητα ούτε από τους παρόχους απ ότι καταλαβαίνω από ερωτήσεις που εκανα στο support και σε καταστήματα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 779
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, TiMoRiS είπε

Σημαίνει κάτι αυτό που ανέβασες?

Δεν είμαι σίγουρος. Έχω την εντύπωση ότι μέχρι πρόσφατα δεν ανέφερε τη δυνατότητα στην περιγραφή του. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Επεξ/σία από KAGOURATION
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, KAGOURATION said:

 

Όλες οι εταιρείες αναφέρουν τη δυνατότητα Cellular στην περιγραφή προϊόντος γιατί πολύ απλά έτσι αναγράφεται και στα SKUs της Apple. Δε σημαίνει όμως ότι υπάρχει ακόμα υποστήριξη. Και μάλλον δε θα υπάρξει και ποτέ... 

https://www.istorm.gr/apple-watch-2-ultra-gps-cellular-blue-ocean-band.html

https://www.public.gr/product/wearables-gadgets/smartwatches/apple-watch-ultra-2-titanium-49mm-gps-cellular--blue-ocean-band/1850702

https://www.document.gr/watch/apple-watch-ultra-2/trail-loop/wau2-trl-orbgsm-detail

https://www.skroutz.gr/s/45794599/Apple-Watch-Ultra-2-Alpine-Loop-Small-Titanium-49mm-Adiavrocho-me-eSIM-kai-Palmografo-Indigo-Alpine-Loop-Small.html?product_id=176593690&sponsored=listing

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το γεγονός ότι αναγράφουν το χαρακτηριστικό οι APR/APP δεν είναι τόσο εξωφρενικό, όσο το ότι το αναγράφει η ίδια η Cosmote στο site της... Και αυτό γιατί πέραν της αντικειμενικής ύπαρξης του χαρακτηριστικού, είναι καθαρή ειρωνία να διαφημίζεις ένα χαρακτηριστικό (για το οποίο παρέχεις μηδενική υποστήριξη) πόσο μάλλον να αναλύεις και τί εστί cellular σε όλους εμάς που φωνάζουμε χρόνια για τη διάθεση της υπηρεσίας... Και μην μου πείτε ότι είμαι υπερβολικός γιατί η αναγωγή είναι απλή. Σκεφτείτε τις τράπεζες να σας προμοτάρουν το Apple Pay χωρίς όμως να έχουν σκοπό να το υποστηρίξουν. Εγώ προσωπικά περιμένω να το υποστηρίξουν (ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΜΠΡΑΒΟ) αλλά θα τους κράξω σε κάθε social κανάλι επικοινωνίας που άργησαν τόσο. Αν έχουν το παραμικρό ίχνος ντροπής δε θα πρέπει καν να αναφερθούν στη διάθεση της υπηρεσίας ως προσωπική τους κατάκτηση μετά από 7 χρόνια σιωπής... 

Επεξ/σία από ramarg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, M A T R I X said:

Κανένα "επίσημο" νέο έχουμε ή περιμένουμε με το νέο AWU και αν; 

Δεν υπάρχει ενδιαφέρον από τους παρόχους για μια τόσο μικρή αγορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Δεν υπάρχει ενδιαφέρον από τους παρόχους για μια τόσο μικρή αγορά!

Από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα, τόσο για τους παρόχους, όσο και για τις πωλήσεις; Δεν ισχύει ούτε το ένα ούτε το άλλο. Σε κάθε περίπτωση και βάση προηγούμενων ενημερώσεων, αλλού είχαμε μείνει :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, M A T R I X said:

Από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα, τόσο για τους παρόχους, όσο και για τις πωλήσεις; Δεν ισχύει ούτε το ένα ούτε το άλλο. Σε κάθε περίπτωση και βάση προηγούμενων ενημερώσεων, αλλού είχαμε μείνει :ph34r:

Ποτέ υπήρξε επίσημη ενημέρωση από πάροχο? Τα σχόλια που έχουν γράφει είναι καφενειακου επιπέδου, χωρίς καμία βάση, φήμες και συζητήσεις αμφιλεγόμενης προέλευσης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

Ποτέ υπήρξε επίσημη ενημέρωση από πάροχο? Τα σχόλια που έχουν γράφει είναι καφενειακου επιπέδου, χωρίς καμία βάση, φήμες και συζητήσεις αμφιλεγόμενης προέλευσης!

Ε όχι και καφενειακού επιπέδου συζητήσεις στο παρόν νήμα! Πιπέρι. Τα μέλη στελέχη του νήματος, συνήθως μετά την σκληρή δουλειά στα εργαστήρια, πάνε στον σκορπιό (μπαμ) και ανάμεσα σε ένα ποτό ένα κοκτέιλ και ένα χάδι συμπαράστασης από κάποια μαμπούσκα, τα λένε μεταξύ τους βγάζοντας συμπεράσματα και αποφάσεις. Τεστάρουν επίσης τα ρολόγια όχι για να πάρουν κομπολόγια (ακούστηκε και αυτό) και συγκρίνουν επιδόσεις.. Και μας τα μεταφέρουν έγκυρα [(πηγή σκορπιός)... (μπαμ)].

Το Πάσχα θα το έχουμε. Μην περιμένεις ντε και κάλα αυτό. Κάποιο Πάσχα.

  • Confused 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά επειδη εχω μπερδευτεί, οι eSIM λειτουργούν σε smartwatches στην Ελλαδα ή όχι.

Μιλάω για ξεχωριστά νέα νουμερα για το ρολόι.

Και εαν δουλευουν σε ποια δουλευουν? Android, Apple, Huawei, Samsung, όλα?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Galaxy Watch5 που έχω στην κατοχή μου παίζει με ξεωριστό νούμερο σε Vodafone. Χρειάζεται όμως Android τηλε΄φωνο για το σετάρισμα του ρολογιού και για να περάσει η esim στο ρολόι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...